Ноемврийски бебчета 2010 - тема 10

  • 26 674
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 224
Смърфче,къде я търсиш Мишката.Снощи е мачкала чаршафите с Мишинатора.  newsm62
Ще те смачкам аз тебе  Joy

# 91
  • Мнения: 146
Отречи  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 1 224
Ами.. аз съм пропуснала да се похваля нещо, защото беше рано, ама май сега е моментът.

Излиза, че ще си гледаме породени дечица Simple Smile
Мел си чака братче/ сестриче.  Blush

Мими, та за това много-много не мачкаме чаршафите  Blush

# 93
  • Мнения: 1
добро утро, Mishinatorka е ми честито да ти е браво на вас Simple Smile

# 94
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ехее, честито на Мишинаторите  Party Какво по-хубаво от това  Simple Smile Лека и безпроблемна бременност   bouquet

# 95
  • Мнения: 0
Мимоза, всичко ще бъде наред, майчето ще се оправи, щом се е справила с коварната болест, сега ли няма да се справи ... Много прегръдки и от мен! Ще чакам и аз хубави новини!

Аз още не съм захранила малкия, днес той става на 4 месеца! Гледам обаче, че доста добре се спправя с лъжичката, давам му калциев глюконат и доста му харесва. Чудя се кога да го захраня, май ще почакам още малко!

Яяяя, има слънчице, май ще излезнем днес. Хора, кажете бабешки лекове за болен кръст, едва успявам да си гледам детето  Sad

# 96
  • гр.София
  • Мнения: 250
А добро утро Simple Smile

Мишинаторите да не ни майтапят нещо  Wink Все пак днес е първи април  newsm78 Ако все пак е истина да им е честито и дупе да им е яко Simple Smile

Аз имам много да пиша ама след малко ще се включа ако звяра заспи  Praynig

# 97
  • Мнения: 146
Мишката ни мята щото е 1ви април  Crazy

# 98
  • Мнения: 1 224
Ех.. А аз даже и лентичка си сложих  Joy

# 99
  • Мнения: 146
ти пък чак 14 г.с.  smile3532

# 100
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ех.. А аз даже и лентичка си сложих  Joy

 Embarassed Embarassed Embarassed хахахахаха, ай, честит 1ви април  hahaha Аз не знам какъв ден сме даже  Blush Е, нищо де, поне се зарадвах утринно  Crazy

# 101
  • Мнения: 425
Брей колко съм наивна. Хем знам, че е 1 април, хем се хванах на Мишинаторката  Mr. Green И се бях засилила да честиявам, ама добре, че прочетох първо темата. Е нищо де, поне се ухилих. Това е готина лъжа, кара те да се зарадваш.

Мимозка имаш и мойте стиснати палчета за майка ти. Сигурна съм, че ще се оправи. А ти си поплаквай когато имаш нужда и пиши тук щом ти олеква.  Hug

Мойто шило тая нощ не яде  Crazy Към 5 се размърда, дадох и бибата и тя заспа. Сутринта в 7 се беше разбудила, ама не ревеше. Е нахвърли ми се лакомо като и дадох цицата, но можеше и още да поизтрае. И предната нощ в 5 се буди, ама тогава я взех да яде, но тя само се приспа, не яде като хората. Та сега имам някакви леееки надежди, че ще откаже нощното хранене, но да не бързам де, че тя преди 2 месеца пак така прави и после си го върна.

Айде сега изчезвам, че се размрънка, иска Фнимание маймунката малка  Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 0
Аз пък за това не честитих в последния си пост, реших, че ще изчакам, все пак е деня на лъжата!
Mishinatorka, браво на теб!  Peace

# 103
  • гр.София
  • Мнения: 250
Хайде заспахме Simple Smile

Първо искам да дам кураж на Мимозка за майка и.Да бъде силна и да вярва че всичко ще е наред и скоро всичко ще е зад гърба и  Hug Hug Hug

Второ честит първи Април на всички и само с такива хубави лъжи да ви минават днес  Laughing

И сега да се пооплача накрая Sad Иво нещо май върви към отбиване.От една две седмици като се кърмим хапва по 3-4 минути от всяка гърда като яденето протича по следния начин: Дръпне пусне и ревне,пак дръпне пусне и ревне.Така се храним общо не повече от десетина минути и според мен не се наяжда като хората.Мляко има защото виждам като се дръпне че устата му е пълна.На няколко пъти даже не иска да яде а започва да се дере като го сложа на гърдата и се успокояваме с бибата и тогава успявам да го излъжа да цокне малко.Снощи пак не искаше да яде,с триста зора го залъгах да хапне.И другото от вчера като го сложа на гърдата и започва да ме удря с ръката Sad Ако някой може да ми каже какво е това чудо или да ми даде съвет ще съм му много благодарна (Мики,Бръмбазела и Люси ще съм ви благодарна ако се включите ).Аз все си мислех че е период ама вече две седмици сме така и аз нямам сили и нерви.Започва да ми тежи това кърмене по този начин колкото и гадно да звучи Sad

# 104
  • Мнения: 0
liana85 , ние минахме през такъв период, при нас също беше дълъг. Пробвай да се храните по-радко. При нас това помогна! Като огладнееше повече и хапваше по-добре! Иначе крещеше, смукне - дръпне се ... и така редуваше. Дано и при вас да подейства!

Общи условия

Активация на акаунт