Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Стани, страхотно заглавие   bouquet

Честити месечинки Simple Smile

Ние ходихме на ортопед - преглед 5 мин с разсъбличането = 40 лв Simple Smile Важното е, че всичко ни е ок Heart Eyes

maria_m - има много Младост-ки мами, ти в коя Младост си?

# 61
  • Мнения: 274
На вън топля водата като досаждам в заведения, лавки или там, където има микровълнова. На лято няма да се налага вероятно.
bebo79  smile3532
Kally и ние сме на Нутрилон, но хем коликите са му силни, хем запек имаше. Изакваше се през два-три дни по едно топче твърдо като за пинг-понг с кански мъки. Вкарахме Фризовом 3 пъти на ден половин доза и докарахме по-често и нормално изхождане, но коликите са му доста силни.Пак пропускаме дни с изхождане и тогава коликите са два пъти по-силни. Затова си мисля за смяна на млякото с пробиотичното Лактана Био, но първо ми се иска да чуя ползващите го мами какви отзиви имат за него  Thinking
maria_m защо сте искали да смените Лактана-та?

# 62
  • Мнения: 181
Привет и от нас и ние днес бяхме на разходка,макар че имаше малко вятър Thinkingщо се отнася за свекито и аз до скоро си мислех ,че съм много отстъпчива като студентка съм живяла по квартири и с толкова много хора,нооооо сега не мога,верно е помощ,но по-добре без нея и да съм си спокойна,един от тяхната къща ми стига Joyа какво ще е ако живеем заедно незнам а сме два рака с нея Twisted Evilсолта е другата болна тема,моя много държи на нея и все слага,когато е на работа -аз не слагам обаче Crazyчестити месечинки   bouquetДидишоче аз не виждам моята мома на колажчето Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 29
Да се запиша само и после ще Ви чета:)

# 64
# 65
  • Мнения: 302
Привет!
Хлапачката спи от 19ч. пропусна и ядене и баня  ooooh! Май ще танцуваме тая нощ  Confused Днес спа прилежно и на разходката. Духаше, ам тя кат ое увита в количката нищо не усети.

maria_m, доскоро бяхме в Младост, ама вече сме в Дружба  Sad иначе с удоволстввие щях да си предложа компанията. В тая връзка им ли някоя мама от Дружба? Сама меря улиците и е супер скучно...

Лори, даваш цели СЕДЕМ лъжици от Хип чая ли?  Shocked На опаковката пише една лъжичка на 100мл, бре...
Лина, как ще държиш бебе на 1 месец на диета? Нормално еда качват в началото повече от кило, вашата педиатърка би трябвало да ги знае тия работи, а не да ви говори за диети  ooooh!

За ортопеда - ще ходим др. месец при д-р Хайвазов, с направление по ЗК.

# 66
  • Мнения: 17
Ей, да се запиша чак на пета страница!

И ние бяхме на дъъълга разходка.   В Южния парк не духаше много, а и количката е закътана. Добре си починах, ама май и аз си търся компания. Йоанче, може да се уговатяме нещо. Лошото е че нямаме никакъв режим и много ориентировъчно мога да кажа кога излизаме.

Честити месечинки на Лина и Софт!

Честита годишнина на патерици на Елена!! Да те слуша любимия!

По темите няма да се изказвам - за свекърва ми дисертация мога да напиша. Чак на третото дете поумнях и вече не допускам да ми се меси.

# 67
  • Мнения: 7
Докато да вляза и чета, а то - нова тема!
Но с това хубаво време, няма време за компютъра.
Ние вече се изчистихме от обрива, сега ми е беличък на снежец и почти толкова пухкав Grinning.
Така и няма да разберем от какво се изрина, дано само да не се повтаря!
А днес беше един дълъг ден, който отмина много бързо. Почти 5 часа навън, да - вятъра беше неприятен, но количката е добре закътана. Аз също досаждам по заведенията и искам да ми носят халби с гореща вода - за подгряване на водата за АМ. Като сме навън, не го кърмя, гърдите  ми издържат, а пък за сметка на това после са събрали повечко Laughing.
Вечерта пък бях на родителска на каката и така деня си отиде, сега ще го будя за вечерен тоалет и да лягаме дружно всички, че очите ми се затварят.
Ние също дохранваме с Нутрилон, то нашата кака с това се отгледа и съм доволна, засега!

