Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 37

  • 35 501
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
    Аз не мисля,че тук има някой,който да твърди,че Бех не обича Нихал,говорим за съвсем различни неща. А Фирдевс-тя би направила всичко,за да стои Бихтер далеч от Бехлюл,включително и да го раздели с Нихал. Всеки вижда нещата различно и не ми е ясно защо като някой е несъгласен   другите се опитват  да го убедят и  да го засегнат,няма нужда. Нито вашето мислене ще се промени,нито моето,така че  Peace
  Силвиа_Мариа-права си,както казваш така е.Нито събитията преди това,нито след това имат значение,ти си изцяло права.

# 76
  • Мнения: 1
аз мисля че най голямото доказателство са думите на прозорливата Фирдевс, щом като тя казва нещо.....................значи е така! Party

# 77
  • Мнения: 0
аз мисля че най голямото доказателство са думите на прозорливата Фирдевс, щом като тя казва нещо.....................значи е така! Party
 Tя и сега го твърди,но както и да е,всеки е свободен да разбира нещата по свой начин.  

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 18:48 от charovnica

# 78
  • Мнения: 21 201
До кой епизод сме по бтв?

# 79
  • Мнения: 3
аз мисля че най голямото доказателство са думите на прозорливата Фирдевс, щом като тя казва нещо.....................значи е така! Party
 Tя и сега го твърди,но както и да е,всеки е свободен да разбиира нещата по свой начин.

Фирдефс ,каза на Бихтер ,когато усети за връзката им в болницата след катастрофата.
"Ти не го ли познаваш.Нима ти харесва да си поредната му бройка?"
Тя познава Бех,позна за това ,че ще зареже Бих и че ще се влюби в Нихал
Има такива като Фердефс,за тях хората са предвидими

# 80
  • Мнения: 1
аз мисля че най голямото доказателство са думите на прозорливата Фирдевс, щом като тя казва нещо.....................значи е така! Party
 Tя и сега го твърди,но както и да е,всеки е свободен да разбиира нещата по свой начин.

Фирдефс ,каза на Бихтер ,когато усети за връзката им в болницата след катастрофата.
"Ти не го ли познаваш.Нима ти харесва да си поредната му бройка?"
Тя познава Бех,позна за това ,че ще зареже Бих и че ще се влюби в Нихал
Има такива като Фердефс,за тях хората са предвидими
 
да има познавам лично такъв човек и това е майка ми  tooth

# 81
  • Мнения: 3


charovnica, точно това виждам и аз гледайки филма  Hug


Като гледам филма умам усещането ,че парите ,не са определящ фактор във взаимоотношенията Б и Б и решенията им.
Как е в книгата?  bouquet

# 82
  • Мнения: 0


charovnica, точно това виждам и аз гледайки филма  Hug


Като гледам филма умам усещането ,че парите ,не са определящ фактор във взаимоотношенията Б и Б и решенията им.
Как е в книгата?  bouquet
да парите вече не са решаващ фактор

# 83
  • Мнения: 0
Бех вече обича и за него няма значение парите за него има значение да не разочарова Них и Бих да стои далеч от него

# 84
  • Мнения: 3
Отговора на въпроса на Чаровница " Какво е посланието на Автора/сценаристите/?"
 думите на Фирдевс към Бехлюл, след като ги беше "изловила" в болницата:


На всяка възраст любовта е хубаво нещо, но не винаги свършва добре.
 Погрешните стъпки направени от страст повличат човек към беди.
 Понякога моментните увлечения остават товар за цял живот,
 носят съжаление, също и срам. Превръщат се в угризения на съвестта.
 Някои неща не се оправдават с младостта.
 Има хора, на които човек  не може да обърне гръб, защото им дължи всичко, което има.
 Всичко това не бива да се жертва, заради някакво моментно увлечение. ....
Това, което сега ти се струва розово ще стане на пух и прах.
Животът не се състои само от моментни радости.
 Има хора, които и на земята живеят, като в АД.
 Казвам ти всичко това, защото имам опит с грешките си.
 Добре ще е да му обърнеш внимание.....


 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 20:20 от silvia_maria

# 85
  • Мнения: 439
   Аз не мисля,че тук има някой,който да твърди,че Бех не обича Нихал,говорим за съвсем различни неща ...
...Всеки вижда нещата различно и не ми е ясно защо като някой е несъгласен   другите се опитват  да го убедят и  да го засегнат,няма нужда. Нито вашето мислене ще се промени,нито моето,така че  Peace...

charovnica, противоречиш си. Peace
Липсва Снежка, къде ли се е изгубила? Hug

# 86
  • Мнения: 0
Отговора на въпроса на Чаровница " Какво е посланието на Автора/сценаристите/?"
 думите на Фирдевс към Бехлюл, след като ги беше "изловила" в болницата:


На всяка възраст любовта е хубаво нещо, но не винаги свършва добре.
 Погрешните стъпки направени от страст повличат човек към беди.
 Понякога моментните увлечения остават товар за цял живот,
 носят съжаление, също и срам. Превръщат се в угризения на съвестта.
 Някои неща не се оправдават с младостта.
 Има хора, на които човек  не може да обърне гръб, защото им дължи всичко, което има.
 Всичко това не бива да се жертва, заради някакво моментно увлечение. ....
Това, което сега ти се струва розово ще стане на пух и прах.
Животът не се състои само от моментни радости.
 Има хора, които и на земята живеят, като в АД.
 Казвам ти всичко това, защото имам опит с грешките си.
 Добре ще е да му обърнеш внимание.....


 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
да много си права точно това е посланието на филма smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10

# 87
  • Мнения: 0
  Това е твоята гледна точка,Силвиа_Мариа и аз я уважавам  Peace Като изгледам обстойно филма до края и аз ще споделя виждането си.
  Фирдевс действа на принципа-една лъжа повторена сто пъти става истина,Бюлент като невинно дете  каза истината за тази връзка /Н-Б/,стана ми много мъчно за Бихтер и Бешир,особено за нея.За първи път тя осъзна обречеността на тази връзка и мисля,че едва сега започва борбата й за нея.Нихал-Фирдевс какво прави с нея-моделира я като пластелин и без да й мигне окото.Ако беше толкова добра познавачка на човешката душа,щеше да разбере какво става в душата най-вече на собственото й дете и тази на Бех. А той-единственото,което може, е да бяга и да се крие от всички-Бихтер,Нихал,Фирдевс,Аднан.
 Не мисля,че си противореча-Бехлюл обича Нихал,въпросът е по какъв начин,това съм искала да кажа,но не съм се изразила достатъчно ясно.  Peace
  Парите остават сякаш встрани от историята,но истината е,че винаги са там,за кой повече,за кой по-малко  Peace

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Виждам, че Бихтер започва да се губи. Тя защо се изнервя така? Не мога да си отговоря. Сякаш загуби контрол над Бехлюл? Тази жена иска твърде много. Не му дава дъх да си поеме. Притискат го от 100 страни.

# 89
  • Мнения: 0
  Бихтер започва да осъзнава,че тази връзка може и да има край,тя никога не е мислила наистина за това досега и когато всичко се задълбочи тя не си е давала сметка,че не би приела край- за нея това е любов и тя няма край.Доверила се е на думите му в оранжерията и много пъти след това,искала е да вярва,иначе излиза че всичко е само един фарс ,лъжа ,която  има твърде висока цена-самата  нея,затова тя неистово ще търси потвърждение,че това между тях ,е любов и то от негова страна,за нея е ясно.
  Звънна му,когато я връхлетяха спомените,просто имаше нужда от него,да чуе,че всичко,което е преживяла с него е истинско,много строго я съдите.Все той не можел да си поеме дъх,тя го притискала,а тя? Къде остава Бихтер-или тя просто трябва да търпи,за да може Принцът да размишлява...

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 21:17 от charovnica

Общи условия

Активация на акаунт