Ивайла на Десиив родена е през МАЙ – месец щастлив!

  • 68 364
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 526
   Нанчи, честит празник! Весело изкарване на вечерта! Hug
   Змейко, честито прохождане на Бела! Ще правите ли прощъпулник?
   Нашите моми са добре, пу-пу, Дари всеки ден ми разказва на градината с кого се сбила Rolling Eyes Дано да отмине скоро този бесен период. Ема е сравнително кротка, яде всичко, дори неща, които по принцип не са за ядене Embarassed
   Кате, къщата е невероятна!

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Нанчи, ЧРД - всичко най-добро на теб и цялото семейство!

Ох, прибрах се тази вечер... В крайна сметка останах и втория ден на обучението, че просто ми се замая главата - няма взимане тоя изпит  Shocked Почувствах се тъпа, въпреки, че и на останалите колеги им беше много трудно... Накрая направихме пробен тест, както ще е на изпита и трябваше да имам 30 верни отговора, за да е взет изпита, а аз имах 29  Blush
На 19.11 е изпита да видим каква ще я свърша... и дали ще остане някакво време за учене

Едва се прибрах одеве вечерта - вече щях да експлоадирам - 2 дни цедене и не мога да се изцедя като хората... Бела ме изсмука за 3 минути и ми олекна най-накрая... Много ме беше страх да не стане беля, защото само преди 2 седмици бях направила мастит...
Иначе Бела е понесла моето първо нощно отсъствие сравнително добре - гушкали са се с тати, поревала си е през нощта, но иначе е била спокойна, пу-пу

Миме, мерси, правихме прощъпулник - опипа лаптопа и черпака и накрая хвана портфейл и мед. слушалки  Laughing О, и вие се биете значи - май е масов този агресивен период, а

Любче, ние се чухме вече, ама ще се видим да - наложително е  Heart Eyes

Да взема да лягам, че пак окъснях, а Белка отново се е разкашляла и дано ми даде да поспя

# 692
  • Мнения: 2 208
Здравейте, девойки!

Нанчи, честит рожден ден със закъснение! Да си жива и здрава още много юбилеи да чествате семейно и все такива красиви екскурзии да правите Simple Smile

Честит имен ден на имениците днес! Да са живи и здрави малки и големи!
Митко на Мимозата да я зарадва с още много такива хубави успехи Simple Smile

Есента си дойде, с нея и лошото време, с него и скуката вкъщи... По цял ден се блещим по телевизори и компютри. Времето минава бавно. Липсват ми приятните разходки и контактите с приятели. Това предстои в идните дъъъълги няколко зимни месеца. НО пък чакам да ме връхлети Коледното настроение, че тази година празникът ще е по-весел с още едно човече в компанията ни Simple Smile. Никола вече собственоръчно написа писмо до дядо Коледа, в което пожела и подарък за сестра си - зимно яке, че да може да излиза на разходки.  Joy Страшно много я обича. Чак да не повярва човек това ли е детето дето ми викаше: "аз мразя бебетата, включително и това, което ти расте в корема!".  Знаете как е с бебета - често й казвам, че ще я изям, а Ники ми казва: "Да не съм те чул да казваш, че ще я ядеш! Искам си бебето!"  Mr. Green
Винаги проявява разбиране, няма грам ревност към нея, направо не мога да повярвам...

Змейко, и аз не мога да повярвам, че Калина се държи така със сестра си и въобще тази голяма промяна в характера й. Толкова е мила и сладка, че човек едва ли би предположил такова поведение от нейна страна. Дано скоро й мине този период, че да е по-спокойно у вас.

Аз нашия татко напоследък много го бъзикам за трето дете, а той със сигурност ме мисли за луда калинка. Но някак си се чувствам длъжна да се заяждам с него на тази тема.  Mr. Green hahaha

Верчееее, драсни два реда да кажеш как си предстартово?

Приятен ден и усмивки   bouquet

# 693
  • Мнения: 4 370
Нанчи, честит рожден ден! Да си жива и здрава! Още много екскурзии ти пожелавам и хората да са по отворени за изкуство!
 Hug
Люба интересно предложение си дала  Laughing, ама Нанчи едва сега се е усетила, че са се "нацвъкали през петилетка"  Joy и нЕма време за петия!  Wink

Кате, много сладурска къщата!  Heart Eyes Полянката и изобщо местността край къщата са великолепни! Много щастливи мигове там ви пожелавам на цялото семейство!

