До Гардаленд през Милано Бергамо - моля споделете информация?

  • 92 289
  • 837
  •   1
Отговори
# 60
  • Milano
  • Мнения: 3 658
много добър български тогава имаш  Mr. Green

да, това е, http://www.pradelletorri.it/. Плакна око по сайта втора година, не бих казала, че ми е на заден план, даже вече тръпна да отида, но все едни планове за друго застават между мен и торито.  Joy
Вижда ми се най-близката Италия до България, идеално ще си пътуваме с детето до там... Laughing
(не че не пътувахме до Франция с кола преди няколко месеца)  ooooh!



Не бих казала, но благодаря.
Кое е странно да имаш две гражданства ли?

Отиди щом ти харесва, чудно ми се вижда, отзивите са повече от отлични.

# 61
  • Мнения: 9
 Здравейте, искам да попитам, виждам билети в сайта за двама възрастни и едно дете 99 евро за ден, а няма ли комбинирани билети за два дни? Още нещо има следобедни билети от 2 до 6 часа ли е това?? Аз разбрах че парка работи до късно вечерта-т.е. какви точно са тези билети. Ние планираме да пристигнем на 24-ти по обяд и на 25 да сме там цял ден-т.е. как е най -добре да купя билети за тези дни- един за половин ден и един за цял ли? Моля посъветвайте ме. Благодаря!

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
и аз разгледах сайта, всичко си пише, не знам колко е голямо детето ти,но до 10 години е намаления билет:
2 CONSECUTIVE DAYS
€ 52,00   € 46,00

Т.е два последователни дни за възрастен е 52 евро, за дете 46, това като го събереш е по -малко отколкото 99+99

следобедни билети и един целодневен на същия принцип, купени онлайн са ти цена 31 евро за избрана конкретна дата на билета+ 20 евро от 2-6 следобед, т.е 51 евро.

Ама аз бих си купила този от 52 евро, защото важи за 2 пълни дни, може дето се вика да идете по-рано от 2 часа на първия ден...

# 63
  • Мнения: 112
Здравейте! Ако някой е ползвал билети за Гардаленд за качване без да чакаш опашка Моля да сподели къде и как се купуват и каква е цената.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Бяхме на 29 април (петък) в Гардаленд и съм много разочарована като го сравня с Дисниленд. Детето остана доволно, но аз не Simple Smile Опашки нямаше освен на бебешките атракции и на киното, на водните се чакаше максимум 5 минути, най- много чакахме за купуване на билети ( Може ние да сме изкарали късмет..) Не знаехме дали ще ни стигне времето и за аквариума и взехме билети само за парка - 99евро за 2ма възрастни и дете. Към 4 бяхме обиколили всичко та купихме и top-up билети за аквариума- 5 евро на човек. Него пък обиколихме за 20 минути- също не ми хареса особено.. Билетите за качване без да чакаш опашка бяха от рода на 30-40-50 евро на човек допълнително според избраните атракции.

# 65
  • Мнения: 112
Здравейте! Ако някой е ползвал билети за Гардаленд за качване без да чакаш опашка Моля да сподели къде и как се купуват и каква е цената.
Благодаря много. Ние ще си купим билети по Интернет предварително. На място ще преценим за билетите с предимство и то най-вече за тинейджър, който иска да пробва всички екстремни по няколко пъти дори Laughing

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Здравейте! Ако някой е ползвал билети за Гардаленд за качване без да чакаш опашка Моля да сподели къде и как се купуват и каква е цената.
Благодаря много. Ние ще си купим билети по Интернет предварително. На място ще преценим за билетите с предимство и то най-вече за тинейджър, който иска да пробва всички екстремни по няколко пъти дори Laughing
Най-добре на място като влезете наистина, при нас мъжът ми се качи на всички екстремни, не е чакал никъде и щеше да е голяма минавка, ако бяхме взели такъв пас Simple Smile. Дано и вие имате късмет!

# 67
  • София
  • Мнения: 1 771
Ходихме май месец миналата година и никъде не сме чакали повече от 5-10 минути.

# 68
  • Мнения: 112
Благодаря за инфото. Ние ще сме в началото на юли дано не е много горещо и натоварено. Като се върна ще споделя.

# 69
  • Софето
  • Мнения: 621
Не ходете през уикенда, доста по-натоварено е. Страхотно място, където времето ви минава в забавления, а не висене по опашки, както е в Дисниленд.

# 70
  • Софето
  • Мнения: 621
Някой да е посещавал Мирабиландия, търся отзиви и за аква парка към Мирабиландия.
http://mirabilandia.it/it?_ga=1.165439231.1982660287.1463679779

# 71
  • Варна
  • Мнения: 912
И аз бях в началото на този месец в делничен ден и беше лудница  Crazy Най-голямо чакане изчаках на кунгфу пандата - 2 часа  ooooh! още на първия час съжалих, но положението беше ни напред, ни назад. Важното е, че си заслужаваше  Laughing

# 72
  • Мнения: 937
Благодаря за инфото. Ние ще сме в началото на юли дано не е много горещо и натоварено. Като се върна ще споделя.

Би ли споделила впечатленията си?

# 73
  • Мнения: 112
Благодаря за инфото. Ние ще сме в началото на юли дано не е много горещо и натоварено. Като се върна ще споделя.

Би ли споделила впечатленията си?
Наистина обещах да пиша а не го направих, моля за извинение . Сега с малко поизбледнели спомени да разкажа. Пътуваме юли месец от Милано с влак. На  гарата /мисля че се казваше Лаго ди Гарда / има автобус на всеки 30 минути безплатно. Билети купихме онлайн , което ни спести доста чакане. Парка отваря в 10 часа ,но още в 9.30 имаше огромни опашки. Влязохме бързо с вече наличните билети , а какво щяхме да посещаваме се определяше от тинейджъра ни. Първите две атракции минаха за по 10 -15 минути по два пъти, но след това чакането стана по 30 минути. Най - голям интерес имаше към Раптор и Обливиан . Чакаше се по над 40 минути. Към 2часа след обед купихме бърз вход, който има различни цени и съответно различен достъп и така успя да повтори екстремните още веднъж.  Имаше и по нормални атракции, които пробваме всички- най приятно изкараме в една лодка с големи спускания и мокри дрехи . Посещавали сме Дисни и мога да кажа , че Гардаленд е ориентиран за по големи деца и възрастни и на нас ни хареса повече. Мисля,че си заслужава и то много. Тийна беше изключително доволен.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Повдигам малко темата. Кацаме и излитаме на Малпенса в края на август. Основната цел на пътуването е Гардаленд. Запазила съм апартамент в Лонато за 5 нощувки (с безплатна анулация, така че може и да сменя). Един-два дни дни са за Гардаленд, Натура и прочее атракции за деца, останалото време - Сирмионе и накъдето ни видят очите (Мантова, може би 1 ден до Венеция..... според зависи и без програма). Имам следните практически въпроси:
1. В кой момент да вземем кола под наем - още на Малпенса или до се движим донякъде с влак, основно поради проблеми с паркирането? Мястото ни за настаняване има паркинг, близо до жп гара и е на 17 км. от Гардаленд. При трансфер с влак вероятно ще трябва да идем за кола до Верона.
2.За Венеция, ако решим да идем, имам същото колебание - с кола или с влак за 1 ден. Може и пеша само да обикаляме из улиците за няколко часа. Там до сега сме подхождали само откъм Пунта Сабиони.
3. Последната 6-та нощ мисля да спим в хотел на летището, за да ни е удобно за сутринта. Колебанията ми са, защото на практика така предпоследният ден ще бъде загубен в пътуване и гледка-летище.
Приемам и отговори на въпроси, които не съм задала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт