Отговори
# 705
  • Мнения: 227
Евридика, ти крупие ли си била? Аз съ била във Вегас- голямо изживяване е! Crazy
Не съм била крупие, а така наречения slot attendant. Работила съм само на машинки, а приятелят ми беше крупие. Обикаляхме 2 години по карибските острови с кораб, после ни писна и се прибрахме. Жалко, че не можахме да видим Вегас, но нищо още не е късно Mr. Green
Предлагам заглавието на новата тема да е за Амидалка и Иван, не знам дали забелязвате, но както и да сме кръстили темата, нещата стават. За Мони още не я бяхме изписали и те си бяха вкъщи Hug За Боби също помогна, така че някой, който го бива в римите да помогне в измислянето Hug

# 706
  • Мнения: 426
Предлагам заглавието на новата тема да е за Амидалка и Иван, не знам дали забелязвате, но както и да сме кръстили темата, нещата стават. За Мони още не я бяхме изписали и те си бяха вкъщи Hug За Боби също помогна, така че някой, който го бива в римите да помогне в измислянето Hug

прекрасно   bouquet за Бобчето със сигурност   Hug  Hug:  Hug и Ви обичаме

Мами включвайте се със заглавие и в частност най-вече Стани...пък и другите

Лека от нас, още чакам Боби от бобената шушулка да се включи, пък още го няма, а млякото чака  hahaha

Последна редакция: сб, 02 апр 2011, 23:25 от loryn

# 707
  • Мнения: 17
Чудесна идея да подкрепим Ванката и Миленка така! Със сигурност много помага колективното ни положително мислене и вярвам твърдо, че ще помогне и сега. Ама в стихоплетството никаква ме няма, така че най- добре Стани да измисли нещо ( както винаги много сполучливо).

Чакам и аз феята да се събуди, ама май ще ходя да си взема душ...

Лека от нас! Hug

# 708
  • Мнения: 426
Хепи имам въпрос...за щъркела-имам една..май е възглавница в комплекта-дунапренено отгоре с плат на дупки, заострена от едната страна и от едната страна по-дебела  Mr. Green как обясних само. Е гледах, четох и четох в тези дебели книжки и не го намерих за какво е?  Rolling Eyes На мен ми прилича на възглавница против повръщане и я ползвам, като такава  Blush и върши работа. Ако имаш идея да ме светнеш  Hug Hug Hug пък да не се изложа някъде. Не мога и да покажа снимка, защото и в комплекта online я няма  Rolling Eyes Да не ми е набутал някой това непотребно нещо  Mr. Green

лека   bouquet

# 709
  • Мнения: 17
Лори, да не е  допълнителната възглавничка за летния вариант ( за малко бебе). Ако искаш снимай и ми изпрати на личния.
Цунки за Бобо в шушулката!

# 710
  • Мнения: 4
Здравейте сладурки от мен и от малкия кокорко Йоан  Hug
Ние имаме голяяяяяям проблем с приспиването ... изкъпахме се благополучно в 8 ч. и от тогава чак до сега се мъчихме да заспим   #Cussing out направо кошмар  #2gunfire Не е гладен, сигурна съм... памперса го сменяхме два пъти от бяната до сега, но и пълен да беше него това не го е смущавало никога  Crazy пяхме песнички... дондуркахме се... сешоара бръмча.... пак се дондуркахме... а той милия ахааааа е затворил едното оченце и изведнъж пак се ококорва все едно е спал цяла нощ  #Crazy и така сто пъти досега .... вече цяла седмица сме така и ще полудея ви казвам  #2gunfire и през деня сме така  Weary Има ли и други като нас Днес му купих чайче на Хип за лека нощ с лайка, маточина и липов цвят - за успокоене, но едвам го излъгах с две глътки  #Cussing out Чудя се да не се е стреснал от нещо и сега затова да му е трудно заспиването, защото не сме имали такива проблеми досега... макар че тове е глупаво като аргумент... всеки ден бебчовците ни изненадват с нови номерца и се надявам искренно това да е само някакъв кратък период, че ще се гръмна  #2gunfire Моля ви кажете има ли и други с такъв проблем??????
А иначе темичките днес са много интересни  Heart Eyes с голям кеф ви изчетох и се надявам всички да се включат с разказ за себе си  Hug
Завършила съм Икономически техникум преди 10 години със специалност "Банково, застрахователно и осигурително дело" и продължих с икономиката в УНСС, но задочно тъй като разсъждавах глупаво, че ще е пълна загуба на време да се шматкам по тоз университет 5 години вместо да се хвана успоредно и да поработя... глупаво беше, защото спомените ми от студентските години са ми много скромни, но пък успях да си намеря работа като икономист в една строителна фирма и скоро след това спечелих конкурс за работа в банка като касиер... и така вече 6 години с тази разлика, че вече не съм на каса, но не съм се и издигнала де... важното е че имам работа, че в моя град безработицата е голям бич!!!
А с моето мъжле се запознахме тривиално... попаднахме случайно в една компания и неусетно се унесохме в сладки приказки... по-късно стана ясно, че още тогава и двамата сме почувставали неудържимо привличане един към друг, така че си е любов от пръв поглед ... и така вече повече от 7 години сме неразделни  hug
Обичам ви и да спинкате сладко   love001
Стискам палци Ванката да е вече по-добре и скоро амидала да си го прибере вкъщи  Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 406
Привет, най-после и аз да се включа. Нали утре (май вече се води "днес") ще правим пита, та е голяма лудница и подготовка. Ще тичам да лягам след малко, понеже в ранни зори трябва да стана да меся аз погачата - след хиляда консултации и баби-доайенки в рода, тази чест се падна на мен (ама казано под секрет, аз погача съм поръчала вече в унипек, ако моята не стане - няма страшно).

