Бебешката количка- цяла наука за второ висше №9

  • 51 053
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 891
Момичета, моля ви, дайде отзиви за тази количка:
http://kasida.bg/bebeshka-kolichka-twist-zooper-rozova-278-3285.html

Пише, че има положения на гръбчето, но нещо не мога да видя добре докъде пада точно.

Eто видео по въпроса.

inka 26, Стрийтито ляга съвсем до долу.

Последна редакция: чт, 05 май 2011, 11:29 от jj okocha

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 271
Момичета, моля ви, дайде отзиви за тази количка:
http://kasida.bg/bebeshka-kolichka-twist-zooper-rozova-278-3285.html

Пише, че има положения на гръбчето, но нещо не мога да видя добре докъде пада точно.

Eто видео по въпроса.

...
Благодаря  bouquet, аз намерих и това:
http://www.youtube.com/watch?v=JlcHsX7bTow&feature=related

Харесва ми количката, някой с мнение за Зупъра ще ми бъде от полза Simple Smile

И пак да питам, някой купувал ли е универсален борд или да знае от къде мога да поръчам, че тук във Варна май никъде не се продава.

# 722
  • Мнения: 2 891
На мен Зуупър ми допадат като комбинация цена - качество.

Има и някаква обява в продавалника. Поне могат да се видят реални снимки след употрерба.

# 723
  • Мнения: 38
А кое е по-добре, според вас, за лятна количка - сгъване тип чадър или книга?

# 724
  • София
  • Мнения: 44 271
зависи с колко място разполагаш.

mmilityy - бордове има в mytoys

# 725
  • Мнения: 2 891
А кое е по-добре, според вас, за лятна количка - сгъване тип чадър или книга?

За мен чадър е по-удобно. Но пак зависи каква ти е колата, какви са ти навиците... Летните, дето се сгъват на книга обикновено са с тесни къси и ниски седалки, за разлика от някои чадъри.

# 726
  • Мнения: 38
В събота ще ходя да разглеждам и сега събирам мнения, но в Русе масово зареждат с Бертони и Чиполино, което много ме дразни! А искам да я пробвам с детето, затова оставям онлайн пазаруването като краен вариант.
Харесах на външен вид Чиполино Инес в един магазин и ще отидем да я пробваме, затова ми е любопитно мнението ви - http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=383. Само дето тук пише, че е 6 кг., а в друг сайт я срещнах 7.600 кг.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 2 271
jj okocha , Angel_Dust  Благодаря за отговорите  bouquet

# 728
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638

Харесва ми количката, някой с мнение за Зупъра ще ми бъде от полза Simple Smile


Аз имам абсолютно същата само че в синьо и сиво, купих я за големия ми си, като стана на 1г2м. Повече не искам да я докосна тази количка - изключително трудна за бутане, а с една ръка направо невъзможно, предните двойни колелета са ужасни, забиват във всяко камъче, конструкцията има само едно предимство, че е лека, нищо повече. Иначе за бебето е удобна - доста е широка, а той си вървеше едричък , но му беше идеална. Ако трябва пак да избирам, никога не бих си я купила.  Close

# 729
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
В събота ще ходя да разглеждам и сега събирам мнения, но в Русе масово зареждат с Бертони и Чиполино, което много ме дразни! А искам да я пробвам с детето, затова оставям онлайн пазаруването като краен вариант.
Харесах на външен вид Чиполино Инес в един магазин и ще отидем да я пробваме, затова ми е любопитно мнението ви - http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=383. Само дето тук пише, че е 6 кг., а в друг сайт я срещнах 7.600 кг.


здравейте много благодаря за мненията наистина си е мн трудно с тези колички
и аз ще следя тази на чиполино Simple Smile)

ще пиша до къде съм стигнала с избора си ,много сте мили !

# 730
  • Мнения: 9
Някой има ли мнение зa колички Hauck Malibu или Hauck Capri?
Чудя се коя от двете да си купя за детенцето ми на 1 годинка.

# 731
  • Мнения: X
Истината е, че след опитите ми с първото дете, за второ просто бих взела, една по-скъпа и достатъчно лека количка, с която да си карам  през цялото време, вместо да се занимавам със смени...
До този извод достигнах и аз  Grinning

Точно така изкарах с една количка с дъщеря ми - Jane Carrera, дори не ми хрумна да търся олекотен вариант. Така че съвсем не е невъзможно. Най-разумно дори би било нея пак да ползвам, но разумът е едно, а мотивите за решението ми съвсем друго  Embarassed

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 23 836
Аз намирам за разумно да имам една голяма и широка количка, с кош за новородено и да ми е удобно. И после да си купя лека лятна, съвсем миниатюрна да си стои в колата за когато сме извън Сопот.

Но това зависи, аз не ползвам асансьор, имам рампа, количката стои във входа, не се налага да я вдигам, в багажника на колата влиза без да се сгъва!!!! само качвам предното колело и набутвам.

Удачните решения са различни за всеки според обстоятелствата, примерно малкия асансьор ограничава много.

# 733
  • Мнения: 307
Някой има ли мнение зa колички Hauck Malibu или Hauck Capri?
Чудя се коя от двете да си купя за детенцето ми на 1 годинка.

Аз също чакам с нетърпение мнениея за Хаук Малибу защото я заглеждам като за мен и следя темата. Харесва ми че има и кош за новородено и е лека. Ама се чудя дали е качествена.

# 734
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Ето една количка, която успя да влезе в личната  ми класация за странности  Mr. Green
 

Общи условия

Активация на акаунт