Змейко, успех на изпита ти пожелавам!  Peace Честито прохождане на Бела!  Heart Eyes
Мастит по туй време на годината възможно ли е!?  Shocked Аз си мислех само първите месеци...  Rolling Eyes То Никола така ме усуква, че аз гърдите вече пълни не мога да си ги видя.

Честит празник на днешните именници. И ние си имаме именници днес и ще празнуваме.  Wink

Танче, браво, браво на Никола!  Sunglasses

Аз пък чакам Сиската да се разпише. Тя сигурно намери колега подходящ набор и ни забрави тука!  Grinning

# 694
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КАТЕ!!!! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,  МНОГО ЩАСТЛИВА, ОБИЧАЩА И ОБИЧАНА!!! И да направите най-якия купон в готината ви къща!  newsm51

Благодаря на всички ви за хубавите пожелания, много сте мили.  Laughing   bouquet  Heart Eyes

# 695
  • Varna
  • Мнения: 503
Честит имен ден на патерица на именниците и рождениците.  От здраве да не се отърват, а на мимозкения Митко на  само победи.
  Аз една бях малко отпуска и  ходихме за няколко дни на Пампорово на  за кратка почивчица.  Бети продължава с лед- балет. На моменти тренырката им  има гениалните идеи да държи и малките /3 на брой/  с големите състезатели и така в неделя от сутринта в 9,15 до 16часа бяхме на пързалката лед физичека, лед физическа, децата бягат но нас можеха и на пролет направо да ни размразяват Mr. Green
   Офф това слънчице няма ли да се покаже малко
 

# 696
  • Мнения: 4 422
Нанчи жива и здрава да си   bouquet  bouquet /на патерица /
На всички именници и именички   bouquet
Иночка благодаря ти много за пожеланието,а това за стоенето на ледената пързалка ме шокира..Как издържа Бети  Shocked
Кате прати и на мен.  Grinning
Танче завиждам ви,дано и нашия батко стане така,че все дразни и тормози сестра си.. Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 426
       Привет!
       Ние сме добре, на финалната права! Подготвям се, пера дрешки, одеалца, нещата за болницата. Секциото ми ще е началото на ноември и въпреки, че не ми е за пръв много се притеснявам- за всичко. Понякога се чувствам все едно никога не съм имала бебе. Но вярвам, че след като се появи на бял свят и се срещнем всичко ще си дойде на мястото.
     

# 698
  • Варна
  • Мнения: 452
Привет дами!
На патерица пожелавам на всички именници и рожденници да бъдат уникални личности с невероятни успехи, и зад всичко това непоклатимо здраве!   bouquet

Зарадвах се на постовете на Олче, Катя, Уна и всички останали, които неопровержимо поддържат темата ни!

За нас - Макси днес имат предиобеден рецитал за Деня на народните будители. Имаше едно четириредо стихче да научи, което аз забравих още на другия ден, след като уж го бяхме учили заедно. А то детето се оказа, че го е запомнило. Моя мозък явно е спрял да функционира нормално..... Но това е друга тема. Следобедът пък е предназначен за Хелоуин парти в училището. Просто голяма комбинация от празници в един ден  Mr. Green От утре училищата са 4 дни ваканция, та ще му организираме и една разходка до майка за двата работни дни....
При мен след пороите миналата седмица ми се насъбра толкова работа, толкова щети... че чак днес си вдигам главата и мога да седна нормално на стола в офиса....
Съпружеското тяло е от два дена болен, стои в къщи изолиран в спалнята и вече се надявам да оздравява, че никога толкова болен не съм го виждала.

Кате и аз искам да гледам снимки от тази къща с невероятния изглед... От кога ги чакам  Mr. Green

Хайде хубав уикенд на всички и мноооого спокойствие, мир и любов около всички Ви!!!

# 699
  • Мнения: 145
Здравейте!

   ....................... Дари всеки ден ми разказва на градината с кого се сбила Rolling Eyes Дано да отмине скоро този бесен период...........

...........О, и вие се биете значи - май е масов този агресивен период, а

Период ли е това? И Мартин се бие редовно. Аз си мислех, че е заради смяната на средата, нови деца, липсата на език и подобни....
Той ми го предава като новинарска емисия, примерно:
"Днес не мога да рабера хубав ли ми беше деня или не, сутринта много се смях, следобед Яни ме бутна по гърба, аз се обърнах да се бием, Денес дойде да помага на Яни, аз му ударих един шамар....', в смисъл най-спокойно.

А най-голяма 'радост' ме обхваща, като заключи: "добре че учителките не ни видяха...'

