® E-bay - тема 67

  • 39 454
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 884
От спечелването на търга ли се броят?

Не съм сигурна дали от спечелването на търга или от плащането.
Броят се от датата на плащане.
Мириел, кофти!  Rolling Eyes Ще ти издърпам ушите, че толкова дълго време си чакала!
Май ще трябва една лекцийка по "Основи на Ибей" на 4 очи!  Heart Eyes

# 721
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 892
Слънчо, знам Hug. Сега трябва да си купувам един калъф и лампичка и да си кажа правото - направо загубих желание.

# 722
  • Мнения: 902
Взех си един фотоапарат, втора употреба. Получих го, но имам проблем - много бързо му се изтощава батерията. 20 снимки и е аут. Купих нова батерия - пак същото. Естествено това не беше описано в ревюто, а продавачът не приема връщане (това го е написал). Не знам какво да правя, честно. Много ме е яд, но до някъде сама съм си виновна. Дали, като повдигна диспут, ще има някакъв шанс поне да си върна част от парите?

# 723
  • Мнения: 1
Здравейте!
Много спешно ми трябва мнение  Praynig Praynig
Спечелих едни обувки на АЛЕКСАНДЪР МАККУИН,много пари дадох за тях и като пристигнаха бяха в ужасно състояние  ooooh! просто ми се плачеше като ги видях!
Та,пуснах диспут и продавача е съгласен да ми върне парите като му ги изпратя обратно,обаче аз как да съм сигурна че ще си получа сумата.

Някой връщал ли е пратка?

# 724
  • Мнения: 217
Опитвам се да следя темата макар че имам само 5-6 покупки и никоя не е дошла засега и искам да попитам като обяснявахте за снайпера когато му задаваш максималната сума той нея ли ще заложи 3 сек преди края - напр предвиждаш 10 лири но наддаването е стигнало до 7.40 и следващата стъпка   е 8.40 newsm78
и още един въпрос от любопитство кои участници са private listing - bidders' identities protected като участват май няма други желаещи Thinking

# 725
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Все повече се убеждавам, че ми трябва снайп. Може ли да ме ориентирате къде да открия снайпа на Ибей. Чета ви от първата страница, но линка за снайповете, даден там, ми се струва не много актуален. Ако бъркам, моля за извинение. 

Аз се регистирах тук http://biddingscheduler.com/cgi-bin/ebay_top.pl,но не съм го тествала.Сега имам някакви заредени неща ама да видим. Laughing
Пък иначе и аз днес изтървах едни мн сладки маратонки нови ,но като ги фиксирах оставаха 35 минути ,а четох някъде че за да може да се заложи снайпер е нужно до края на търга да има поне час.Ако не съм била права ще се гръмна. Crazy

И пак да питам за утредите,дали имат гаранция,макар че май е логично да нямат,но да питам аз. Embarassed

Аз ползвам същия снайпер и съм доволна. Не е вярно, че трябва да има един час до края на търга. По всяко време може да заложиш (отмениш залога).
Да се похваля, че със снайпера току-що спечелих едни маратонки за половинката. Доволна съм и вече го заредих с още няколко неща.
  bouquet Благодаря Ви, дами!!!!!!!!!!!!

# 726
  • Мнения: 5 790
Опитвам се да следя темата макар че имам само 5-6 покупки и никоя не е дошла засега и искам да попитам като обяснявахте за снайпера когато му задаваш максималната сума той нея ли ще заложи 3 сек преди края - напр предвиждаш 10 лири но наддаването е стигнало до 7.40 и следващата стъпка   е 8.40 newsm78
и още един въпрос от любопитство кои участници са private listing - bidders' identities protected като участват май няма други желаещи Thinking

Наддава с минимална възможна стъпка. Не с максималната ти цена, която си готова да платиш.

Това са т.нар. "частни търгове", т.е личността на участниците не се вижда. Пускат такива за носени обувки, гащи, чорапи /за фетишисти, напр./ с цел да не излагат спечелилия и наддаващите.

# 727
  • Мнения: 217
Много благодаря Алекс1 наистина не знаех за тези частни търгове и че не трябва да се участва направи ми впечатление за един панталон на "оцеляващия" синът ми му е фен Peace
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3206825 … X:IT#ht_500wt_965
и после ги срещам дори и за сенки участват и затова ми стана интересно  bouquet
мъжа ми хареса няколко макари за риболов, а сега харесах едни маратонки но те пак са там така, че не вярвам някой друг да ги вземе
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2707348 … :IT#ht_598wt_1323

# 728
  • Мнения: 5 790
Аз не съм казала, че не трябва да се участва.
Участвай, няма проблем. Просто никой няма да види кой е купувача, нито в търга, нито във фийдбека ти ще пише за кой артикул ти е оценката.
Дадох пример с тези стоки, защото най-често за такива са частните търгове.

# 729
  • Мнения: 280
И аз с поредния проблем ooooh!
Купих рокля от една мома англичанка.Платих. Плащането обаче отново чакаше да бъде прието.
След час получих съобщение от момата,че си е сменила мейла,да откажа плащането и след това да платя отново-този път на новия мейл.Така и направих.Обаче тя пак не приема плащането.Писах и 2 пъти и днес ми отговаря,че има проблем с пейпал,да откажа плащането,понеже не може да го получи.Извини се хиляда пъти,че няма да стане сделката.
Отказах плащането пак,но сега артикула ми стои за плащане.
Помолих я да го маркира като платен,но тя не иска.
Как да действам в случая??Не ми пука много за роклята,просто ме дразни че седи там  #2gunfire

# 730
  • Мнения: 256
Маркирай си го ти!
отиваш на    * Home >    * My eBay >    * Buy >    * Won/Purchased
В дясно на обявата имаш опции
More actions избираш  Mark as payment sent и вс ще е ок!
Но тя трябва да ти изпрати форма за разваляне на сделката!

# 731
  • Мнения: 280
mmagyca, благодаря  Hug

# 732
  • Мнения: 141
Здравейте, знам, че е дъвкано десетки пъти, но не ми се беше случвало.Преди десет дни повдигнах случай за неполучена пратка, като преди това писах на продавача, ако не може да ми го прати или няма в наличност да ми върне парите.Покупката е от февруари.Така и не ми отговори, нито върна парите.Днес получих съобщение от И-бей, че са изминали десетте дни, но не мога точно да си преведа, пак ли да пиша на продавача, или направо да ескалирам, имало още четири дни.Или се ескалира, след като му пиша и той не отговори?

# 733
  • Мнения: 217
Е момичета не мога да го разбера този снайпер ето търга достигнал е 3,20 залагам 5 макс и той ги залага това ли е стъпката/че друг го спечели пак с толкова -заложил е след мен сигурно трябва да е
http://offer.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewBids&item=33055 … amp;showauto=true
Намерих и др оферта заради която питах във форума от 7.05 последна оферта той залага макс 10
http://offer.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewBids&item=13050 … amp;showauto=true newsm78
 нещо не го настройвам правилно или ..... предварително  bouquet

Последна редакция: сб, 16 апр 2011, 22:04 от ahat

# 734
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Е момичета не мога да го разбера този снайпер ето търга достигнал е 3,20 залагам 5 макс и той ги залага това ли е стъпката/че друг го спечели пак с толкова -заложил е след мен сигурно трябва да е
http://offer.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewBids&item=33055 … amp;showauto=true
Намерих и др оферта заради която питах във форума от 7.05 последна оферта той залага макс 10
http://offer.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewBids&item=13050 … amp;showauto=true newsm78
 нещо не го настройвам правилно или ..... предварително  bouquet

Погледни и времето на офертата. Победителят е дал своята оферта по-рано.
Затова печели.

Общи условия

Активация на акаунт