НОЕМВРИйчето е палаво дете, но пък нека здраво да расте - 17

  • 32 906
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 588
Првиветскии,  Heart Eyes

Синческа И мен ме заинтриува с този данък... Shocked  Трябва да е S- класа ( возилото ви ) и то 2010г за да е толкова пари... Rolling Eyes Thinking
Аз плащам 15лв. за моята баба 1991г.
Също и не знаех, че за яслите искат и декларация за платен данък! Tired Аз всичко съм плати, но...направо ме изуми.

Ясли:
Миа Предполагам сте с малко точки, защото ти се водиш безработна и презумцията е, че има коѝ да го гледа детето. А пък в същото време ако искаш да започнеш работа трябва да си сигурна, че има къде да го оставиш! И става един порочен кръговрат... Sick
Истината ( по мое мнение ) е че системата си е добра..( ИСДОГ), но места няма...И единственото решение е да се отворят и строят градини.


Писихриси Ами моята племенничка е на 10г. и за мен си е детенце, МАЛКО при това! Mr. Green Но наистина по нови данни за детското развитие, децата влизат в пубертета доста по рано..което...хммммм...
Паола засега е дребничка и слабичка, но неѝни връстнички...лелеее...имат цицки, гримират се..мами, мани!

Това е засега мамчета и " бебета".. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Утре пак!.. Mr. Green

# 31
  • Варна
  • Мнения: 29
Честит имен ден на именниците ...  чела съм, че и Ева празнува днес

Не знаех  Confused

Хайде да почерпим  Mr. Green

Последна редакция: пт, 25 мар 2011, 22:27 от Neya

# 32
  • Мнения: 53
Ююююхуууу хилооууу Hug

Хайде първо да сервирам кафенцето пък после дърата-бърата Grinning




Такааа който не дойе другия път да идва на срещичка..Беше прекрасно,е не е като едно време бебчовците по количките и ние в някое кафе на дъра-бъра.Почти неможем да си кажем две приказки,защото всяко дете търчи на някъде.Ако пък се заиграят на едно място по става.Толкова са сладки мамите и дечицата,отдавана не бях виждала малките освен по снимки..а те са пораснали и все по сладки. Heart EyesМамите да не коментирам,вие си знаете че тук сме се събрали прекрасни мами. Heart EyesКомпанията им е по вече от приятна. Hug Снимки има,аз щраках напосоки..по количествено а не качествено(ужасонски ужасон Crazy)..папаращката,кофтито е че с тези фотоапарати не щракаш ли качествено снимките стават по кофти и от сапунерките..ама нищо спомен да има.Другия път съм решила да плеснем една фотосесия-мами с деца,само деца..ииии всички в купом.

Ето малко снимки тук,а другите тук - ЦЪК

 
   

Чакаме снимки от другите фотаджиики  Grinning

Хайде хубав ви ден,аз днес мисля пак към Борисовата да се метна..че Южния ми е малко неудобен а сколата незнам къде да се паркирвам.Татито се командирова на село и затова реших пак Борисовата..за малко знам че ще е лудница..ама то и на люлинските площадки е ужас.та ако някоя мама иска нека дойде ние след 12ч. ще сме там. Wink

# 33
  • Мнения: 418


Ето ние вчера къде се скрихме  Mr. Green Mr. Green
Това е новото куче на сестра ми. Казва се Фара и е още бебче, но пък доста голямо  Laughing Laughing Laughing

# 34
  • Мнения: 307
http://vbox7.com/play:05b613ca
специален поздрав за всички мамчета. Дано никога не звучим така макар, че няма как да се получи така ще си звучим. Благодаря на Миа,елсън и хрупка  Стана страхотна срещичка Simple Smile

Последна редакция: нд, 27 мар 2011, 19:56 от sinapovaaya

# 35
  • Мнения: 4
Здравейте!
Много хубави снимки, но ние от снощи сме с температура.  Cry

# 36
  • Мнения: 30
Здравейте Simple Smile!
Честито на патерици на празнуващите през последните дни, да сте живи, здрави и много щастливи   bouquet.
Ели, Миме, бързо оздравяване на дечицата.
За срещата, пропуснала съм да видя кога е . Много хубави снимки и страхотно настроение се долавя. Следващия път се надявам да се класираме Simple Smile.
Кло, Тони е много сладък, май са му интересни играчките на бау бау  Laughing, и бебето кученце е много миличко.
Кики, скорошно възстановяваване на Паола.