Въпреки редовните подобни случки не отказва да ходи на детска. И добре че....

Нанчи, имате си щастливо семейно число! Много хубаво!

Кате, може ли и аз да разгледам? След 20 години като си купя къща на Боденското езеро (или на Панчаревското, знае ли човек....) да имам идеи за обзавеждане Simple Smile))))))))

Верче, супер си! Така ти се радвам на начина на приемане на нещата... Имаш ли си 'дула'? Гледах едно предаване по Бтв как сега бременните си имали 'дули' - водачки из дебрите на предродилния процес, родилния и следродилния...
Като се замисля, вие сте били моите дули, една друга се превеждахме, помните ли....  Grinning Grinning Grinning

Змейко, нещо съм изтървала какъв е тоя изпит, но не се съмнявам, че ще се справиш! Успех!

Виф, бързо оздравяване на мъжа ти! Къде се празнува Хелоуин, в детската ли?

Аз не знам дали не ви отегчавам с моите истории. Всичко в момента ми е концентрирано около следното 'учи немски, учи немски'. Това и правя. Ще мина един изпит през януари, че тук сертификатите са крайно важни за всичко.
И понеже човек трябва да се упражнява с всички възможни средства, познайте кво направих... записах се в родителското настоятелство на детската градина... Даже ходих на една среща... След 2,5часа бърз немски, главата ми несмалко да избухне..
Тук имат различни празници и обичаи, тепърва ще ги уча, примерно на 11.11 е Martin's Tag (имаме ли имен ден, нямаме ли, някой тук има ли изобщо??), децата правят шествие с фенери по улиците, а аз нямам и идея за какво е това.. 
 
Срещам най-различни хора с най-различни истории, които много искам да разказвам, ама все не успявам. И не мога да разбера историите ли са много интересни, или аз съм много впечатлителна...

Арееее... значи аз и за 2 думи да се включа, под 10 см - височина на поста не падам... Сега, примерно, идеята ми беше 'набързо' да питам за биенето в детската...

Сипвам си вино, някой да иска?  Wine Glass smile3546

# 700
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Сипвам си вино, някой да иска?  Wine Glass smile3546



Аз,но малко по късно ще стартираме се една приятелка Blush

Ани,сестро нищо не съм намерила.Тези мъже за нищо не стават,за един прост любовник не стават.Или аз съм си вдигнала много критериите или те са много зле Rolling EyesГенералното ми заключение е,че от сеньора по добър нЕма Mr. GreenПу-пу да ми е жив и здрав Heart Eyes

Божидара не се бие и никога не се е била.Много ми е добра и много ,ама много ми помага.От две години ходи да ми пазарува,а от няколко месеца ми помага и да сменя чаршафите на цялото семейство,да сервира и отсервирва и разни такива ,където на мен не са ми много приятни.Накрая има паричен стимул Mr. GreenТова за сега,че ще имам гости

# 701
  • Мнения: 145

Божидара не се бие и никога не се е била.Много ми е добра и много ,ама много ми помага.От две години ходи да ми пазарува,а от няколко месеца ми помага и да сменя чаршафите на цялото семейство,да сервира и отсервирва и разни такива ,където на мен не са ми много приятни.Накрая има паричен стимул Mr. GreenТова за сега,че ще имам гости

тц, тц, тц, затапи ме... Simple Smile)))
ми ти да бе написала една книга със съвети за възпитание, докато Божа отсервира и сменя чаршафите....  Joy

хайде наздраве, тогаз! сега вече разбрах как може да те извика човек тука Simple Smile)))

# 702
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
За затапването не те разбрах Rolling Eyes

Просто ходя на работа,ама чуя ли за вино и мъже идвам Crazy

# 703
  • Мнения: 145
За затапването не те разбрах Rolling Eyes

Ами аз докато си описвам проблем, ти описваш перфектното дете. "Хлъц, къде бъркам.."
Но все пак си мисля, че е нормално да се бият, дет се вика част от 'очарованието на детството'. Даже веднъж Мартин ме пита: 'И вие какво парвите на курса по немски, само учите по цял ден и изобщо не се биете...?'

Просто ходя на работа,ама чуя ли за вино и мъже идвам Crazy

На мен само виното ми стига.

# 704
  • Мнения: 2 208
Даже веднъж Мартин ме пита: 'И вие какво парвите на курса по немски, само учите по цял ден и изобщо не се биете...?'
Joy Joy Joy hahaha Joy Joy Joy
Невероятен син имаш, Дени, невероятен!

Общи условия

Активация на акаунт