Конкурс по декупаж за месец април - Цветята и пробуждащия се живот

  • 7 060
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
момичета ,мислих ,мислих и 24 май и Свети Георги и Константин и Елена и всичко е интересно.
Аз си мислех.отделихме внимание на цветята и пробуждащия се живот.Да направим нещо с животни,малки.таралеж.калинки,пчели,пеперуди,птички...(само без змии)Simple Smile)))
 

# 31
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 912
А какво мислите за "Планетата Земя"? Огромна тема и свобода да се развихри фантазията.

# 32
  • Мнения: 7 386
                Крис,пускай анкетата,че скоро ще стигнем и до марсианците! Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1
Момичета когато давате предложения за тема вземайте под внимание и факта какъв картинков материал може да ни предложи нета.
Ако приемеме темите за св.Георги св.св.Конскантин и Елена св.св.Кирил и Методи и пр светии не може да работиме с нищо друго освен с принтовае на икони.Нямам спомени да съм ги виждала въпросните светии върху салфетки.А гугъл не предлага кой знае какво разнообразие от изображения на изброените светци.
Аз предлагам да излеземе от клишето и да не се ръководиме за избор на тема да ни служат празниците който са предстоящи в идния месец.Все пак през декември почетохме коледа.през февруари почетохме и Трифон Зарезан и св.Валентин.През март отбелязахме денят на жената през април , с темата за цветята -пролетта.Затова аз давам няколко предложения който не са обвързани с празници и пр
1 Приказният свят на нашите деца(много картинков материал и много салфетки с детски мотиви)
2.Загадъчния Китай и тайнтсвената Япония- може и обратното.Тук море от идей.
3.Месеца е много подходящ за нещо носталгично като Прованс,Тоскана, кънтри или просто стил рустик.Картинки колкото искате а и не малко салфетки има със споменатите теми.
4.Може този път да поработим и върху предмет например-моята любима закачалка или предмет за ключове който може да не  е непременно кутия с вратичка .Може просто да е една плоскост с кукички приспособени за ключове.Може предмета да е ваза , лейка ,чайник или нещо друго
Април месец някой беше предложил тема за шегата  или ретро.Избора е голям.Просто трябва да решиме.  bouquet

# 34
  • Мнения: 7 386
                Аз също си мисля,че не съм виждала много салфетки със споменатите до сега теми.Включително и за Китай  Wink Моето предложение е :Този път да се спрем на предмет без тема или да определим една салфетка и всички да работим с нея върху предмет по избор.

# 35
  • Мнения: 376
Мили момичета Данисио,Цани,Бонисофия и Щурчо ,искам да се извиня,че чак вчера изпратих наградките ви от предишния конкурс  Praynig Бях много заето по край празниците!Не ми се сърдете......... newsm51

# 36
  • Мнения: 139
Гласувайте момичета за анкетата горе, а тук за конкурса

http://dekupazh.multiply.com/photos/album/15#photo=1

# 37
  • София
  • Мнения: 42
Гласувайте момичета за анкетата горе, а тук за конкурса

http://dekupazh.multiply.com/photos/album/15#photo=1
Красимира is sharing this album privately with his friends and family on Multiply.   Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 0
Мили момичета Данисио,Цани,Бонисофия и Щурчо ,искам да се извиня,че чак вчера изпратих наградките ви от предишния конкурс  Praynig Бях много заето по край празниците!Не ми се сърдете......... newsm51

Здравковче, получих виличката и салфетката! Мнооого благодаря!!! Когато я направя, ще се похваля! Хубав ден от мен!  newsm51

# 39
  • Мнения: 7 386
             Гласувах в анкетата,ама в конкурса не могаааа!Не ми се отваря!

# 40
  • Мнения: 1
Крис, и при мен е ограничен достъпът до снимките от конкурса ooooh!

# 41
  • Мнения: 7 386
                 Момичета,за колко творби ще гласуваме?

# 42
  • Мнения: 376
Момичета,аз предлагам дай гласуваме за  5 творби ,да пробва ме,какво ще стане!Все пак Щурчо ,спомена че  е математик!Значи  има значение  Peace
И при мен творбите не се отварят!
Бонисофия  Hug

# 43
  • Мнения: 139
И тук се извинявам  Embarassed нощес толкова бързах да пусна албума...пък така ми се спешееее, че съм проспала тая подробност да го направя видим за всички  doh
Вече можете да ги видите творбите.

# 44
  • Мнения: 1
Вече се отварят! Party

1 място - № 1
2 място - № 6
3 място - № 3
4 място - № 9
5 място - № 8

Общи условия

Активация на акаунт