Искам да се похваля, бяхме в петък да претеглят Елица - за две седмици е наддала 550 г, което вече си е добре. За понеделник ще ми трябват палци, понеже ще я вода и на ортопед, и на невролог. Неврологът повече ме притеснява понеже при раждането остана без кислород и не задиша веднага.

А по темите - завършила съм връзки с обществеността в СУ, но никога не съм работила по професията си. Преди 9 години почнах като секретарка в една ИТ фирма, година по-късно вече пишех техническа документация и отговарях за обученията на клиентите. Та и до днес така - писане, обучения, от време на време и куолити ашурънс (сори, не ми се минава на латиница).
С мъжа ми се запознахме преди 4 години. Много се бях ентусиазирала да запиша един курс по аржентинско танго, но всички познати дадоха "назад". Едно приятелче (шегаджия) сума усилия хвърли да препоръча мъжа ми за партньор, навих се да се срещнем... Е, така и нямаше танго, мъжът ми е голямо дърво като става дума за танци  Joy и хич и не знаеше за тази история, а до днес отказва да сподели какво му е казало "приятелчето", за да ни запознае. Но пък от пръв поглед си допаднахме  Heart Eyes.

# 712
  • Мнения: 29
Добър вечер и от нас.
Честити месечинки на всички празнуващи днес!
И ние тази вечр бяхме пак с гости:) Сега още се опитваме за заспим:)
И най-голямата ни хвалба за вечерта - при днешната баня вече окончателно заголихме пишлето - цялото, чак не можахме няколко мин. да си върнем кожичката в първоначално положение, но после милото успя. Много смешно беше, уплашихме се, че все заголен ще си ходи Grinning hahaha Joy Грам не е ревал или го е заболяло досега, но от 1-я месец всяка вечер аз му го заголвах малко по малко и така до тази вечер bowuu
По темата - средно съм завршила английската гимназия в Пловдив, висше - магистратура МИО (международни икономически отношения) със специалност международна търговия в Пловдивския Университет. После 200 год. заминах като студентка в Германия (Ерланген, Нюрнберг) уж да уча пак икономика, но вече щях да удара 30-те и някакси ми омръзна все да съм бедна студентка:)) и след 4 год. там (последнатъа год. работих и си събрах парички и се върнах) си се прибрах, за да си търся работа по специалността. Намерих си в една фирма във външнотърговския отдел, бях дясната ръка на шефката, пътувахме доста по света - Китай, Хонг Конг, Германия, но след 4 год ми омръзна:( Сега от 3 год. работя при майка, имаме склад на едро за бельо, дистрибутори сме на БГ фирми. С милото нямаме брак, заедно сме от 1 год. и 5 мес., запознаха ни моите кумци, като той е 2-ри братовчед на кумеца. 1 год. се познавахме без никакъв интерес един към друг да проявим, но сватовниците ни бяха явно много упорити и така Милото ме покани на рождения си ден(кумците не можаха да дойдат, че бяха в София) и там никой освен рожденика не познавах, но той добре се грижеше за мен. После чак след 1 мес. се чухме по скайп пак и решихме да излезнем, уж и другищеше да има ама не дойдоха:)) И така започнахме да излизаме.

