Дали ще мога да отслабна...

  • 1 254
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
всичко е въпрос на ядене.ще можеш стига да искаш


Аз не съм съгласна тук. Не всичко е въпрос на ядене, а зависи и от много други успоредни фактори - като брой на раждането, години, обмяна на веществата, общо здравословно състояние, кърмене след раждането, движение.
Т.е. дали ще отслабнеш веднага след раждането по никакъв начин не би могла от сега да прогнозираш - времето ще покаже. И дали това ще стане бавно или бързо и дали изобщо, зависи от изброените по-горе фактори в тяхната съвкупност. Разбира се и начина на хранене е важен. Но не е единствения фактор от когото да зависи фигурата ти след раждането. Simple Smile
Така, че моят съвет е да не си блъскаш главата от сега с подобни въпроси. Прави това, което зависи от теб, така, че създадеш благоприятни предпоставки за бъдещото си отслабване, но не се затормозявай излишно. И не си поставяй срокове !
Неспазването им може да те травмира в последствие и да предизвика процес в противоположна посока.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз качих 37 кила,и още на излизане от болницата бях свалила 17,за още няколко месеца си възвърнах килограмите преди да родя.Друг е въпросът обаче,че година след възстановяването пак качих 10 кила и не мога да ги сваля Embarassed
Иначе съм съгласна с dodo_dodo

# 17
Прекомерното пълнеене не е в интерес нито на майката нито на детето. Възможно е да се повиши нивото на албумина, пък и кръвното ти налягане също. Важно е да се движиж достатъчно и да се храниш здравословно. Аз напълнях с 20кг. и вече 3 месеца след раждането имам още 8 кг. за сваляне. Най лошото е че не се събиш в дрехите си и това те подтиска адски много.Така че внимавай с килограмите. newsm78

# 18
  • Мнения: 224
Не се притеснявай толкова, аз последните месеци не качвах, даже отслабнах 2 кг. Това естествено не означава, че бебо не си растеше роди се 4кг.

Общи условия

Активация на акаунт