Жената Лъв - 50-та тема!

  • 16 633
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 776
Вени, ясно. Щом министърът е казал. Rolling Eyes Иначе ясно, че почва утре. Днес са били с намалени часове дори. Абе да си почиват децата. Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 6 210
Мозилка, става дума или за нещо, което е гръмнало в кухнята на Хаяси, или за моето бисквитено руло, което за да не се разпадне на съставни атоми, метнах в камерата и до вчера още не се беше размразило, ама вече се яде  hahaha.

Обаче искам да ви кажа, че вчера правих масленки и ми се получиха от първия път   chef!

Пол, в училището на Марти за четири години веднъж имаше намалени часове, заради кризата с парното преди две години. В това отношение никога не са намазвали  Mr. Green. В други училища, когато има патронен празник, обикновено се почива или поне се намаляват часовете. При нас не - първа смяна свършва в 13, втора почва в 13.30. В този 30-минутен промеждутък се поднасят венци пред паметника в двора и толкова  Mr. Green.

# 32
  • Мнения: 2 510
Аз пък правя тези надупени картофи, но нещо...
Никък не ме бива в готвенето.

# 33
  • Мнения: 668
Честита ни юбилейна тема. bouquet Теди, мерси.    Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 6 210
Снежи, какво не им се получи на картофките?

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
 Hug

# 36
  • Мнения: 2 510
Снежи, какво не им се получи на картофките?
Не зная. Моето синче не ги е изпробвало още.
Аз не ям това което съм сготвила веднага.
Ше докладвам по-късно.

# 37
  • Мнения: 11 337
После шъ пиша, че нещо ми е скапано...[/b]  Tired
Оф и на мен, но вече 4-та седмица ме държи  Tired

Освен да сЪ нагушкаме и т'ва е.   Laughing Hug Hug Hug

Съгласна   Hug Hug Hug

Много готино е да се прибира човек на време след работа у дома - светло вече е, има време да свърши 1500 неща  Mr. Green

И моите деца от утре са във ваканция. Миналата сряда на род. среща г-жата на М. каза: шега не шега, но остават учебни 25 дни. Така, че идва края на учебната година  Grinning

Аз пък правих сирене по шопски, уж малко по - лека да е вечерята ни, ама преди това се набумках с квото имам и сега ми е подут корема. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 339
И мен ме сюрпризираха днес с по-раната ваканция, та ще се гледаме с племеницата.  Flutter
Кажете вашите хлапета капризни ли са на ядене? При мен е нещо страшно. Манджа не яде, освен пържени картофи, омлет и едни кашкавалчета дето баща и ги взима от кауфланд. Хляб също не яде, освен когато е на филия със салам отгоре. Иначе шоколади и вафли може да набива без прекъсване. Плодове, само ябълки яде. Изобщо толкова е капризна на ядене, че няма повече накъде.  ooooh!
Честит юбилей, да изкараме още 500 теми поне.    bouquet  Hug

# 39
  • Мнения: 11 337
Чеб, такава е днешната младеж - тъпчат се с лоши храни.

Вий, усети ли земетресението? Тази нощ е имало при вас.
lor=lightgrey] ( аз пък цяла нощ сънувах кошмари и към 3;29 като се събудих не можах да заспя до сутринта ) [/size] [/color]

Боже, така ми се доспа  smile3507, а е толкова рано за лягане  Tired

# 40
  • София
  • Мнения: 6 210
Марти яде, ама ако го помоля  ooooh!. И ако днес обича винен кебап, утре вече не... Обаче си знае - вафли, сладолед и тем подобни яде или след ядене, или ако не го видя  hahaha.
Норче, лягай, бре, щом не си се наспала!
Аз ще гледам за готвачите, дано прихвана нещо  Mr. Green.

# 41
  • Мнения: 9 776
Рано, обаче и на мен ми се ляга. Rolling Eyes
Моите не са махнати хич. Единственото, което не ядем почти всички в къщи, са плодовете. ooooh!

# 42
  • Мнения: 668
Пак правих сълзици.  Party
Чеби, моето голямото е някакъв кошмар по отношение на яденето,  Twisted Evil но пък с малкия нямам никакъв проблем. От ставането започва да вика "Кус". Добре че не му се лепи.  Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 6 210
Племенницата ми е такава! Онзи ден държа баница в ръката и късам по малко, за да й дам. Забавих се по едно време, че говорех с майка ми, а тя се нагласи направо на ръката ми и я налапа цялата  Laughing!

# 44
  • Мнения: 668
Племенницата ми е такава! Онзи ден държа баница в ръката и късам по малко, за да й дам. Забавих се по едно време, че говорех с майка ми, а тя се нагласи направо на ръката ми и я налапа цялата  Laughing!
Ми ти къде блееш пък. Детето гладно.  hahaha
А Калоян онзи ден сам си яде спагети.  Laughing С мъжа ми направо се оцъклихме, навива ги, хапва си и така. А Виктор сякаш до преди година му бутах в устата само и само да яде нещо.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт