НОЕМВРИйчето е палаво дете, но пък нека здраво да расте - 17

  • 32 912
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 128
Здравейте, снимките от срещичката са страхотни,всички сте супер! Ние в събота бяхме в зоологическата градина, доста отдавна не съм чела, че гледахме тези дни да сме повече навън. Преди това Дари беше малко болничка, а покрай нея и ние с татко и!
Надявам се другият път да можеме да дойдеме!
Дари е станала много любвеобилна, като сме в градинката, има ли деца около нея ги прегръща и иска да ги целува  Laughing
Зъбките продължават да ни мъчат, а са все още само 5  ooooh!
Ние също започнахме да "крием" предмети-предимно телефона на мама!
Айде чао ви засега, дано да мога по-често да се включвам!

# 47
  • София
  • Мнения: 88
Здравейте.
Имам питане - ползва ли някой кухнята на Ян Бибиян. Моля за отзиви.

# 48
  • София
  • Мнения: 584
диването се вози на АТВ.Вози я батко на 9 години-много го хареса, от известно време я наблюдавам как флирти с някои хора Mr. Green, ужас...не си представям кво ще става за напред... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Страшна е   Hug  и как клати глава  Laughing

J.R, моята дружка я ползва и е доволна (живее е ж.к.Толстой).

# 49
  • София
  • Мнения: 813
Здравейте.
Имам питане - ползва ли някой кухнята на Ян Бибиян. Моля за отзиви.
Поръчвах една седмица за проба, доволна съм. И супите и основното са както аз бих ги сготвила, съответно малчо ги одобри. Десерта обаче беше доста сладък, от пет дни Емо отказа повече от лъжичка да хапне от него. Той не е свикнал и аз НЕ подслаждам нищо с захар, като  е за него. На мен обаче ми бяха вкусни десертчетата  Embarassed. Също много ми хареса, че опаковките на храната са вакумирини, носят се в хладилен камион, лятото сигурно ще поръчвам по често.

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 203
Синапова, това все едно съм аз, но под формата на ария, дали да не започна и аз да пея, погледаш повече ме слуша голямата дъщеря Mr. Green. Смешно-смешно, ама като се замисля 1/3 от думите към нея са точно това Confused.
Гледах снимките - страхотни са човечетата Heart Eyes.
Лулу, ами красиво и любвеобилно ти е детето - лошо няма Laughing.
Аз пък тези дни си снимах  орхидеята Mr. Green , и Мая покрай нея.

# 51
  • София
  • Мнения: 307
привет и от мен, ама много набързо... че няма как...


Ян бибиян - основно ги ползвам за събота и ако инцидентно детето е вкъщи. Мога да кажа доволна съм, но може би трябва да опитаме и някоя друга кухня...
Десертите малко са странни, но иначе за другитя ястия поддържат разнообразие.

срещичката е била страхотна, както винаги. Сладурковците са порастнали малко, мамите са се разхубавили, абе въобще все положителни неща. Дано не се загуби тази инициатива със срещичките  Hug

за обички - колебах се доста и реших да е догодина когато повече разбира. Не за друго, ами ме е страх да не й ги дръпне някое дете в градината и да й нарани ушенцата. А догодина или по-натам ще разбира и ще се пази /или поне така си мисля/.
Сис, дай някоя снимка на госпожица Мени с обички  Laughing

ми това е засега, ще бягам.... до скоро

# 52
  • Сливен
  • Мнения: 203
Аз понеже така и не стигнах до фото или лазерна епилация, се разтършувах за кола маска за домашни условия /да си улесня малко графика/ и попаднах на тема за ноемврийчета. Викам си а, темата за новите ноемврийки, пък писала синапова newsm78, и се чудя какво ли прави там, пък то сме били ние ама през 2009 Mr. Green. Хем ми стана мило, хем малко тъжно - колко бързо минавремето - сякаш до оня ден мъкнахме коремите...

# 53
  • Мнения: 3 537
Кло,разсмя ми с тази крава, много забавно Laughing
А за почистването не ми говори, оня ден чистихме и пак фасове и кутии от женски цигари,а има голяма кофа очите да ти избоде, аааа и това млади майки, модерни със самочувствие уж,идват от съседните блокове в нашата градинка, не ,че имам против ,ама малко култура егати Crossing Arms
А на 9-ти пак ще почистваме предполагам Wink
Стейси, честито обички на Мони Grinning
Айде, ние пак отиваме навън,че да си вземем бате и на детската площадка после да подивеят, пък за вечеря спретнах гювечета докато Ради спеше и като се приберем само ще ги метна в микровълновата за 15-20 мин и така Whistling

# 54
  • София
  • Мнения: 88
Благодаря за отзивите за Ян Бибиян  Hug
Не ми трябваше много навиване - обадих им се  Laughing

# 55
  • Мнения: 21

Ето я "Мени" с обиците (все още с медицински)  Mr. Green

# 56
  • Варна
  • Мнения: 29
Момичета, днес шефът на Усоето е звънял в офиса. Иска да му пращам списъка вече, че някаква друга група искала да ходи там на нашите дати и иска да знае колко стаи му остават свободни. Уговорихме се до 5ти април да му пратя списък.

КОЙТО ЩЕ ИДВА НА УСОЕТО, МОЛЯ ДО 5ТИ АПРИЛ ДА МИ ПИШЕ НА ЛС ИМЕНАТА НА ВСЕКИ, КОЙТО ЩЕ ИДВА И ЗА КОЛКО НОЩУВКИ.

Напомням офертата:
Хотелски комплекс Усоето, махала Усои, гр. Елена www.usoeto.com /като влезете в града трябва да хванете пътя за Твърдица, на около километър след като излезете от града ще видите табелата за Усоето/
Цени:
Двойна стая за 2ма - 50лв със закуска
Двойна стая за 2ма с бебе и дете от 2 до 14години - 50лв със закуска.
В цените е включено още: охраняем паркинг, безжичен интернет /хваща се само в ресторанта и в градината около ресторанта/, детска площадка, външни барбекюта за самостоятелно приготвяне на храна, външен басейн през летните месеци.
Иначе различните им стаи са с различни цени - 50лв, 60лв, 65лв. Нас всички ще ни настанят на 50лв двойна стая, без значение от вида на стаята и без значение дали в стаята влиза още едно дете или не.

# 57
  • Мнения: 418
Добро утро Simple Smile


Нея за сега ние няма да идваме за мое огромно съжаление  Tired
Много сложно ми стана по отношение на финансовата част и празниците за тази година  ooooh!
Чак се чудя как да жонглирам с парите които имаме... newsm78
И между другото си търсим работа и двамата ...
На мъжо почнаха да му плащат като моята шефка с триста зора, а работа има  ooooh!...
 #2gunfire #2gunfire :2gunfire

# 58
  • Мнения: 53
Добро утрооо Hug Лелее мислях че никога няма да изпишем 3та страничка hahaha

Минавам на бързо че мишлето зове,тъкмо да завърша колажа..пролетен...ама се зачудих и реших направо да направя великденски.Какво ще кажете...даже почнах с няколко снимки..и ми хареса.
Така че предлагам да направя великденски,ако някоя мам иска да даде снимка да ми пише..или ако някой реши да смени снимката на детето.


хайде до по късно че ме дърпа и реве... Hug

Последна редакция: вт, 29 мар 2011, 08:56 от mia_aurora

# 59
  • Мнения: 21
Добро утро и от нас!

Аз имам проблем с памперсите или по-точно с пиенето на течности. Мони пие доста - от половин до 1 литър (без да броя млякото). До скоро й сменях памперса на около 3-4 часа, но сега е невъзможно. Веднъж дори се наложи да й купувам дрехи на разходката. Опитах и с по-големия размер пелени, но нямаше ефект. Рядко издържа и нощта с един без да има авария. Та въпросът ми е дали и вашите малчовци пият толкова вода и сокове.

Миа, аз съм ЗА великденски колаж. Тъкмо ще му се радваме повече  Peace

Както вече писах - отпадна ни почивката за Усоето  Sad Мъжо е щастлив, че ще спестим някой лев, но на мен ми е криво. Много се бях навила... А сега ще остана тук да си тананикам Менделсон и да радвам другите хора... Ама вие много хубаво да си изкарате  Hug
Иначе и морето ще ни се развали. Отпуските ни ще са в края на август, а аз вече имам 2 сватби за тогава. По всяка вероятност Мони ще ходи на почивка с баба си.
Пусти пари!  Sad

Ние ще отиваме на разходка докато още не вали (макар, че тези прогнози май не са много верни).
Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт