Въпрос относно гърло?

  • 1 730
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте !
В края на януари изкарах една страхотна ангина, но се излекувах само с чай, фрешове и т.н. Преди да започне ангината, ме боля един лимфен възел от лявата страна. Започна да боли и от другата, в последствие се потдуха и двата. След като мина ангината спаднаха, а после периодично си ме боляха. След това спряха. Не след дълго, ме заболя лявата сливица. Оттам до ЛЛ, заключението- обикновена ангина?! Както и да е, пръсках с Орофар, правих гаргара с нишадър. От болката не можех да преглъщам добре и зад сливицата се събираше храна, която аз помилих за гной, реших сама  Shocked с клечки за уши да го махна, последва кръвотечение... Оттам шаш и паника и на УНГ... ПО принцип съм хипохондрик, и то какъв....  ooooh!  На прегледа ревнах, че съм имала рак... Лекарката ми направи индиректна ларингоскопия май се казваше, и каза, че нямало никакви поводи за притеснения. Казах за сливицата, че имам гной, тя я огледа и каза, че се събирала храна.
И се поуспокоих. Помина ми гърлото от моето прословуто чопкане, обаче, аз Тома неверни, пак си въобразявам, че ми има нещо. И сега пак сякаш ме гъделичка от едната страна, и сякаш като се изпъна усещам болка в шията, направо не знам... Не е постоянен дискомфорта, дори съм забелязала, че като стана и не се сетя за проблема не го усещам. Или аз съм ненормална, или наистина имам проблем. И пак чета по форуми, първо си мислех, че имам рак на тонзилата, и там ме болеше, по едно време, че е на езика- сякаш нещо ми пречеше, а сега се сетих за ларинкса и там ме боли... Постоянно преглъщам и вече не знам... Ако на някой му се е случвало подобно нещо, моля за съвет  Hug

# 1
  • Мнения: 924
Теичка щом специалист те е прегледал и ти е казал, че си здрава, защо се тревожиш. Случвало ми се е и на мен, да не мога сякаш да преглътна, понякога се получава от притеснение, сякаш нещо ти е заседнало в гърлото Rolling Eyes
Не се тревожи излишно, важното е че си излекувала ангината Hug

# 2
  • Мнения: 1 844
Ти сама си си поставила диагнозата-хипохондрия. Laughing Аз съм същата в някои отношения. Simple Smile
Не се притеснявай!

# 3
  • Мнения: 51
Най-добре потърси второ мнение, отиди на преглед и при друг специалист УНГ.
Може и да има още нещо за лекуване, след като така го усещаш, а може и да няма.
За твое успокоение, нека и друг да каже.

# 4
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите, ако продължи дискомфорта ще отида за второ мнение. Бъдете здрави  Hug

Общи условия

Активация на акаунт