Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 37

  • 35 412
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17
 И аз имам да пиша есе за домашна , но много ме мързи !  Laughing

# 61
  • Мнения: 66
И аз имам да пиша есе за домашна , но много ме мързи !  Laughing

То и на мен не ми се пишеше,ама като няма какво друго да се прави в тоя дъжд.  Twisted Evil

# 62
  • Мнения: 3

За мен любов с главно Л е когато нямаме съмнения ,че искаме да прекараме живота си с желания мъж. Другите любови са докато срещнем истинската Hug

Не мога да повярвам ,че някои фенки на Бихтер си вярват ,че Бехлюл я обича.Той го показа и каза и продължава да  я пренебрегва . newsm78
Някои негови сексуални желания им дават материал да си фантазират цели теми.
Вече си мисля ,че се шегувате Joy как си мислел за Бихтер #Crazy

Можем да коментираме дали изобщо Бех може да обича жена.
И дали обичта му към Нихал се превръща  в любов .



# 63
  • Мнения: 0
  Всеки човек може да обича,защото това е основна човешка потребност,друг е въпросът какви са вътрешните бариери пред това.
  Силвиа-той ако жена не може да обича,да вземе да пробва  с мъж тогава  Mr. Green
  За теб обичта му към Нихал се превръща в любов,за други е съвсем друго нещо тази обич.

# 64
  • Мнения: 1
Пишете,пишете,че нали и тук се упражнявате ! Я гледайте ние тук какви разсъждения на тема любов Б и Б и Б и Н  спретваме .Може и идеи да заимствате,а в цял свят идеите се плащат най-скъпо.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 522
Отговорих на анкетата с 4  Hug

# 66
  • Мнения: 274
 Куки миличка, относно есето което си понаписъла, ако ми позволиш да ти подскажа малко....Потърси силно въздействие върху читателя - да го убедиш и да може читателя да различи любов от обич, по точно майчината за която говориш...и тази испепляващата.. Есето може да започне като нежна милувка и да завърши като удар с чук по главата на читателя или - като удар с бич по гърба му или с реторичен въпрос.
Приятно редактране и ако имаш нужда от помощ свиркай. newsm10

# 67
  • Мнения: 3
 Всеки човек може да обича,защото това е основна човешка потребност,друг е въпросът какви са вътрешните бариери пред това.
  Силвиа-той ако жена не може да обича,да вземе да пробва  с мъж тогава  Mr. Green
  За теб обичта му към Нихал се превръща в любов,за други е съвсем друго нещо тази обич.


                    теб =сценаристите,    newsm78    други=фенки на Бихтер


 Бехлюл е имал голяма любов Седеф,която му е разбила сърцето и след нея никоя не е обичал.
Аз мисля ,че не финансови изгоди са основната причина за действията на Бехлюл.Според мен той приема Аднан и семейството му за свое,а не за спонсор.
Продължаваш да пренебрегваш сценаристите и да си търсиш оправдание за собствен сценарий newsm78  

Като виждам не съм само аз видяла в играта на Кавънч потвърждение на авторския сценарий.
Ако упрекваш Кавънч в некадърност Joy ще го приема за шега Joy

моля да изгледаш тези клипчета и да ги коментираме

еп.69/5            http://vbox7.com/play:a256448f
еп.69/6         http://vbox7.com/play:24e7ed96

# 68
  • Мнения: 0
след 69 епизод сам сигурна поне за себе си че Бех обича истински Них  той е готов за нея на всичко дори да нагроби човека който до скоро е желал ако щете обичал направо не е той савсем друг е човек който    даржи на момичето до себе си.ЕЕЕЕЕ това е мое мнение

# 69
  • Мнения: 0
  Всеки човек може да обича,защото това е основна човешка потребност,друг е въпросът какви са вътрешните бариери пред това.
  Силвиа-той ако жена не може да обича,да вземе да пробва  с мъж тогава  Mr. Green
  За теб обичта му към Нихал се превръща в любов,за други е съвсем друго нещо тази обич.


                    теб =сценаристите,    newsm78    други=фенки на Бихтер

напйлно сам сагласна със Силвия това е истината
 Бехлюл е имал голяма любов Седеф,която му е разбила сърцето и след нея никоя не е обичал.
Аз мисля ,че не финансови изгоди са основната причина за действията на Бехлюл.Според мен той приема Аднан и семейството му за свое,а не за спонсор.
Продължаваш да пренебрегваш сценаристите и да си търсиш оправдание за собствен сценарий newsm78 

Като виждам не съм само аз видяла в играта на Кавънч потвърждение на авторския сценарий.
Ако упрекваш Кавънч в некадърност Joy ще го приема за шега Joy

# 70
  • Мнения: 0
  Silvia-Maria -права си да отстояваш мнението си,ама чак такива квалификации -че обвинявам някого в некадърност  #Crazy, защото не мисля като теб,поспри се и посмали малко. Нямам намерение да споря-за случката в избата съм написала по-напред какво мисля,а за рухването на Бихтер-да,тя е много отчаяна, защото  към този момент Бех е посветен на Нихал. Друго нямам какво да кажа,няма да ме убедиш в това,което мислиш, затова мир и хайде стига  Peace

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 18:22 от charovnica

# 71
# 72
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Изгледах края на 69 еп.

Дори най-голямата познавачка на човешката душа - г-жа Фирдевс, казва, че вече никой не би могъл да раздели Бех и Них, защото се обичат.

Дори и вманиачената до лудост Бихтер признава, че не може да гледа двамата да се обичат.

След като тези двете го казват, за мен посланието на сценаристите е ясно. А пък иначе всеки има право да вярва в това, в което иска.

# 73
  • Мнения: 3
 Silvia-Maria -права си да отстояваш мнението си,ама чак такива квалификации -че обвинявам някого в некадърност  #Crazy,защото не мисля като теб,поспри се и посмали малко. Нямам намерение да споря-за случката в избата съм написала по-напред какво мисля,а за рухването на Бихтер-да,тя е много отчаяна, защото  към този момент Бех е посветен на Нихал. Друго нямам какво да кажа,няма да ме убедиш в това,което мислиш, затова мир и хайде стига  Peace

Бехлюл е отдавна посветен на Нихал.
Тя рухна, защото Фердефс и каза:
Фердефс:-Вече нищо  и никой не може да раздели Бехлюл и Нихал ,не виждаш ли ,че се обичат?
Бих:-Знам и за това искам да ги разделиш.
Бих:-Умирам разбери ,пред очите ми Бехлюл и Нихал  се обичат. Умирам от болка мамо, помогни ми !


Съжелявам ,че не ти харесва   сценария,  но фактите са си факти

# 74
  • Мнения: 1
след като гледах откъса в избата и аз си направих извода че Бехлюл вече се е наситил на Бихтер "минал " я е и съответно тя вече не му е интересна а дори и тръпката е угаснала. Да тя беше предизвикателство за него, да този забранен плод му беше мн сладък но вече го опита отхапа си от него и усети вкуса му вече не е интересно.
а и имам още една теория.......Бихтер е в много по жалко състояние спрямо Нихал.Нихал нито е омъжена нито досега е била изоставяна и обиждана в лицето от Бехлюл, А Бихтер в очите ѝ се каза че не може да се поеме отговорност за нея изневериха ѝ  и то точно в любовното им гнезденце...

Общи условия

Активация на акаунт