ЖЕНА БЛИЗНАЦИ!? - 4

  • 32 664
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 681
Мама МиМи, Честит имен ден на Габриел! Да ти е жив и здрав!

plamenajelqzkova колкото повече гладуваш, толкова повече ще изпитваш глад. Ядене му е майката на отслабването  Peace Като начало започни да пиеш много вода. Сутрин изпивай поне две чаши вода (препоръчително е да е гореща) и през деня пий мноооооого вода. Минимума е 30мл на кг телесно тегло. Под вода разбирай ВОДА - сокове, чайчета и други напитки не са вода.

Тук е напекло едно хубаво слънчице и май днес ще бъде доста топличко. Пожелавам ви един прекрасен ден, много да се усмихвате и да намерите време да се разходите сред природата (е може и по центъра на кафенце  Mr. Green)
И да не забравите довечера за Часът на Земята - в 20,30 да изключим токовете за един час  Peace

Сега ви оставям, че днес имам много много задачки, че след работа и до Хасково трябва да ходя да поработя още малко. Кой знае кога ще се добера до компа  Sunglasses
 Целувки и прегръдки на всички близначки  Hug  bouquet


# 46
  • Мнения: 101
Честито на Габриел:)
Деси, за мен е късно, аз събота и неделя копаех дупки за дървета под дъжда. Най-много да ми поникнат крилца.

# 47
  • Мнения: 229
Добро утро на всички  Simple Smile
Честит имен ден на Габриел.
Снощи по БТВ казаха че към Б-я се приближава въздушна маса с частици радиация от Япония,уж не било опасно но знае ли човек  Thinking , нали така са казали и за Чернобил,пък после хиляди болни хора. Уф дано ни подмине ...

# 48
  • Мнения: 5 001
Снощи по БТВ казаха че към Б-я се приближава въздушна маса с частици радиация от Япония,уж не било опасно но знае ли човек  Thinking , нали така са казали и за Чернобил,пък после хиляди болни хора. Уф дано ни подмине ...


Момичета, ако вали или роси лек дъждец, НЕ СЕ ПОКАЗВАЙТЕ, НЕ СЕ МОКРЕТЕ ! ПАЗЕТЕ СЕБЕ СИ И БЛИЗКИТЕ поне седмица най-малко!!!!!

Само това мога да ви кажа Sad


Абе...Я по-спокойно! Не се притеснявайте толкоз.......Тия по медиите си нямат друга работа,освен да шашкат хората и да си намират теми за разговор,сензация и прочие......Пфуууууу.....Аман от "душевни терористи " бееее АМАН!(ЖУРНАЛИСТИ СА ТОЧНО ТОВА!),......

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДЕСКА  от чернобил дъжда ни завари на Бачково и бяхме мокри с децата ми до кости  стояхме с мокри дрехи докато се качим на планината поне още час и нещо ... нямаше как да се преобличаме .. та всичко си е божа работа.. Този облак идва от на майната си едва ли ще носи нещо застрашаващо толкова много  за нас:peace:

Бистре ЩЕ ИЗГАСЯ И АЗ ТОЦИТЕ ДОВЕЧЕРА СЪС СИГУРНОСТ. Peace
Мама МиМи да ти е жив и здрав именника  Hug

# 50
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Момичета, аз ТВ почти не гледам  , хора информирани са предупредили мъжа ми . Сериозно е.


Днес се размазах от удоволствие, мотори -возене, бира- много , музика - страхотна, стари познати .... с две думи страшен кеф  superuu  jumpuu  angel008

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЕЕ ДЕСКААА всичките изброени работи ги обичам и аз  Crazy Wink Wink

# 52
  • Мнения: 39
bistra_m, много благодаря за съвета. smile3525  Много усилия ще положа, за да пия повече вода, но ще свикна, понеже досега пиех по около една чаша вода, т.е. почти не пиех. Но сега обещавам, че ще се постарая мноооого Simple Smile Честит имен ден на именника (малко със закъснение) Весел празник на цплото му семейство Simple Smile  party023

# 53
  • Мнения: 681
plamenajelqzkova надявам се да ти бъда полезна (а и на всички за които отслабването е проблем неразрешим  Mr. Green) с тази статия Осем причини, поради които хората не могат да отслабнат
Там водата не се споменава никъде, но тя е важна за правилното функциониране на организма затова първо започваме да пием достатъчно вода, след това обстойно анализираме хранителните си навици и чак след това си даваме сметка Искаме ли да ги променим, или продължаваме по стария (неефективен) начин.

Хубав ден от мен, аз отивам на църква, после на пазар   bouquet

# 54
  • Мнения: 511
Добро утро
Бистре,какъв ден е днес ,че на църква или ти така си ходиш

# 55
  • Мнения: 681
Теди, незнам какъв .ден е днес. Май нищо специално, просто аз в неделя ходя на църква когато мога  Hug
Днес обиколих надлъж и нашир димитровградския пазар, че и музика слушах - Духовия оркестър на града свири. Незнам по какъв повод или просто кмета е решил да пивиши духа на пазарджиите  Mr. Green Но на мен лично ми хасева много духовата музика и слушах с удоволствие.
Днес май всички сте навън, но е разбираемо. Тук вече са цъфнали дърветата и от дворовете мирише на пролет - по специално на цъфналите сливи, че те цъфтят най-рано.  Ох, доживяхме пролетта  Joy

# 56
  • Мнения: 511
Бистре,разбрах какъв ден е
като се прибирах срещнах колежка,та тя каза,че ходила до църквата -Кръстовден било,ама поново му или постарому незнам
Ех,как искам и аз да усетя аромата на пролет,тук около нас няма нищо цуфнало все още,но ще е скоро и ние ще цъфнем

# 57
  • Мнения: 262
запис и от нас Simple Smile
темата е станала супер!!! поздравления

# 58
  • Мнения: 101
Здравейте. Поздрави. Труп съм. Лягам.

# 59
  • Мнения: 39
Бистра, мерси отново. Някои от тези неща си налагам да спазвам, но някои сега ги разбирам.

Добре, че днес не беше много топло, че да не ме е яд, че не можем да идем никъде на разходка, понеже с мъжа и свекъра ходихме на селото им на земеделски трибой Simple Smile и сега съм направо капнала физически Simple Smile Хайде, аз изчезвам. До скоро и успешна и слънчева седмица на всички.   smile3524

Общи условия

Активация на акаунт