Конкурс по декупаж за месец април - Цветята и пробуждащия се живот

  • 7 059
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Ку ку  Mr. GreenДо тук имаме трима участника  Party

# 16
  • Мнения: 2 280
 Grinning Значи първо, второ и трето място са осигурени  Peace

# 17
  • Мнения: 0
Налегна ни пролетната умора. Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 2 280
Мен темата много ме затруднява...Признавам си..Имам няколко идеи, и нито един подходящ предмет..
Да не говорим,че и самите идеи са трудно изпълними...Защото..темата не е просто да декупираш някакво цвете... Thinking

# 19
  • Мнения: 7 384
                 На мен пък сили не ми стигат да погледна към декупажа.По цял ден съм на работа и вечер едвам успявам да видя къщата и либето! Laughing
                  И аз имам идеи,но.......ще си остана само с тях! Wink

# 20
  • Мнения: 1
Ааа, недейте така момичета.Темата е толкова хубава че ще е грехота ако не участваме.Аз лично също съм се забатачила в идеи, предмети и прочие.И накрая както обикновено избирам възможно най-неподходящия вариант.Малко ми е напрегнато че много празници този месец но има още малко време. Hug
Някой ако даде и малко примери за пробуждащият се живот  newsm78 как да го тълкувам- като напъпило цвете или яйциче на пиленце ...нещо тук ми се пропукват идеите Thinking

# 21
# 22
  • Мнения: 7 384
                 Аз,като вечно неразбрала,но пък постоянно питаща да си задам въпросчето : За 5 творби ли ще гласуваме?  newsm78

# 23
  • Мнения: 139
Дидиа, гледам че много малко са гласувалите, но пък резултата е ЗА да се гласува за 5 творби.
И как точно ще гласуваме  newsm78 като слагаме 5, 4, 3 , 2 и 1 точки ли  newsm78 че то как иначе  Crazy

# 24
  • Мнения: 1
Съгласна съм и с анкетата но , защо трябва да гласуваме за 5 творби като така или иначе в официалното класиране влизат първите 3 и наградите получават те.И след това по броя на събраните точки  останалите творби по естествен начин си се нареждат 4,5,6, и т.н.С класирането на 5 творби просто сметките стават много но пък имаме възможност да гласуваме и за творби за който искаме но за който местата не ни стигат.Друг е въпроса че , местата никога няма да ни стигат защото , има все повече и повече много добри творби. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 139
Права си Виванова. За мен е безмислено класирането на 5 творби, както си казала, те сами се нареждат, а с това се усложнява преброяването. Аз лично гласувах против, ноп пък мнозинството има право Peace

# 26
  • Мнения: 2 280
Moмичета, времето за размисъл почти свърши..Нямам търпение да видя творбите ви..

Каква ще е темата за май?

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 958
Водейки се от празниците през месец Май, аз предлагам:
1. Св.Георги победоносец - повелител на плодородието
или
2. Аз, Буки, Веди
 Sunglasses

# 28
  • Мнения: 139
Ами давайте предложения, а аз ще пусна анкетата  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 280
За тема за май.. "Майчета засмени с рожби окрилени"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и "май-муни, юни-муни" са  ми първите асоциации.. Simple SmileSimple SmileSimple Smile

За предложенията на Кеми..
1. Гергьовден ми се струва по-широко...и аз лично предпочитам..(да си кажат и  другите за формулировките)
2. 24 май... пак така ми се струва по-широко..от конкретните букви..

да допълня...:

3... да добавим и "Константин и Елена"..... впредвид историята свързана с тях, обредите покрай тях и т.н..
4. Ден на труда..( тук също може да се получат интересни неща,според мен..)
..

Общи условия

Активация на акаунт