Не знам при вас така ли е, но напоследък крие всичко и ми е трудно намирането на много предмети  Simple Smile. Един ден се започна едно търсене на телефона ми. Реших, че ще звънна от другия, но не го намерих  Laughing. Трябваше да вляза в скайп да кажа на мъжът ми да ми звънне. Е, намерих ги, в една тенджера си стоят и двата  Whistling. Пак телефона го слага в едно камионче и затваря капака. Другото, което прави е да пуска неща в тоалетната. Няколко пъти го хващам секунда преди да пусне нещо - чорап, шишето си, лъжички, играчки и т.н., това е положението  Simple Smile, във ваната намерих един банан миналата седмица. Сега търсих един чорап - пантоф, както там се нарича, къде ли не се завирах - е няма го и това ееееееее, може и аз да съм го сложила някъде, да не набеждавам детето напразо  Wink. Някой друг да прави такива неща  Laughing?
Това е засега, да не прекалявам  Hug.

# 37
  • Мнения: 53
Добру ютрууу  Hug Поднасям закуската на брега на морето..ей там искам да си сръбна кафето със закуската пък..вече..пък.. Grinning



Вчера се събрахме 4ри мами-Синапова,Елсън и Хрупка...и аз разбира се.Значи вие знаете лудница беше,аз отидох по раничко та беше спокойно и изведнъж със кофи се изсипаха лелей.Хванах детето и беж на полянките..имаше хора ама мнооого по-спокойно. Та така като дойдоха мамите там на една полянка имахме си огроооомно място за търчане.
Обаче и вчера и онзиден Мишко заспива от умора човека и след 30мин. се буди с рев и няма заспиванка после..хъъъм не ми харесва тази работа така.Явно в количката му е тясно неможе да се завърти и затова знам ли...егасимус ако е така..ще трябва да се прибираме за сънчо...уфф. ooooh!

Хайде дано през седмицата е хубаво времето да се видим пак,много ми е хубаво по срещичките. Heart Eyes Hug
 
Лило не е само твоето дете спокойно.Питай Маргото  Wink

Ели В. съжалявам за Павчито,скоро да оздравява. Hug

Кло другия път ако не дойдеш на среща..начииии Mr. Green

Хубава неделя ви желая  Hug

Последна редакция: нд, 27 мар 2011, 10:26 от mia_aurora

# 38
  • Мнения: 418
Добро утро Simple Smile
Цитат
Кло другия път ако не дойдеш на среща..начииии
хихих ... Слушам  Laughing Laughing Laughing

Французойката е Дого Аржентино и ще растне още многоооо.. Честно казано Тони я хареса много, а мен в началото да си призная ме достраша от големината  #Crazy После си промених мнението и последното което ме убеди беше  че детето и бъркна в устата да вземе топките и а тя не му направи нищо Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Много мило сладурче е и взех да се замислям като порасне и стане голямо да си взема кученце от нея ако ми дадат де  Joy Joy Joy ...

Последна редакция: пн, 28 мар 2011, 11:20 от klodia

# 39
  • Мнения: 3 537
Здравейте, гледам и в събота хубава среща сте си направили Grinning Ние не успяхме да дойдем, защото бяхме на детската площадка и баткото ни искаше да си играе с неговите приятели, ама през седмицата като направим пак среща се се класираме Laughing
Вчера правихме и оборка зад блока, детската ни площадка лъщи вече от чистота,ма ще видим до кога?! Crossing Arms , имам даже мускулна треска, че аз се съсредоточих да събирам фасовете и капачките, че РАди на тях налита най-много.
И така, аз на РАди му слагам каишите и го водя като кученце, защото той навън не ходи ,а тича и пораженията са на лице, та за това чиста работа.
Вчера и днес сума ти време съм го разхождала и милия е гроги веднага заспива,даже и не обядва.
Кло, много е хубаво кучето на сестра ти, харесва ми Wink
Поздрави за сега от нас Hug

# 40
  • Мнения: 82
Браво за срещичките,снимките наистина са хубави!
Ето и малко наши фотоси от хубавите дни :

http://www.facebook.com/album.php?aid=51710&id=1000007348111 … &l=fdeb0799dc

# 41
  • Мнения: 418
Добро утро!!!


Пролетта настъпи и майки и деца  изчезнаха от нета  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Много тихо е. С нож да режеш тишината  Laughing Laughing Laughing


sin4eska - много сладки принцеси имаш  Peace Малката не отстъпва по хубост на сестричката си  Peace Heart Eyes
Mim`s - и на мен ми се иска да почистим нашата градинка. Миналата годинка децата от блока бяха изчистили и наслагали на кошчетата пликове, но познай какво стана за отрицателно време пак настъпи същата смрад  ooooh!
В момента цялата е осеяна в стъкла ... кога намират време да пият, чупят и кои са не се знае  ooooh!
Тази година и ние ще се включим в кампанията на 9 -ти април  Peace Simple Smile

Последна редакция: пн, 28 мар 2011, 09:29 от klodia

# 42
  • Мнения: 6
Добро утроооооооо Grinning
Готини снимки имате от срещата-големи деца са вече, ей Grinning

Ние ходихме на Балчин баня през уикенда-беше готино, спахме в каравана,диването се вози на АТВ.Вози я батко на 9 години-много го хареса, от известно време я наблюдавам как флирти с някои хора Mr. Green, ужас...не си представям кво ще става за напред... Mr. Green Mr. Green Mr. Green



И малко снимки, на който му се гледа- http://www.album.bg/lulu1977/albums/157870/


Айде хубав ден ви желая   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 310
Привет мами.

Изчезнах, защото от четвъртък нямам интернет, защото доставчика ни е ... нямам думи. Чак днес евентуално щели да минат да ми сменят кабела  ooooh! но аз вече се записах при други, че и устройство за wireless си купих, докато дойдат да ме вържат...

Снимките са разкошни - малко по-късно ще кача и моите. Срещичката в петък беше много приятна, макар и за кратко.

Хайде хубав ден

П.С. Гледам, че Лулу е писала през това време - обожавам басейна на Белчин бани...еххх! Малката е невероятна  Laughing

Последна редакция: пн, 28 мар 2011, 10:23 от vess_82

# 44
  • Мнения: 21
Привет, не сте ни забравили нали  Laughing

Бая време не съм влизала, но като започнаха разходките и свободното ми време съвсем намаля...

Много хубава срещичка сте си спретнали - толкова сладки усмивки на едно място не съм виждала  Heart Eyes

Иначе при нас новостите са:
От петък Мони е с обички. Пробихме ушетата на Благовещение (нали според поверието на този ден раните зарастват бързо). И не знам поради тази причина или друга, но никакъв проблем нямаме. Нито се зачервиха, нито я болят, дори сама си ги върти вече Simple Smile
Имаме и 3 нови зъбчета. Вече са 13 и до седмица-две очакваме още 3. И това без проблем мина.
Речника й се обогатява бързичко и почти всеки ден е с нова думичка. И най-после отговаря на въпроса "как се казваш" - "МЕНИ". Сега остава и да го произнесе правилно  Mr. Green

На следващия пост обещавам да се включа по темите, че сега мисля да използваме слънцето, което пробива облаците, че ще е за малко.

Хубав ден и целувки на малчовците!

Общи условия

Активация на акаунт