До Гардаленд през Милано Бергамо - моля споделете информация?

  • 93 971
  • 846
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 238
Автобусите на Flixbus не са надеждни. Винаги си предвиждайте няколко часа в повече или резервен вариант

# 661
  • Мнения: 344
Моля, ако някой е вземал онлайн билети за Гардаленд да сподели дали се избира дата за билета. Защото аз почнах поръчка за 2 билета но не ме пита за дата...

# 662
  • Мнения: 4
Здравейте,интересува ме вечерният билет в Гардаленд само за една атракция ли е ?

# 663
  • Мнения: 2 471
Здравейте,интересува ме вечерният билет в Гардаленд само за една атракция ли е ?
О, не- за целия парк си е!Моите деца успяха на много атракции да се качат.Но закупиха допълнително и ,, бърз билет"/ GARDALAND EXPRESS . Препоръчвам с две ръце.С него им се получи чудесно.Беше и по- хладничко вечерта.Доволни много.

# 664
  • Мнения: 11
Здравейте, виждам, че скоро никой не е писал.
Планираме да заведем децата през април в Гардаленд.
Моля за съвет 5 нощувки в хотел Gardaland Adventure достатъчни ли са или е прекалено много?
От хотела организират ли екскурзии наблизо или трябва отделно всеки да си ги мисли?

# 665
  • Мнения: 516
Според мен е са твърде много, Вижте на сайта на хотела дали организират екскурзии, но ако го правят със сигурност ще са по-скъпи от колкото ще си заслужава.Организирайте си нещата според вашите интереси.За Гардалед два дни са напълно достатъчни.

# 666
  • Мнения: 11
Благодаря за отговора.
Честно казано с децата направо ми е трудно да планирам екскурзии сама.
Искам да е сигурно, да не е много път, за да не им се изчерпи търпението и кола от хотела ми се струва най-разумно. Дайте ми 1-2 локации must see и подходящи за деца. Изключвам Гардаленд и аквариума.

# 667
  • Мнения: 358
Здравейте, виждам, че скоро никой не е писал.
Планираме да заведем децата през април в Гардаленд.
Моля за съвет 5 нощувки в хотел Gardaland Adventure достатъчни ли са или е прекалено много?
От хотела организират ли екскурзии наблизо или трябва отделно всеки да си ги мисли?

Прекалено много са. Можете да резервирате и само една-две нощувки в хотела на парка. През април едва ли ще има опашки, но може и да не работят всички съоръжения. Ако имате възможност за 5 нощувки, разгледайте градчетата наблизо на езерото Гарда, отидете до Верона. По-добре организирайте сами времето си според интересите си.

# 668
  • In transit
  • Мнения: 12 059
Благодаря за отговора.
Честно казано с децата направо ми е трудно да планирам екскурзии сама.
Искам да е сигурно, да не е много път, за да не им се изчерпи търпението и кола от хотела ми се струва най-разумно. Дайте ми 1-2 локации must see и подходящи за деца. Изключвам Гардаленд и аквариума.
Наблизо е парка Натура Вива, който ще се хареса на децата и на вас. https://www.parconaturaviva.it/

# 669
  • Мнения: 4 094
Здравейте, дъщеря ми пожела тази година да празнува рождения си ден в увеселителен парк, вместо парти с деца. До сега сме били само в ПортАвентура, но сега решихме да разнообразим и загледах Гардаленд. Не мога да намеря в сайта им цени само за парка. Има или пакети с хотел и парк или сезонни билети, това нормално ли е или е прекалено рано? Чудя се дали да бъдем в техен хотел или в някой друг в района. Първата седмица на юли дали би било много горещо? И ако някой е бил и в Гардаленд и в ПортАвентура дали може да направи сравнение между двата? Благодаря ви.

# 670
  • Мнения: 516
Бяхме в Гардаленд юли 2020, водата в басейна на хотел Гадаленд беше студена, аз не се потопих въобще.В Порт Авентура бяхме този август - бих дала една звезда в повече на Порт Авентура.Но пък в Гардаленд трябва да са отворили Аквапарк Леголенд, може и да е интересен...зависи от децата ..със сигурност трябва разнообразие да има Grinning

# 671
  • Мнения: 358
Здравейте, дъщеря ми пожела тази година да празнува рождения си ден в увеселителен парк, вместо парти с деца. До сега сме били само в ПортАвентура, но сега решихме да разнообразим и загледах Гардаленд. Не мога да намеря в сайта им цени само за парка. Има или пакети с хотел и парк или сезонни билети, това нормално ли е или е прекалено рано? Чудя се дали да бъдем в техен хотел или в някой друг в района. Първата седмица на юли дали би било много горещо? И ако някой е бил и в Гардаленд и в ПортАвентура дали може да направи сравнение между двата? Благодаря ви.

Ето тук има цени само за парка:
https://www.gardaland.it/en/tickets-season-passes/tickets/gardaland-park/

Имап пакети Хотел + Парк + Аквариум. Ние ползвахме такъв. Виждам, че сега имат оферта за престой от 25 март  до 11 юни. Със сигурност ще пускат още такива.
Ако е за рожден ден, мисля че си струва да е в хотел на Гардаленд. Цялостната атмосфера е много приятна и си заслужава емоцията за детето. Ресторантът на Adventure Hotel беше много приятен, с програма, децата много се забавляваха. Вероятно за всеки сезон е различно, зависи и от възрастта на детето и нагласата ви.
Нямам впечатления от ПортАвентура и не мога да направя сравнение.
А за времето - може да е горещо, но може и да бъде много приятно. Едва ли някой може да каже със сигурност отсега. Вероятно ще е натоварено. Ако можете, изберете делнични дни. Ние бяхме през май и беше перфектно - много приятно време, малко хора, много хубави емоции : ) Дано и вие да случите така.

# 672
  • София
  • Мнения: 1 842
За Гардаленд два дни са повече от достатъчно. Препоръчвам ви да спите в Пескиера и от там варианти много - с корабче по езерото, влак до Верона -15 мин.  Парко натура вива е супер за деца. Ходихме с такси и не беше много скъпо. От Пескиера има и безплатен шатъл до Гардаленд.

# 673
  • Мнения: 83
Може ли да споделиш места за спане

# 674
  • София
  • Мнения: 1 842
Appartamenti Francesco в Пескиера. Чисто, любезен домакин, на 2 минути от гарата и на 10-15  от центъра.

Общи условия

Активация на акаунт