® E-bay - тема 67

  • 39 461
  • 754
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 690
Rima, в последния месец и половина и  мен ме караха да си сменям паролата по същите причини, но 2 пъти. Вече взех да се притеснявам какво се случва?!

# 661
  • Мнения: 280
Rima, в последния месец и половина и  мен ме караха да си сменям паролата по същите причини, но 2 пъти. Вече взех да се притеснявам какво се случва?!

Мен пък още ме засипват с фалшиви мейли,че акаунта ми в пейпал е блокиран.
Вие тези съобщения от ибей на мейла ли ги получвате само или има и в ибей? newsm78

# 662
  • София
  • Мнения: 690
Аз имам съобщения и в ebay

# 663
  • vidin
  • Мнения: 0
Да се похваля и аз - спечелих си това, но дали ще дойдееее Thinking
 baby_neutral

# 664
  • Варна
  • Мнения: 6 884
Koe? Laughing Ботушките ли?

И аз с обущета за комплектчето което показвах днес ... http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2005953 … ame=STRK:MEWNX:IT

# 665
# 666
  • Мнения: 496

Благодаря, ще изчакам още, а диспута къде се повдига - в ибей или в пейпал направо?

Аз лично винаги в пейпал пускам диспут когато ми се е случвало  Peace

# 667
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Радосвета Янкова или Янева ако чете тук ,има една пратка при мен.Опитах се да се свържа с Габко,но никой не отговаря.

# 668
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Да се оплача, че поне да ми мине малко. Бях се наточила тази вечер на едни маратонки, /чисто нови/,  залагам както обикновено в последните  секунди  и виждайки как печеля, Интернет връзката прецака всичко. Толкова заби, че времето свърши и не ми отчетоха бидването. Писах на продавача ако иска да ги пусне пак, че да си ги купя. Ще видим дали ще се навие  Wink
  bouquet за всички опитни играчи, които ми дават много ценни съвети споделяйки своя опит в този форум.   

# 669
  • Мнения: 5 790
Donchevas, кофти, но за съжаление се случват такива неща.
За да ги избегнеш обаче, използвай снайп.
Правиш си залога и отиваш да пиеш кафе. Не зависи от връзката ти, наддава в последната секунда, не надува цената изкуствено.

# 670
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Donchevas, кофти, но за съжаление се случват такива неща.
За да ги избегнеш обаче, използвай снайп.
Правиш си залога и отиваш да пиеш кафе. Не зависи от връзката ти, наддава в последната секунда, не надува цената изкуствено.

Все повече се убеждавам, че ми трябва снайп. Може ли да ме ориентирате къде да открия снайпа на Ибей. Чета ви от първата страница, но линка за снайповете, даден там, ми се струва не много актуален. Ако бъркам, моля за извинение. 

# 671
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Все повече се убеждавам, че ми трябва снайп. Може ли да ме ориентирате къде да открия снайпа на Ибей. Чета ви от първата страница, но линка за снайповете, даден там, ми се струва не много актуален. Ако бъркам, моля за извинение. 

Аз се регистирах тук http://biddingscheduler.com/cgi-bin/ebay_top.pl,но не съм го тествала.Сега имам някакви заредени неща ама да видим. Laughing
Пък иначе и аз днес изтървах едни мн сладки маратонки нови ,но като ги фиксирах оставаха 35 минути ,а четох някъде че за да може да се заложи снайпер е нужно до края на търга да има поне час.Ако не съм била права ще се гръмна. Crazy
И пак да питам за утредите,дали имат гаранция,макар че май е логично да нямат,но да питам аз. Embarassed

# 672
  • Мнения: 685
 #2gunfire Падаща звезда - вземай  #2gunfire

Милата  Hug колко пари спести с тез` фалстартове в ибея Wink
Можеш да сложиш на снайпа и 20 сек преди края на търга, стига пръстите да са ти толкова бързи, че да влезеш в програмата, копираш номера на търга, напишеш сумата и секундите и дадеш потвърждението...аз по същия начин се ядосвах преди дни, когато щерката се мота, докато дойде и одобри 1 портмоне дали го иска или не, ама за 10 оставащи сек не се справих  ooooh! та накрая се набутах двойно повече за подобно.
  bouquet Ще видиш и по-хубави!

# 673
  • софия
  • Мнения: 25 703
Все повече се убеждавам, че ми трябва снайп. Може ли да ме ориентирате къде да открия снайпа на Ибей. Чета ви от първата страница, но линка за снайповете, даден там, ми се струва не много актуален. Ако бъркам, моля за извинение. 
Много са си актуални и двата линка. Смело се регистрирай.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Все повече се убеждавам, че ми трябва снайп. Може ли да ме ориентирате къде да открия снайпа на Ибей. Чета ви от първата страница, но линка за снайповете, даден там, ми се струва не много актуален. Ако бъркам, моля за извинение. 

Аз се регистирах тук http://biddingscheduler.com/cgi-bin/ebay_top.pl,но не съм го тествала.Сега имам някакви заредени неща ама да видим. Laughing
Пък иначе и аз днес изтървах едни мн сладки маратонки нови ,но като ги фиксирах оставаха 35 минути ,а четох някъде че за да може да се заложи снайпер е нужно до края на търга да има поне час.Ако не съм била права ще се гръмна. Crazy

И пак да питам за утредите,дали имат гаранция,макар че май е логично да нямат,но да питам аз. Embarassed

Аз ползвам същия снайпер и съм доволна. Не е вярно, че трябва да има един час до края на търга. По всяко време може да заложиш (отмениш залога).

Общи условия

Активация на акаунт