ЖЕНА БЛИЗНАЦИ!? - 4

  • 32 706
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Мен също  не ме изненадват последните няколко години. Не ме питат, но помнят какво ми е харесало в някой моменти ми го взимат. Полсе ми натякват колко съм неблагодарна Sad. Така  че от една година насам не желая мъж ми да ми прави подаръци или да ми подарява букети Crossing Arms

А иначе искам билети за всички концерти тази година + мотор  и каска Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Много съм скромна нали ? Joy Joy Joy

# 721
  • Мнения: 419
Това ми напомня, че от една страна е хубав подарък онези карти с намаление за театър, обаче не знам кои са коректни. Веднъж отивам да взема билети и то първия ден като ги пуснаха за една постановка, гледам най-хубавите места са заети и питам кога успяха хората да ги изкупят, отговориха, че с онези карти им дават някакви бонуси за по-хубави места. После майка си взе такава карта, но точно обратното - обажда се да си запази място в първия ден, в който продават билети - няма места, пита нали е с карта, как още първия ден всичко ще е изкупено, отговорили, че картите не са от театъра, а от някаква фирма и няма касателство с тях Shocked.

# 722
  • Мнения: 1 269


Мила Зиче, честит рожден ден!

 Hug

# 723
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726

ЗИЧЕ, нека радостни пеперуди пърхат в душата ти и килим от цветя води стъпките ти! Да си ни жива и здрава, всичко да правиш с много мерак! Пожелавам ти още кулинарни вдъхновения, поводи за усмивки и радостни изненади!

# 724
  • Мнения: 39
Честита да ни е рожденичката! Бъди много, много здрава и много късмет!

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Благодаря ви мили близначета Hug за поздравите.
Вчера не можах да сколаясам да ви почерпя но никога не е късно нали? Party Party
Правих торта почерпете се за мое здраве! Hug



Днес да им е честит рожденият ден на

23 май - get_real
23 май - anitsa
23 май - Диана
23 май - maia_at

 

# 726
  • Мнения: 1 179
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ РОЖДЕНИЧКИ! мНОГО КЪСМЕТ, ВЕСЕЛО НАСТРОЕНИЕ И НЕЗБРАВИМИ МИГОВЕ С ЛЮБИМИ ХОРА!

# 727
  • Мнения: 39
Честито и от мен на всички рожденнички! Нека са много здрави и обичани! Наздраве!

# 728
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Честит рожден ден на патерици за вчера!

Честит рожден ден на всички празнуващи днес

# 729
  • Мнения: 419
Поздрав и от мен за рожденичките. Да бъдете глезени  smile3521.



# 730
# 731
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Честит рожден ден н Кики 82!

Зичони, ще правиш ли нова темичка?
Може ли рецептата за тортата, сънувам я вее 2 дни

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Деска ще правя тема но нека да стигнем 50та страница. Peace
Рецептата за тортата е в блога ми ТУК

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС РОЖДЕНИЦИ!



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДНЕС НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
ПАЦЕ ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ НИ!



ЧЕСТИТ 24ти МАЙ!


# 733
  • Мнения: 1 269


Почерпете се за мое здраве!

Да са живи и здрави всички празнуващи с именни и рожденни дни! Най-важното е ,че днес е най-истинският празник за нас българите! Честито!!!

# 734
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Пацинка, да си ми жива и здрава, да те обичат твоите мъже и да те гледат още повече!

Общи условия

Активация на акаунт