Лека нощ милички

# 713
  • София
  • Мнения: 721
Добро утро котенца  Hug  Поднасям закуска за двама (откога не ми се случвало Simple Smile

# 714
  • Мнения: 7
Добро утро и от мен, явно всички си поспиват в тази неделна утрин, но аз спах нощта (мъжа ми дежури с биберона тази нощ) и сега се разменихме, то мъника почти не е заспивал след храненето в 5ч, та сега след това в 8ч вече се унесе. Simple Smile
По темата: 96-та завърших математическата гимназия в родния ми град и ме приеха в ТУ София. От университета излязох магистър инженер комуникационни техники и технологии. Специалността много ми е помагала в професионалния ми живот, но никога не съм я практикувала конкретно и точно нея. Работила съм най-разнообразни неща, като най-дългия ми стаж премина в една охранителна фирма, в която бях и административен директор, занимавах се с обученията на охранителите, отделно имаше и център за професионално обучение, с който участвахме в конкурси за обучения към бюрата по труда и т.н. Последно бях ръководител на СОТ отдела, но отговорностите ми натежаха, а парите не си заслужаваха нервите, които късах. От 4 години работя в местното газоразпределително дружество - маркетинг и продажби.
С мъжа ми сме заедно от 96-та, 99-та сключихме брак (по настояване на родителите, бяхме мноооооооооого млади) и 2005 се появи първото ми съкровище, сега и второто. При нас не бе любов от пръв поглед - той беше гадже на моя съученичка, после се "забихме" по дискотеките и заведенията ...
Това е!

# 715
  • Мнения: 26
Добро утро!

Завършила съм Професионална гимназия по телекомуникации-София.Докато карах 12-ти клас,започнах работа в Детския кът на Кино Арена-Младост,като детегледачка.Нямам нито един ден работа по специалността.След това записах и 13-ти клас за средно-специално.Междувременно бях и аниматор на детски рождени дни в детския кът,ходих да гледам и едно детенце-частно.
С половинката се запознахме през 2005 г.С негов братовчед бяхме в една компания.2006 станахме гаджето и то уж на шега.На следващата година се преместих да живея при него и през 2008 се роди Нели.Не знам дали беше точно любов от пръв поглед,но не съжалявам!

# 716
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
Добро утроо  Simple Smile
 кафенце и от мен  Wink
компания  Mr. Green   мн готин  Heart Eyes
Казала съм на моя -" ЧАКАМ ТЕ ОЩЕ 1 год. ДА НАПРАВИМ СВАТБА!!! АКО ЛИ НЕ- ЕЙ ЗА ТОЗИ ЩЕ СЕ ОМЪЖА!!!  hahaha "   мн странно си харесвам такъв тип мъже  Joy  Вин Дизел, Шемар Мур, Уил Смит, Скалата.....  Blush
и аз съм ЗА заглавието - върши чудеса  Heart Eyes

# 717
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Голямо отчитане правите с темата за завършването. Mr. GreenИ аз като Бенджи съм завършила "Мениджмънт в туризма". Party
След снощното гости съм отново на крак за да пригласям обяда пък за следващите гости днес.Дано дребчо се държи възпитано както вчера. baby_neutral

Мамите,които хранят с Фризовом доволни ли  са от млякото?Питам заради рефлукса на всяко ядене при Владко.Знам че има и на Нан такава формула,но е по-скъпичка и затова ако има ефект мисля да се ориентирам окончателно към него.

# 718
  • Мнения: 26
Валерия,ние сме на Фризовом,но заради запека.В това отношение съм доволна  PeaceТочно по твоя проблем не мога да изкажа мнение  Confused

Мим,благодаря за кафето!Може ли да отмъкна компанията  Wink Laughing


Предлагам заглавие:

"Към Богородица отправяме молба за бързото оздравяване на Ванката на Амидала!

Последна редакция: нд, 03 апр 2011, 10:41 от Стани~87

# 719
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
Може, но за малко  Simple Smile че ми е любим  Laughing  Joy
Ние днес ще ходим на дълга разходка в града  Heart Eyes дядката ни ни предложи да му попохарчим някой лев - е как да откажем  Heart Eyes
за заглавието съм ЗА
хубав и усмихнат ден

Общи условия

Активация на акаунт