Кафяво течение вместо цикъл.

  • 4 684
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Здравейте,
от два дни имам кафеникаво течение вместо периода ми, който би трябвало да дойде тези дни. Последния беше на 2.03. Бях до доктора ми, но сестрата ме прати да си ходя. Каза, че не било страшно и ако не ми дойде цикъла тогава пак да отида. Правих тест, защото се ядосах, че ме отпратиха- отрицателен. Чудя се дали да ходя при друг гинеколог или да чакам... Вие какво бихте направили? Иначе имам всички симптоми на предстоящ цикъл- през 3 минути съм в тоалетната, защото си мисля, че ще ми дойде всеки момент. Имам чувството, че сестрата ме отпрати, защото не съм в България, а съм със Европейска здравна карта и тук се попълват всеки път едни фермани- всеки път ми прави физиономии като ме види и като трябва да ги попълни... Или може би наистина няма място за притеснение и затова ме е отпратила?

# 1
  • София
  • Мнения: 36 032
Може да е рано още за тест.
Изчакай няколко дни.
Ако има бременност на УЗ ще се види след 10-на дни закъснение.
Може обаче да е късна О. или ановулаторен МЦ, както и задържан фоликул /напр./
Да не гадаеме.
Стискам палци да е станало Simple Smile

# 2
  • Мнения: 64
denis_d, мерси за бързия отговор. Днес явно няма да е деня, в който ще получа яснота по въпроса... Бях до друг гинеколог, ама те пък взеха, че се обадиха на моя и си ме препратиха там. Отидох, естесвено ме беше срам- пишках, отново тест... И тъкмо дойде моя ред след дълго чакане за преглед и се оказа, че доктора трябва да ходи да изражда някоя щастлива мама... И така чак в четвъртък ще ходя ако няма промяна.
Мерих си БТ, макар че четох че се мери само сутрин и в продължение на доста време, за да се съди по нея, но от нямане какво друго да направя... Та 37,4 е. Пак ще меря до четвъртък да видим дали ще има промяна...  Как искам да знам какво става, от притеснение чак ушите ми цял ден пищят.

# 3
  • Мнения: 202
мила, колкото повече се притесняваш, толкова по-зле,а и от притеснение може да се появят какви ли не симптоми  Flutter от личен опит ти казвам  Embarassed Laughing успокой се и изчакай още малко... цикълът ти винаги ли е точен и на колко дни е ? ако нямаш графика в zachatie.org  е хубаво да си направиш за да си следиш цикълът и температурата там , мн е удобноо  newsm10 успех и пиши ако има някакви промени  Peace Hug Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 36 032
denis_d, мерси за бързия отговор. Днес явно няма да е деня, в който ще получа яснота по въпроса... Бях до друг гинеколог, ама те пък взеха, че се обадиха на моя и си ме препратиха там. Отидох, естесвено ме беше срам- пишках, отново тест... И тъкмо дойде моя ред след дълго чакане за преглед и се оказа, че доктора трябва да ходи да изражда някоя щастлива мама... И така чак в четвъртък ще ходя ако няма промяна.
Мерих си БТ, макар че четох че се мери само сутрин и в продължение на доста време, за да се съди по нея, но от нямане какво друго да направя... Та 37,4 е. Пак ще меря до четвъртък да видим дали ще има промяна...  Как искам да знам какво става, от притеснение чак ушите ми цял ден пищят.

След О. е нормално ТТ да е по-висока - особено следобяд и вечер.
Но, не винаги тази Т. показва бременност. Така че и това не може да е ориентир Simple Smile
Направи тест с първа сутрешна урина.

# 5
  • Мнения: 64
Днес сутринта си ми дойде цикъла с пълна сила. Трябва да спра да се вслушвам в тялото ми като луда и при всяка малка промяна да търча до доктора или да правя тестове като побъркана или да пускам теми по въпроса пребързано... Благодаря много за вниманието, момичета и успех в начинанията!

# 6
  • Мнения: 90
И аз като теб така се бях шашнала преди 2 месеца, защото ми се случи за пръв път, даже и аз пуснах отделна тема  Crazy Simple Smile но мисля, че няма нищо лошо, нали форума е за взаимопомощ и съвети за всякакви притеснения. При мен се случи абсолютно същото - 3 дни зацапване, после - цикъл. Може да се дължи на много причини, някои от които много неприятни  Sad  Бях решила, ако пак се повтори, да отида на док. Слава богу, следващият цикъл си беше нормален. Хубав ден!   bouquet

# 7
  • Мнения: 4
Здравейте момичета отдавна ви чета понеже и ние искаме да си имаме бебе  и искам да ви попитам дали и на вас ви се случвало место местроация да имате първият ден кафяво зацапване а на 2 ден малко по обилно много тъмно кафяво а сега 3 ден  нямам зацапване само когато ходя по малка нужда по хартията има леко кафяво а миналия месец местроацията ми беше на 07 и продължи до11. Как мислите даите свети моля ви 🙏🙏🙏

Общи условия

Активация на акаунт