Отговори
# 45
  • Мнения: 12
     bouquet Здравейте, мами!   bouquet
Ние днес имаме месечинка искам да ви почерпя, но само така знам  newsm38 иначе купихме една малка тортичка и направих фотосесията  Laughing
              иначе да се оплача.......
Вече не мога да ви изчитам както преди само последните постове чета, когато мога като отворч страничка....Дени празнува месечинка, а аз 1 месец недоспиване. Много сме зле, на мен се падна най-ревливото бебе....още на 10 ден ни почнаха коликите и е един малак ад, пие инфакол и не помага опитахме всевъзможни неща от сешоар до торбички с костилки и чай е не.....гарчове, ревове, той нчма спокоен сън само подскача на сън, ръмжи,свива се, плаче,и се буди от сан от собствените си болки,пищи от болка даже като е гърда, само на кърма е иначе яде много дебелее...пълни памперси пак по много...ама не спира да реве ден и нощ няма при нас едно и също е...и само по ръцете ни виси, не иска в кошара, щезлонг или количка или ако го излажа то е за малко събужда се с рев и пак от начало...до сега не съм прочела някоя от вас да има тагова чудо само аз  Sad
   Утре сме на консултация, педито каза, че ако сме над 1 кило наддали ще бъдем на диета е как ще караме с колики и глад не знам   ....  кошмара е наяве....аз на човек не приличам вече...искренно ви завиждам като чета за спящи бебета, кротки и паузи на хранения по3-4 часа ние сме на поискване инак има ревввввв......и седи само в изправено положение, неще като нормално бебе да седи само изправен чудо ви казвам без ръце останах а тежиииии......ей такива неща с нас  Cry   оплаках сеееее......искам да кача снимки да видите чудото, но нямам парола...когато мога пак ще пиша, че това рядко се случва сега съм го излагала и спи разбира се в ръцете ми та с 1 ръка......чао за сега от нас и цунки на послушните бебоци  smile3541

# 46
  • Мнения: 110
Привет мами....
Честита ни нова темичка.
Ние днес на два пъти излизахме да използваме слънцето, ма то такъв ветровал беше, че аз се окостих....А и ми е скучно сама да трамбовам по улиците като гламава. Около мен няма някоя нова мама, че да си правим компания и аз умирам от скука. Та ако има някоя Младост-ка мама да свирка.
На нас Аптамил Комфорт не ни понесе. Ужасни колики и не го изяждаше. Ма то как да го яде тва горчиво, гадно мляко след сладката Лактана. Е, минахме си пак на Лактана и сме ОК. А защо давате мляко АР ако няма такъв проблем?
За осоляването гледам сте говорили. Това за мен граничи с лудост. Извинете, ама защо ние се къпем след всяко влизане в морето? Ай, моля ви се, ще осолявам...тва да не ми е салата. Добре, че около мен никой не ми дава такива съвети, че... #2gunfire
Да се "похваля" от вчера и аз съм в групата на оциклилите се. Свърши рахатлъка.
Оффф, исках още нещо да пиша ама изфирясах....

# 47
  • Мнения: 227
Айде и аз да се запиша в новата тема   bouquet
За свекървите Mr. Green Според моята, коликите били до 40-я ден, а сега бебето плаче, защото не сме ходили да му четат молитва и трябвало да му донесем светена вода и да го пръскаме. Още малко ще каже че злите сили са го обладали  #Cussing out Нито аз, нито мъжът ми сме вярващи и не ми се ще някой пиян поп да ми пее на детето. Уважавам традициите, но някак си напоследък всичко ми се вижда много изкривено Crossing Arms
linasf за каква диета става въпрос? Бебе на 1 месец, ако е качило над килограм? Извинявай, ама май трябва да си смениш педиатъра. Ние на първата консултация бяхме качили 1,450 от изписването и мисля че си е напълно нормално. Някой беше дал линк с килограмите според световната здравна организация- можеш да погледнеш там. Не е лошо да го сложим на първа страничка Simple Smile
Защо не пробваш колийф за коликите, на нас страшно много ни помогна. И ние бяхме с инфакол и ефект нямаше никакъв.

# 48
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
За осоляването гледам сте говорили. Това за мен граничи с лудост. Извинете, ама защо ние се къпем след всяко влизане в морето? Ай, моля ви се, ще осолявам...тва да не ми е салата.
hahaha Joy

Аз май пак ще се връщам на Нан1 Confused.Милумила нещо не му понася,ака през 2 дена и чак до врата е омазан и колики силни получи от него. Close

# 49
  • Мнения: 110
Милумила нещо не му понася,ака през 2 дена и чак до врата е омазан и колики силни получи от него. Close

Вал, всяка смяна на млякото изостря коликите. Даже сега като се върнете пак на НАН може да се усилят. Имай го предвид. Peace  А Милумил съм чувала че го давали за злояди деца, че бил много сладък. Ама само съм чувала...

# 50
  • Мнения: 115
Честити месечинки на Софт и Линасф  bouquet. Това за осоляването го чух(прочетох)тук  за първи път #Crazy,  звучи ми.....бе гадно ми звучи... Евридика, разсмя ме от сърце  с това за свекървата и злите сили Joy hahaha. Лина, моето момче беше качило килограм за  20 дни, какви са тези диети,  май наистина е за смяна педито ти newsm78

# 51
  • област Варна
  • Мнения: 270
Благодаря на Лолитка и Стани!   bouquet
Честито на всички месечинковци!
Ние днес спахме на разходката... сега ще ми излезе през... носа  Sad

# 52
  • Мнения: 737
евридика, според мен бърка колики и лохии
(става въпрос за 40 дни)

# 53
  • Мнения: 103
За свекитата - моята ми помага, чат пат ме ядосва, ама прибере ли се детето и го връчвам и излизам по задачи, даже и звъня по-ранко да се прибира, че обичка да се мотка насам натам и трябва да и давам зор да си идва  Joy . Дава разни умни съвети като що будиш детето да яде, що сменяш памперса като не е наакан и т н, ама не я отразявам, нали ми помага все пак, иначе признавам няма да се справям. Пък и тя е жената с ютията  Joy , аз мразя да гладя, даже вчера я питах до кога ще гладим и тя каза че не и пречи и ще си глади

за солта - ме ме убеди мъжа да слагаме по 1 супена лъжица едра сол в коритото, та слагаме, нищо му няма на дететео,иначе и аз бях много против, ама той ме победи

# 54
  • Мнения: 26
Честити месечинки на Софт и Лина!

# 55
# 56
  • Мнения: 274
Мацки вкарала съм се в един филм ... по диагонал прочетох, че за млеката и смените говорите и да попитам и аз. Обмислям да сменим на Лактана Био. Знам че има мами, които го ползват и искам да питам как са ви коликите от него? Знам че от пробиотиците се ака редовно, но намалява ли коликите? Въобще какви са ви впечатленията?

# 57
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
И  ние сме тук  Peace Благодарско за новата темичка и хубавото заглавие Simple Smile
Аз да кажа, че Дени е на АМ също - Нутрилон - не искам да дърпам дявола за опашката, но има някакви колики, но се изразяват основно в пъшкане, пръцкане и зачервяване. Няма плач! Това мляко на времето ми препоръча педиатъра, това мляко ми каза и сега, след като стана ясно, че с кърменето няма да я бъде.

# 58
  • София
  • Мнения: 721
И от мен привет! Днес с Криско ни беше първата разходка до Южният парк- е чудно беше, само да бях с по-удобни обувки  #Crazy Отчет от консултацията днес Крис е 5 400 и е 61 см  Hug Усещам, че все по-малко време ще ни остава да пишем (хубавото време е виновно ). Цун и гуш от мен  Kissing Heart

# 59
  • София
  • Мнения: 8
Та ако има някоя Младост-ка мама да свирка.
На нас Аптамил Комфорт не ни понесе. Ужасни колики и не го изяждаше. Ма то как да го яде тва горчиво, гадно мляко след сладката Лактана. Е, минахме си пак на Лактана и сме ОК. А защо давате мляко АР ако няма такъв проблем?


Ето ти една Младост-ка мама ... от № 4 Simple Smile

И аз опитах Аптамил Комфорта - по препоръка на педито ... но още с първото ядене така пропищя и така се гърчи, че непосмях да му дам втори път. Сега сме на НАН Сенситив ... не че от него няма колики, но явно са по-поносими ...

Общи условия

Активация на акаунт