® E-bay - тема 67

  • 39 463
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 685
Rain, презастраховай се и остави онази опция с 11-22 дни - не помня какво точно беше, но можеш да упоменеш в обявата, че пускаш ден-два след приемане на плащането и въпреки дадения срок нещото може да пристигне по-бързо.
Бях писала по-назад как ми отг в пощата, когято пуснах във вторник първата си продажба чрез бг пощи - "...ми никой не може да гарантира за колко дни би стигнала пратката"  #Crazy ако щеш - това е, няма срок никакъв, дори ориентировъчно ДО 5 дни- 10 дни - 15 дни - месец  ooooh! НЕ, нищо конкретно не може да се кажа!

И с мах срок поне ще си "вържеш га..ите"  Mr. Green да не мрънкат после купувачите.

# 706
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Благодаря, момичета  Hug

# 707
  • Мнения: 9
Ментолка,Падащазвезда,благодаря за отговорите  bouquetЗасега имам спечелен само един търг,но даотбележа,че бях единствената наддаваща hahaha.Сега съм сложила едни маратонки в наблюдавани,виждам,че в снайпа веднага излизат и автоматично мога да им заложа оттам.Търга една е започнал,има още 6 дни и се чудя дали още сега да залагам или да изчакам.Също дали мога да комбинирам ръчно наддаване и снайпер newsm78

# 708
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
Здравейте. Има ли давност провалените сделки? Преди време писах на един продавач, че не съм си получила стоката и той каза, че ще ми възстанови парите. Това беше на 7 март. Сега искам отново да му пиша писмо, но в ибей пише, че не мога да изпратя съобщение оттам. Какво да правя?

# 709
  • Варна
  • Мнения: 1 571
liubi-bubi, не съм сигурна, но ако например си заложила ръчно и никой друг не е наддал, снайпера също ще наддаде в последните секунди, пак от твое име и цената се вдига с една стъпка - няма смисъл.
Аз лично, ако има много време до края на търга само наблюдавам и ако цената не се вдигне прекомерно много, тогава наддавам

# 710
  • Варна
  • Мнения: 18 032
Здравейте. Има ли давност провалените сделки? Преди време писах на един продавач, че не съм си получила стоката и той каза, че ще ми възстанови парите. Това беше на 7 март. Сега искам отново да му пиша писмо, но в ибей пише, че не мога да изпратя съобщение оттам. Какво да правя?

Има срок от 45 дни. За съжаление, само може да пиеш една студена вода.

# 711
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
От спечелването на търга ли се броят?

# 712
  • Мнения: 560
Момичета препоръчайте ми мишина за хляб Praynig

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Въпрос към тези, които продават в Ибей. Кой начин на доставка избирате? Отбелязах Standard delivery from outside UK  (4 to 10 working days), но не съм сигурна дали това трябва да отбележа. Моля за помощ  Praynig

И аз това отбелязвам, оставям време за изпращане 5 дни, така че срока на доставката става 9-15 дни. Wink

И аз това отблелязвам.  Peace

Но, едно от последните неща, които съм продала, май още не е пристигнало. Изпратих го някъде около 20 март. Имам си тракинг номер. Пробвах да го проследя, нито в БГ пощи излиза (дори не показва кога е напуснало страната), нито в Роял Мейл. Дамата вчера ми писа да ме пита къде е и аз й казах, че ще проверя - но, ето, няма го и това си е! Пфууу!

Следващото нещо, което продадох, поне излиза, че е напуснало БГ, но в Роял Мейл все още го няма.


Бях писала за един с едни дънки, които се върнали при него и ме пита какво да ги прави. Защото пакетът бил големичък.  Rolling Eyes На следващия ден, след като му писах, получих нещата си от Г. И дънките бяха там! Този май нещо се е объркал. Но, пък и адресът, който ми пишеше, беше моя. Странна работа! Да не би да е искал да ми прати нещо големичко по грешка?!

# 714
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Ади сега и аз да питам.Ако нещо изтича днес и все пак спечеля,до колко дена е редно да платя ако не е упоменато в условията(на някой си пише до ден ,два ,седем дена),но на други няма уточнено?
Харесала съм няколко неща,но парите в картата няма да ми стигнат определено ,та се чудя дали някой няма да ме нахока ако платя в понеделник следобед, като си вкарам пари по сметката.И ако мога да платя чак в понеделник трябва ли да пиша обяснения на продавача защо е бавя ,или ден и и половина,два е в рамките на приетото? newsm78
Да се самоцитирам ,че ми е важно.Сега седя и се чудя дали да надавам или не за едно екипче. Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 280
Ади сега и аз да питам.Ако нещо изтича днес и все пак спечеля,до колко дена е редно да платя ако не е упоменато в условията(на някой си пише до ден ,два ,седем дена),но на други няма уточнено?
Харесала съм няколко неща,но парите в картата няма да ми стигнат определено ,та се чудя дали някой няма да ме нахока ако платя в понеделник следобед, като си вкарам пари по сметката.И ако мога да платя чак в понеделник трябва ли да пиша обяснения на продавача защо е бавя ,или ден и и половина,два е в рамките на приетото? newsm78
Да се самоцитирам ,че ми е важно.Сега седя и се чудя дали да надавам или не за едно екипче. Rolling Eyes

7 дни,ако не е упоменато друго от продавача Peace

# 716
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
В общите условия няма указания в какъв срок да се плати в случай че продавачът не е упоменал изрично. Препоръката все пак е това да стане в рамките на 3 дни от спечелването на търга. "we recommend paying within 3 days of the sale."

# 717
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
 Hug Tia_e ,Rain златни сте.
Много ви благодаря.  bouquet  bouquet  bouquet
Аз ще платя най-късно в понеделник слетобяд,тъй че смело продължавам с пазаренето. Crazy

# 718
  • Варна
  • Мнения: 18 032
От спечелването на търга ли се броят?

Не съм сигурна дали от спечелването на търга или от плащането.

# 719
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
Благодаря  bouquet. Вече ще знам. Сумата е малка, но ще ми е като обица на ухото.

Общи условия

Активация на акаунт