Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV - Тема 100

  • 32 777
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 887
doriana, както забеляза всеки сяда на определено място.До колко часа е предаването имате ли идея newsm78

# 16
  • Мнения: 3
А сега с кого е момчето? hahaha Joy Joy Joy

Дамата май е с господина до нея, този отляво

# 17
  • Мнения: 0
doriana, както забеляза всеки сяда на определено място.До колко часа е предаването имате ли идея newsm78

До 23.00  Hug

# 18
  • Мнения: 3
doriana, както забеляза всеки сяда на определено място.До колко часа е предаването имате ли идея newsm78


Ще се получи последователен пост, извинявам се , но предаването е до 23 часа

# 19
  • Мнения: 510
Защо ми се струва ,че Джансел не е с вратовръзка и май само присъства и няма да раздава награди.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 887
Защо ми се струва ,че Джансел не е с вратовръзка и май само присъства и няма да раздава награди.

И аз имам такова усещане Joy Joy Joy и след малко отивам да си полегна , без друго не съм много в час като смениха времето hahaha hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 15
Току що връчиха награда на Okan Yabalik, в "Сбогом,  любима"  бе в ролята на Necdet,  

най- добрия приятел на  героя на Джансел и влюбен в Ясемин.  

# 22
  • Мнения: 0
Моля дайте пак линк щом е до 23

# 23
  • Мнения: 2 155
Цветя за Ринка и за всички пишещи в тема №100!
Утре ще прочета разказа в картинки за нашия филм. Благодарности!  newsm51 newsm51 newsm51

# 24
# 25
  • Мнения: 3
Защо ми се струва ,че Джансел не е с вратовръзка и май само присъства и няма да раздава награди.

Той може да дава наградата и без вратовръзка. Принципно, той се различава от останалите. Има и други без.

# 26
  • Мнения: 15


Е, жалко Умут Курт не спечели, заслужава момчето, много е добър.  Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 7 887
Защо ми се струва ,че Джансел не е с вратовръзка и май само присъства и няма да раздава награди.

Той може да дава наградата и без вратовръзка. Принципно, той се различава от останалите. Има и други без.

Е това само липсва в картинката.Тогава с право ще го подберем. Joy Joy JoyИма неща дето задължително се спазват.Колкото и да си различен Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 0
Ето гооо нашия хубавееец!  Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 15
Една талантлива жена, която спечели наградата и най важното овациите, браво!

 Коя е тя и в коя категория е наградата?

Общи условия

Активация на акаунт