Пораснаха АПРИЛските деца, пет свещички духат с лекота!!!

  • 67 678
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 958
Честити рождени дни на Преско, Ивчо, Пламен, Симонка и Реа!
Да са здрави, щастливи и жизнерадостни хлапета!



Ицето и Ема са просто чудесни!!! Heart Eyes

При нас пък продължава болната одисея. Така и не успя Вальо да се възстанови след варицелата и само хваща болест след болест. Още не може да се пребори с ечемиците от миналата седмица, а вече е и с хрема и кашлица. Май ще изпусне тържеството в градината, а както е тръгнало, може да се разминем и с празнуването на рожения ден. Много се надявам да се подобрят нещата дотогава, че все още ни е останал някакъв празничен ентусиазъм.

# 76
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844

Честити отминали рождени дни на Симонка, Реа, Пламен, Ивчо и Пресил!
Много здраве, щастие, късмет и игри ви пожелавам,мили деца!
Hug
Честити празник и на майчетата им.   bouquet


Цвети - още веднъж да кажа - синът ти е просто прелестен! Hug

Татянка, дано да не изпадате повече втакива ситуации с учителката! Hug

Ренка, хайде да излизате от болната серия Hug

Раче, ти как си - оправи ли се вече ?

Тина, Рени, напълно ви разбирам за вълненията - аз нали цял месец го готвих РД-то на Маги и все се притеснявах, че нещо пропускам. Е, за капак ни спря водата няколко часа преди да идват гостите и част от нещата за хапване изобщо не успях да ги направя, но важното е децата да се забавляват!

Съжалявам за закъснението на поздравите, но от събота така ме повали грипът, че едва днес съм малко по-добре и то само защото от вчера почнах АБ. От години не съм се чувствала толкова зле Tired За капак и Маги си е вкъщи на лекарства за кашлица и сополи, няма да ходи на зелено училище - по препоръка на белодробната лекарка, каза, че Сандански не е добра идея за Маги, по-добре Велинград. Което всъщност ме устройва, ще си спестим 210лв от зеленото училище.
Спас тази седмица ще си оправя нещата в бюрото по труда и в НОИ, та и него много-много го няма вкъщи, добре че свекито успява да мине за малко тия дни, поне едно ядене да сготви жената, че не е за приказки в какво състояние бях.

Пазете се от вирусите!
Целувки от нас!!!

# 77
  • София
  • Мнения: 3 648
Ели, а защо не е препоръчителене Сандански? Питам, защото там ще видим Мати от другата седмица.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 252
ЕлиHug Бързо да се оправяш! Аз съм почти глуха с дясното ухо. Продължавам съвестно да си пия илачите и се надявам пак да ми се върне слуха.
Ренка, твоя болен младеж го извеждай навън. По-бързо ще се оправи. Паднал му е имунитета и сега всяка болест го харесва. Дано поукрепне, милото и да посрещнете рождения ден здрави!

С моята кънтяща глава хич не ми е до рождени дни и се чудя как по-тихо да отпразнуваме РД на Емчо. Гостите ми още са в размисъл дали да пътуват 1000км за един РД и ако не дойдат ще се окажем на семейно парти. Но ми се иска да заведем нейде Емчо и да го зарадваме за празника. Ако се сещате за интересни места в София ала Патиланци, казвайте!

# 79
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Честити отминали празници на всички, които съм пропуснала до сега! Здраве, щастие, късмет - от сега и за напред!  Hug

Днес имах една приятна, неочаквана и ползотворна среща  Hug
После бях на интервю. Резултат - до десет работни дни. Не разчитам само на това, но ми хареса. Дано и те са ме харесали.
Започваме подготовката за РД, първо Подаръкът, после тортата за у дома, накрая - тази за детската градина.

# 80
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Ели, а защо не е препоръчителене Сандански? Питам, защото там ще видим Мати от другата седмица.

 Вени, след като есента я пращах на Сандански и, тръгвайки от тук, беше добре,а се върна с хрема и кашлица, след което се лекувахме доста време, и като обясних на пулмоложката как са били преди нещата,а и взимайки предвид обяснението на друг белодробен специалист по повод астмата на племеницата ми, че въздухът в Сандански не се отразявал добре на всички с белодробни проблеми/като малка племеницата ми отиде там здрава, а на втория ден брат ми ходи да я прибира, че беше много зле, с пристъпи и т.н./, та - като събрах всички тези фактори и реших да не я пращам. А и на Велинград изключително добре й влияе въздухът, за Великден ще ходим до там, живот и здраве, така че не мисля, че губи много. Макар че, трябва да призная, тя е доста разочарована. Но някак не толкова драматично го приема, тъй като чу лекарката да го казва.

Раче, бързо да се оправяш, че с кънтяща клава не знам как се справяш с 2-те деца Hug  Иначе за такъв център, освен Патиланци, не се сещам. newsm78 Единственото, което ми хрумва, е да го заведете на цирк Балкански,през април мисля бяха някъде в Зоната? В нета имаше информация, пусни на Гугъл едно търсене, ако искаш. Wink

jd , пожелавам ти резултатът от интервюто да е такъв, какъвто го желаеш Hug

Отлитам в кревата аз, след като прилежно си изпих АБ. Много е гаден, как ще го пия още 5 дни, не ми се мисли Sick

# 81
  • Мнения: 5 391
Здравейте!

Ренка, то това си е патент на варицелата, да се влачат след нея куп други болести.
Спокойно, на Валски ще му окрепне имунната с-ма, трябва й време Hug

Ели, и ти не сдавай багажа, не знам мнението ти за хомеопатията, но след лечение с АБ има "опашки", които спомагат да се изчисти организма от вредното им влияние.

То и аз съм една кекла, де, в неделя излязох с влажна коса, пих 1-2 бири и резултата е налице Sick

# 82
  • София
  • Мнения: 3 648
Значи ще се разбере как е при Мати. Ние ще сме в санаториума, дано има полза.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 534
И нас нещо ни мъчат вирусите. Соня е хремава и сутринта нещо покашляше, но отиде на градина, че днес имат открит урок по английски. Но май ще си остане после няколко дена вкъщи.
Бързо оздравяване на Вальо, Ели, Фил и Рачето! Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 1 252
Ели, мерси за идеята за цирка!  Hug
Днес е време за годишния отчет на Халапела и Красето - поне да почерпят за тяхните пораснали априлчета, да пуснат по някоя снимка, за да им се порадваме.  Hug

Честит рожден ден на Инес и Николай! Да са здрави, много обичани и да имат много приятели в игрите!
 
baloni  bdbaloni  baloni

# 85
  • София
  • Мнения: 958
Честит рожден ден на Ники и Инес!
 newsm59


Ето още едно интересно предложение, само не мога да разбера, дали все още е валидно - долу пише, че сделката е активна, но пък горе не дава да си купиш билет newsm78  http://bg.kolektiva.net/sofia/closed/hajde-na-cirk-za-vmesto-za.html


Раче, извеждам го навън маймунчев, откакто му мина карантината по цял ден висим из парковете и все по-зле става. Затова от вчера реших да действаме по-лежерно - излизаме преди обед за 2-3 часа и за следобедния сън гледам да сме си вкъщи. Приспиването е голям зор, щото хич не иска да ляга, пък е и отвикнал вече, но вчера определено добре му се отрази и през нощта за пръв път от месец насам е спал спокойно. Направо учудващо за него, но явно този път спокойствието и почивката му действат добре.
Абе, дано да оздравява вече, а и останалите болни в априлския отбор, че не върви така с тея болести да се празнува!

# 86
  • София
  • Мнения: 1 534
Честит рожден ден на Давид!
Бюти, весел празник!   bouquet

Ние имахме кошмарна нощ - Соня я боля ухо и почти не сме спали. Много плака милата. Няма температура, майка ми ще я води после на лекар.
Аз с децата и кучето сме при тях за тази седмица, че мъжа ми е командировка. Добре че майка ми е ваканция тази седмица и ги гледа, че и Влади не е на ясла.

Иначе вчера бяхме на открит урок по английски. Много приятно беше - знаят цветовете, числата до 10, 20тина думички, предимно животни;да кажат как се казват и на колко са години. Госпожата им говори на английски. Изпяха и 3 песнички. Това е, но е добре.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 534
По повод на Пленума и това, че Сминсови няма да дойдат си мислех нещо друго.
Изчислих, че освен от София другите, които ще дойдат са Енви, Ванчето и Катето от Сливен.
Ако те са навити дали да не обмислим да отидем на онова местенце, което предлагахте до Пазарджик. Или ще им е много далече.
Или да не губим време в обсъждане и да си остане Усоето, че то останаха по-малко от 2 месеца.

# 88
  • Мнения: 357
Честит рожден ден на Давид!  
 newsm59
Много здраве , късмет, весели игри.

Рени, и аз това си помислих , но нека другите да си кажат мнението. Ако сме някъде по-близо може и ние да прескочим, защото ще пътуваме на 14.
Дано на Соня бързо и мине, предполагам , че са изписали капки и би трябвало да я облекчи.

Бързо оздравяване на всички болни, стягайте се ,  празници ни чакат  Hug.

Ставам да събирам багаж , че тази вечер заминаваме за Истанбул. Дано само времето ни е хубаво, че прогнозите не са много оптимистични.

# 89
  • Мнения: 2 631
Ние така или иначе не сме сигурни, не ни пречи и във София да дойдем - така че не се съобразявайте с нас!

По повод отказа на Смин, си мислех друг вариант - че може и 2-ят уикенд на юни да е...

Но като несигурна за мероприятието, да не се изказвам много-много, а и по-близо до София и Пленумът ще е по-мащабен.


Тина, приятно изкарване! Hug

Честит рожден ден на Давидbouquet

Общи условия

Активация на акаунт