ЖЕНА БЛИЗНАЦИ!? - 4

  • 32 732
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 419
Еха, много хубаво. Ритъмът е много повече от музика (имам интересно клипчето в подписа ми). Аз свирих на пиано. Като тийнейджър свирих и в една рок група, но не съм обръщала особено внимание на ударните. Харесвах много струнните инструменти, даже съжалявах, че вместо някой струнен съм избрала пианото. Влюбих се в контрабаса. Откакто започнах да харесвам джаз, се запленявам от тромпета, особено пък от миналата година, когато слушах на живо Мишо Йосифов. Ударните ги открих сравнително късно. Когато излезе филма "Добрият Уил Хънтинг", тогава се запалих, има една сцена с Мат Деймън, в която имитираше как свири на барабани. После гледах и филм за паневритмията. Сега съм убедена, че е изключително важно възпитаването на чувство за ритъм. Малката като се роди, купих различни барабанчета и инструминти, които създават ритъм. Сега в къщи не можеш да се разминеш от барабани и барабанчета Laughing. В момента, в който започна да седи седнала, й сложих барабана пред нея и й дадох палките в ръчичките и тя започна да бие по барабанчето (колкото можеше де, в началото с една ръка) и много се забавляваше. Много слушаме музика и двете създаваме ритъм с различни инструменти. Като я приспивам, най-лесния начин за заспиване е като я сложа да легне по корем върху мен и барабаня с ръце по гръбчето и дупето в различен ритъм.
Дъщеря ти от каква възраст започна да взима уроци?

# 676
  • Мнения: 1 269
Браво на Жорката,...
Паце , в заведението има и други две WC та , но те били отзад, така че да знаеш за другия път Wink


Деси, това са wc-тата е голямо откритие! Скоро не съм минавала оттам, все със самолет пътувам в последновреме и слава богу!  За останалите тук тази новина  е обвита в мистерия  Joy

Бистре, не ме карай да се излагам, като ти разкажа как сме се редили 3 автобуса за една тоалетна  hahaha

Деси, поздрави моята приятелка Лари и и кажи, че и желая големи успехи с ударните! Дано някой ден да свирим заедно с нея! Знаеш, че правим и такива концерти - симфоничен или камерен оркестър с джаз, метъл и т.н. музиканти. На 20 април ще свирим в София в НДК зала 1 с ФСБ. Знам, че не си им фен, но затова пък аз съм и голяяям фен! Може да измислим вариант да се видим и с теб в София, но до тогава има време.

Зелен дух, много музикална натура си, браво, браво! Наш човек, такива сме си ние близнаците - музикални, чувствителни, поетични, талантливи  и.... скромни  bowuu !!!

Поздрави  и на всички останали близначки!  Hug

# 677
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
На 20 април ще свирим в София в НДК зала 1 с ФСБ. Знам, че не си им фен, но затова пък аз съм и голяяям фен! Може да измислим вариант да се видим и с теб в София, но до тогава има време.

Поздрави  и на всички останали близначки!  Hug

Искам и аз да се включа във виждането.  Hug И на концерта искам, да не говорим колко харесвам ФСБ. Ако има и други фенове, искате ли да се организираме на близнашко посещение на концерта. Предния път изпуснах участието на Пацето в София, но този път не бих искала да пропусна.  Heart Eyes

За моите "музикални уклони" не ми се говори. Исках да свиря на пиано, после исках арфа  Crazy, накрая ми купиха ... акордеон. И го мъкнех по рейсове и трамваи до ЦДНА, нищо не стана. А баба ми пееше, майка ми пее и ходеше да репетира с прочутите Бистришки баби, но нищо не съм наследила от тях явно.  Confused Но като викна да се карам в къщи, знаете ли колко съм гласовита.  Mr. Green

# 678
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
На ФСБ то не съм фен изобщо, но пък съм фен на една много готина виолончелистка пловдивска мома видна! Та ще сме там живи и здрави. Дори знам една тяхна песен Mr. Green
Духче, щерката не ходи на уроци , а дрънка в едно заведение в което ходим.
Там се запозна с много хора (барабанисти Mr. Green Mr. Green Mr. Green) и те пък си я харесаха и и подаряват безплатни уроци.
Дидка , ще се съберем и отиваме заедно Party
Хора току що се прибрах от РД на дзвера на моята приятелка и ми е едно тежко..... тежко.
4 огромни парчета торта (страхотна)+ 2,5 л бира. Е няма такова удоволствие просто newsm38 beer2 beer

# 679
# 680
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ И КРАСИВИ, МОМИЧЕТА! ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!  Hug


А дано пролетта не чака много-много и да идва вече.  Heart Eyes

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА БЛИЗНАЧЕТА!
Да сте весели засмени ,здраве,усмивки и пролетно настроение!


# 682
  • Мнения: 681
Честита Баба Марта, мили Близначета  Hug Hug Hug
Да сте весели, жизнерадостни, лъчезарни и сияещи!

# 683
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Честит празник, скъпи близначки!
Бъдете много щастливи и на 100% жени - обичани, красиви и усмихнати!




# 684
# 685
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920

Бъдете щастливи и обичани момичета!


Леле добре че дойде празника , та да се рамърдаме Embarassed Embarassed Embarassed
Как сте дами?
Новини някакви има ли около вас, Паце , ти няма ли да наминаваш скоро към нас?
Зиченце  Hug
Нинка, как си?
Дидка, свекър ти добре ли е ?
Бистре , докъде я докара с ремонта?
Мастерче , как си?
Духче , как я карате?


Така мога да изброявам доста с две думи : Как сте? newsm51 newsm51 newsm51 lalalala lalalala lalalala

# 686
  • Мнения: 681
Привет драги   bouquet  Честит празник от мен малко със закъснение. Да сте обичани, желани и винаги прекрасни и усмихнати!
Снощи не остана ред за мен на компа, че девойката писа и учи и й трябваше.
Деси, вижда му се края. Приключих с дюшамето - лакирано, изсъхнало и свежо. Останаха само корнизите, щори и пердета да се сложат и съм готова. На този етап. На лято ако имам сили подхващам стаята на детето.

# 687
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Преди малко, съвсем случайно сред "Последни" мернах тема за една друга зодия.
И си викам - да взема да потърся и за БЛИЗНАЦИ-те.
Ровя, ровя, викам си "не може да няма!", а тя - чак на трета страница.
Видях в един пост нещо за непостоянството, та се сетих, че няма как да няма връзка.  Laughing
Пък и думите на някои от вас само допълват доказателството.
Признавам си - не съм чела цялата тема, както и не мога да обещая, че ще я прочета, въпреки че може и да направя опити.
Но затова пък с радост се присъединявам към вас, БЛИЗНАЧЕТА!  Hug




Обичам цветя, но жълтите и оранжевите са ми фаворити. Без значение какъв точно вид са.
Люлякът прави изключение. Той ми е любим без оглед на цвета. Подвластна съм на аромата му, може би...  Rolling Eyes
Но тъй като тук няма как да ви подаря аромат, ви подарявам радост за окото.
Честита пролет на всички!

# 688
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Добре дошла на Дама Пика  Hug Hug Hug
Размърдваме се , лек полека Laughing
Признавам си без бой, неделя се видяхме с Бистрето за час, тя нямаше възможност за повече.
Дидка съжалявам , че не се обадих,но всичко стана на бързо и нямах никакво време за организация.

Какво да ви кажа, слънчева , лъчезарна, много позитивна и говори по-малко от мен Joy Joy Joy Joy Joy
Разбрахме се още малко да се затопли времето и ние ще се понесем към тепетата , за да се съберем всичките Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 681
Привет дами   bouquet    Честита Пролет!

Добре дошла на Дама Пика! Много сме непостоянни, някои клоним към несериозните дори  Embarassed Embarassed Embarassed Визирам себе си най-вече. Радвам се, че се запознах още една Близначка - Деси. Сега остава и с другите момичета да се запозная. 
Деси, по отношение на говоренето аз предпочитам да слушам - само да има някой да ми говори, можем да отнесем мнооооооооооооого дни и нощи тъй  hahaha Joy Joy Joy
Кога е пролетния панаир в Пловдив? Да вземем да се съберем, уж него да посети де  Laughing Laughing Laughing Пък то е ясно, че ще пием кафе, бира, това-онова ....

Общи условия

Активация на акаунт