Въпрос за Бюрото по труда

  • 215 940
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 855
# 856
  • Мнения: X
Аз го получих. Честно казано не си спомням дали са закъснявали с изплащането. Първото ми обезщетение беше само за няколко дена от април месец-40 лв, и понеже е малка сумата и въобще не я бях усетила и тогава звънях в НОИ два пъти- бяха много любезни.

Сърдечно благодаря!!! При мен досега не бяха закъснявали, затова се притесних леко  Simple Smile

# 857
  • Мнения: 39
Здравейте, можете ли да ми кажете дали вече сте получили обезщетението за безработица за м. Май - т.е., това, което трябва да бъде преведено днес? И също така имате ли случаи на забавяне на обезщетението, да не го получите в първия обявен ден? Ако някой има таква информация, ще съм изключително благодарна!
Здравей!Аз също съм регистрирана и си получих на 15 дата парите!Единствената причина ,за която се сещам е банката към която ти е картата!

# 858
  • Мнения: 28
здравейте искам да попитам има ли санкции от борсата ако спазя датата но не и часа.в написания час не ми е възможно да отида мога само след обяд.ще имам ли проблеми .благодаря предварително

# 859
  • Мнения: X
Обади им се, дано ти влязат в положение.

# 860
  • Мнения: 3 331
За борсата в кой град става дума? Не знаех, че има и час на подписване. В Пловдив имаме само дата...а час е направо малоумна работа...

# 861
  • Мнения: 28
за варна става въпрос много ви благодаря

# 862
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Няма да има проблем  Wink

# 863
  • Мнения: 28
много благодаря на всички дано няма проблем

# 864
  • Мнения: X
Последния път като ходих, ми казаха, че часът не е толкова важен, може да се отиде през целия ден, важното е само да не си пропуснеш деня. Става въпрос а София де, но не би трябвало да е различно.

# 865
  • Мнения: 28
Във варна обаче е проблем ако не се спази часа можело до 12 30 най късно но не и след обяд.

# 866
  • Мнения: 39
Може ли да ми припомните, ако 2,5г. след като съм получавала помощи в максималния размер от бюрото по труда ме съкратят по чл. 331 ще получавам ли пак максималния размер помощи? Или трябва да имам 3г.?

# 867
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Може ли да ми припомните, ако 2,5г. след като съм получавала помощи в максималния размер от бюрото по труда ме съкратят по чл. 331 ще получавам ли пак максималния размер помощи? Или трябва да имам 3г.?

Трябва да са изминали пълни 3 години от излизането на решението за получаване на обезщетение предния път.

# 868
  • Мнения: 39
Може ли да ми припомните, ако 2,5г. след като съм получавала помощи в максималния размер от бюрото по труда ме съкратят по чл. 331 ще получавам ли пак максималния размер помощи? Или трябва да имам 3г.?

Трябва да са изминали пълни 3 години от излизането на решението за получаване на обезщетение предния път.

Супер, значи гледам датата на решението, не датата на спирането на изплащането?

# 869
  • Мнения: 1 520
Здравейте искам да попитам има ли санкции от борсата ако спазя датата но не и часа. В написания час не ми е възможно да отида мога само след обяд ще имам ли проблеми. благодаря предварително
Аз веднъж отидох на датата си, но закъснях с часа (отидох следобяд вместо сутринта) и нямаше проблем, подписах се.
Ако трудовият ти посредник е разбран човек,няма да се заяде с теб,че малко си закъсняла, случва се.
Добре е все пак да ги уведомиш предварително по тел., ако ти се налага да закъснееш.

Общи условия

Активация на акаунт