Конкурс по декупаж за месец април - Цветята и пробуждащия се живот

  • 7 062
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Добрич
  • Мнения: 958
На победителите ЧЕСТИТО!    bouquet  bouquet  bouquet

# 76
# 77
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
1 Дидиа 74 т.                                № 6
2 Злати 72 т.                                 № 1
3 Росирос 70 т.                             № 3
4 Виванова 62 т.                           № 9
5 Здравкова -23 т.                        № 8
6. Дианалаф - 15т.                       № 4
7 КаМи - 14 т.                               № 10
8 Дида Димитрова - 12 т.             № 2
9 Катя хв - 8 т.                              № 5
9 илиева 8т.                                  № 7

Дидиа, Злати,  Росирос честито момичета   Hands Clap !

Признавам, темата много ме затрудни. "Зараждащия се живот" поставяше определено условие на темата, което свързвах и с дете и с птички, пчелички..., но така и не събрах смелост да взема окончателно решение. Изключително лесно ми беше да избера първите си два фаворита /№6 и №1/, защото те съчетаваха това, което си представях за така формулираната тема / момичета и двете творби са уникални  omm / № 9 поставих на трето място, заради изключително прецизно изпълнения фон, който нежно допълва мотива, без да се натрапва и по този начин да позволява изпъкването на сравнително бледите цветове на мотива  Peace
№3 красиво и трудно изпълнение, но някак виолетовото ми дойде м повечко  Embarassed
№4 хареса ми идеята
№5 избора ти на свещ и свещник за темата пролет и живот, нещо не ми се върза, в снимането и ти си в моята група на не можещите  Wink но погледнато извън темата предмета се е получил много добре  Peace
№7 прекрасна, нежна чинийка, просто ми липсваше този пусти зараждащ се живот.... Laughing
№8 и при кратунката важи същото
№10 красиво и сложно изпълнение, но всичко в този предмет ми напомня лято  Embarassed синьо като морето, голи дечица играещи на пясъка... 

# 78
  • София
  • Мнения: 42
Честито на победителките   bouquet

Последна редакция: нд, 01 май 2011, 13:12 от KaMu

# 79
  • Мнения: 2 280
Момичета, Дидия,Злати, Росирос  Hug ЧЕСТИТО!
Заслужени медалчета.

Наистина този път нямаше безспорен фаворит.Това много ми харесва.Имам усещането,че отчасти се дължеше и на факта,че се гласуваше за 5 творби.. newsm78 Ще направя пресмятане на гласовете - колко биха били точките ако се гласуваше за 3 творби само и дали подреждането би останало същото...и ще си допълня поста..  bouquet

По моите сметки, подреждането е:

1. 71(30)
2. 12(3)
3. 69(28)
4.17(6)
5.8(3)
6.74(34)
7.8(2)
8.23(6)
9.62(25)
10.16(4)

т.е..първо място си е на :
6. 74(34)
второ място си е на :
1. 71 (30)
трето място си е на
3. 69(28)
нататък подреждането е:
4. - номер 9- 62 З(25)
5. - номер 8 - 23( 6) ако е гласувано за 5 твоорби, или номер 8 и номер 4
6. - номер 4 - 17 (6)
7. - номер 10 - 16 (4)
8. номер 2 - 12(3) ако егласувано за 5 творби , или номер 2 и номер 5
9. номер 5 - 8 (3) и номер 7 - 8 (2) ако е гласувано за 5 творби, или само номер 5
10. ако е гласувано само за 3 творби - номер 7 -8(2)
...

Т.е..извода на момичетата, че при малък брой творби няма съществена разлика в гласуването е верен..
Но..при голям брой творби...не съм сигурна,че ще е така..
Може би все пак трябва да сложим условие...,че ще гласуваме за 5 творби, ако участниците са 15 и повече на брой?
При всички случаи обаче на мен ми хареса да гласувам за 5 творби..Успях да  подредя почти всичките си фаворити..

Последна редакция: нд, 01 май 2011, 14:09 от *щурчо*

# 80
  • Мнения: 376
Честито на Победителите-Дидиа,Злати,Росирос  newsm51 браво,момичета прекрасни творби!
Поздравления и за Виванова ,твойта творба беше от моите фаворити  Hug
Благодаря на всички,които гласуваха за мен!
Антомче ,имам,имам "..Пробуждащия се живот"-пчели и пеперуди  Grinning не зараждащ се
Съгласна съм с Щурчо ,относно гласуването  Peace
Хайде сега в новия конкурс............

# 81
  • София
  • Мнения: 0
Честито на Дидиа, Злати, Росирос! Браво, момичета!
Имам адреса само на Дидиа, моля Злати и Росирос да ми пратят адресите си на лични, за да им изпратя наградите.
Специални поздравления за Виванова и Дианалаф: много стилни и елегантни творби!
А сега: на работа! Иде нов конкурс!  newsm51

# 82
  • Мнения: 0
Честито на победителите! Всички работи бяха страхотни!
Благодаря на момичетата, които гласуваха за мен!
Успех на всички в предстоящите конкурси!

# 83
  • Мнения: 1
Еййй, къде са тези победителки? newsm78
Благодаря момичета за хубавите думи.Радвам се че на част от вас им харесва моита творбичка.Това трябваше да е часовник но така и не намерих подходящия механизъм.Единият беше голям а другият твърде малък.Мисля ,че ако го бях направила като часовник въздействието щеше да е съвсем друго но... Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 165
Честито на победителките  bouquet
Поздравления и адмирации  на останалите момичета, които са впрегнали мозъка си и сръчните ръчички и са се потрудили   bouquet

Всяка творба си има своя чар, и ако не съм дала гласа си за нея, това не означава, че не ми е харесала.

# 85
  • Мнения: 38
Благодаря ви момичета ... Трогната съм и много щастлива Simple Smile за мен е голям успех, но истината е, че го дължа на всички вас   bouquet  Благодаря ви!!!

Общи условия

Активация на акаунт