# 68
# 69
  • Мнения: 4
Запис и от мен в новата ни хубава темичка  newsm44
Най накрая открих сезона на разходките, но както се опасявах моето слънчице няма да ме остави едно кафенце на спокойствие да изпия... ахааааа да се спра някъде за почивка и отваря едното око за да провери какво се случва и вече се е разбудил, така че добре разучих тротоарните дупки в квартала   Joy Проблема беше като се прибрахме .... за втори път ми прави по-дълга пауза между храненията и за втори път установявам, че е много кисел после и голям зор видях докато го накърмя и приспя  Shocked Имали и други като нас ????

Честити месечинки на празнуващите  Hug

# 70
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Записче Hug
Честита ни нива темичка Simple Smile Хайде да я пълним само с хубави постове, а на с тема колики че ми иде  #2gunfire
Мерси на Стани и на Лолитка   bouquet
Ние днес изкарахме много време навън, само за хапването се прибрахме и пак газ Simple Smile
Оф с тая смяна на памперсите не знам какво да правя Sad сменям преди хранене и по време на храненето той си се изаква и хайде пак смяна. Днес пробвах след храненето да го сменям, но когато е на цица заспива веднага и ми е жал да го будя, а ни е много проблемно заспиването.
От вчера сме с подсечено дупе Sad мажа със Судо крем но няма ефект и сега започнах с Бочко да видим как ще е.
А вие храносмилателния чай ли давате newsm78
Казаха ми един илач за ревливи бебета и ако има ефект ще споделя. За сега помогна, да видим Party
Хайде бегам, лекинка от нас сладуранки със сладките бебета Hug Дано да спинкат сладко след днешните разходики  Praynig
dayzi83 и ние сме така мила със спането. Проблема при нас е че му давам от шише и си му давам точно, но когато е направил голяма пауза пада един рев от глаааааааад и съответно му додавам още Mr. Green после още 1 час преспивай и то стана време за другото хранене Tired

# 71
  • Мнения: 426
прочетох ви най-после. Много се смях  с Мими и Евридика   bouquet Hug
готвих, ходих  на пазар, извеждах куче, после храних куче, после къпах бебе, после храних бебе, после приспивах бебе, после мятах топка на куче  #Crazy луда ме правят двамата....

Чай-Ама аз разтварям една лъжица чай в 100мл. Добре Вие по колко давате Хип. На мен пък ми е смешно да се дава по една лъжица чай. При все, че питах поне 5 -6 доктори и никой не ми каза не давай.  И се извинявам на мамата, която се изказа за лайката-според мен това са пълни глупости. Ще  се къхаря за чая, я се огледайте къде живеем, какъв въздух дишаме, къде къде по-големи боклуци ядем....пък за лайката сме се хванали.
Всеки сам избира-моето дете няма колики и съм доволна, чая добре му понася и съм се консултирала с докторИ

хубава тема

лека вечер

# 72
  • Мнения: 15
На вън топля водата като досаждам в заведения, лавки или там, където има микровълнова. На лято няма да се налага вероятно.
bebo79  smile3532
Kally и ние сме на Нутрилон, но хем коликите са му силни, хем запек имаше. Изакваше се през два-три дни по едно топче твърдо като за пинг-понг с кански мъки. Вкарахме Фризовом 3 пъти на ден половин доза и докарахме по-често и нормално изхождане, но коликите са му доста силни.Пак пропускаме дни с изхождане и тогава коликите са два пъти по-силни. Затова си мисля за смяна на млякото с пробиотичното Лактана Био, но първо ми се иска да чуя ползващите го мами какви отзиви имат за него  Thinking
maria_m защо сте искали да смените Лактана-та?

Аз дохранвам с Лактана БИО и нямам оплаквания- не се е запичала.

# 73
  • Мнения: 186
Само се записвам, утре ще изчитам  Hug

Хепи мама  Hug

Педито ми идва да я утрепам - ау вика, нощем ли ядете  - в 9 последно и после в 6 вика  Rolling Eyes Аз мигах мигах, идеше ми да потъна в земята, и сестрите и те като ми скочиха - ти вика ядеш ли нощно време...аз едно ядене не мога да пропусна , те цели две наведнъж искат...ама няма да е от тая нощ... Twisted Evil

Целувки на всички, уре ще дам подробности, иначе сме кило отгоре за 24 дена  bowuu

# 74
  • Мнения: 192
здравейте и от мен,само да се запиша,утре сме но консултация и след това ще дам отчет Hug Ако бебка ми позволи  Crazy ще се изкажа и по темите по които сте писали Wink

П.П. Предлагам да напишем в началото на темичката срещу бебчето и дата на раждане и града и квартала,от който сме,защото идва хубавото време и разходките,а те са още по-приятни,когато са споделени с някое другарче. Peace

хубава и спокойна нощ от нас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт