Ноемврийски бебчета 2010 - тема 10

  • 26 654
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7
Мимоза и от мен имаш много прегръдки и положителни мисли. Майка ти ще се бори да се оправи, сигурна съм, нали сега има и прекрасна внучка, за която да живее. Недей да мислиш най-лошото сега. Ние сме с теб. Гледай да си починеш малко, за да имаш сили като се пооправи майка ти да си около нея!  Hug

# 76
  • Мнения: 1 224
Мимоза, много те гушкам!!! Сигурна съм, че всичко ще бъде наред.
Не се натоварвай, мисли позитивно. Щом лекарите казват, че ще е добре - значи ще бъде.
Успокой се, скоро майка ти ще е добре и ще си е вкъщи, а това ще е само много лош спомен.

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 105
Мимоза, слушай лекарите, ще мине! Дано е лека нощта ви и утрото да е светло за вас!

# 78
  • София
  • Мнения: 22
Мимоза, много прегръдки и от мен!!! Hug Стискам палци майка ти да се оправи възможно най-бързо! А щом лекарите казват, че ще се оправи, значи е така. Не се отчайвай и не си мисли лоши неща. Много скоро всичко ще е наред! Hug

# 79
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Мимоза, много прегръдки и от мен  Hug
Напълно си представям какво ти е, защото баба ми преживя точно същия инцидент със стълби, направо ме върна 1,5 г. назад  Cry  Разбирам колко ти е тъжно и колко безсилна се чувстваш, но опитай да мислиш позитивно. А и щом лекарите са казали, че ще се оправи, така ще бъде!
Нагушкай малкото слънчице, тя ще ти даде сили в този труден момент. Стискам палци за бързо възстановяване!  Praynig

# 80
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Мимоза  Hug опитай се малко да починеш, майка ти не бива да те вижда утре грохнала. Всичко ще бъде наред, майка ти е силна жена щом е преборила тази тежка болест, а сега с това малко слънчице - внучката има толкова голям стимул да се оправи. С теб сме  Hug

П.С. Бих рекорда за приспиване 5ч. и 15мин.  #Crazy

# 81
  • в гората
  • Мнения: 25
 Мимоззза, голямо гуш и от мен  Hug.Дано майка ти да се възстанови бързо! Praynig

# 82
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
запис и от мен
мимоза - и аз пращам много позитивни мислиа и  Hug Hug Hug- вярвай че всичко ще е наред!
за пюретата мисля че съм намерила добър вариант - тук има два вида на всяка фирма - нормални и organic - каквото искаш; разликата в цената не е много голяма - около 30тина цента; аз понеже намерих organic  на същата цена като нормални сме купили почти само от тях - съдържанието например на морковите е: моркови, вода; на ябълките: ябълки, вода. Като знам че няма нищо друго вътрe освен зеленчука/плода и вода, не виждам смисъл да ги правя аз.
ива - при нас на beginner пюретата има: сладки картофи, моркови, грах и вид тиквичка наречена butternut squash - иначе по сложните смески са от 6м нагоре
някой беше питал за Милупа - тук ги има, купуват се - аз лично не съм ги ползвала още
и още щях да пиша ама.... айде то утре

# 83
  • Мнения: 146
Добро утро
Мимозка,спокойно.Имаш и моята подкрепа и стиснати палчета  spoko

Да ви похваля Габриел с какво се захранил сам  Crossing Arms Вчера си лежахме в спалнята-аз четях вестник,Габи си пееше до мен. Звънна ми телефона,който беше в кухнята,станах,говорила съм 2-3 мин и като се връщам нашия се обърнал върху вестника и дъвче  Shocked Черен по устата от мастилото и ухилен до уши...в устата му парчета вестник.Ами....преживях го,но само като се сетя и супер се ядосвам. #Cussing out
Аз днес съм на разкрасителни процедури,после ще ида да погледна в ДМ тия прословути пюрета. От другата седмица започвам серия от масажи.Моя комшийка изкара курсове за масажист и козметик,ще си отваря студио,а аз ще съм опитното зайче.Какво по-хубаво от това да те мачкат всеки ден  Mr. Green

# 84
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Запис и от мен...вчера цял ден нямам достъп до форума, вечерта също, до преди малко отново...направо не знам как влязох.

И добра утро  Hug

Мимоза, горе главата, момиче. Трябва да се опиташ да си силна, заради майка ти. Плачи си, когато можеш, така ще се освобождаваш от напрежението и притеснението...пред нея ходи усмихната. Силно те прегръщам и съм сигурна, че съвсем скоро ще се похвалиш, че мама си е вкъщи и всичко е наред  Hug

Ние още сме със сополи. Какво стана с тях не знам, но нито се подобряват, нито, за щастие, се влошават...днес беше последния ден, в който мога да слагам черните капки и сега не знам с какво да продължа. Ще звънна на педито да питам. Най ми е мъчно, че Марти вече като ме види с аспиратора и почва един неутешим плач.

Биби, определено си нямаме вече колики. Ще му давам още 3-4 дни Лефакс-а и ще го спра да видим как ще е без никакви капки  Hug

На мен от НОИ ми бяха объркали едни дати, едно чудо, но гледам са ги оправили и очаквам скоро да си имам парички, най-накрая. Поне се успокоих, че може би за именния му ден и кръщенето ще имам повече парЕта  Crazy

Интересна тема сте обсъждали за наименованието на половите органи  Mr. Green Ние си викаме пишле или пишона. Иначе ако имахме дИвойка, сигурно щяхме да казваме шушона  Laughing

За пюретата - имам още 5-6 пюрета на ХИП и след това ще взимам на Гербер. Аз от началото си исках тях, но в магазинчето до нас нямаше голям асортимент в този момент и награбих 10 бурканчета на ХИП  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 943
мимозка,   Cry а аз вчера ти пиша съобщения за весело празнуване.... Радвам се, че сподели! Разбира се, имаш нашата положителна енергия и майчето ти също!  Praynig Praynig Praynig Убедена съм, че наистина ще остане само лош спомен и скоро ще сте всичките пак на масата, ще се веселите и всичко ще е наред. Имай вяра на лекарите и кураж! Хиляди гушки!  Hug

Термо, ти полуде!  Crazy Просто си разсъждавам (до колкото мога)  4470

Кате, милинкия ми той!  Sad Ама тия сополки от зъбите ли са или не?  Thinking
Сънувах ви цялото семейство!  Laughing

Мими, завиждам благородно!  Blush
 

# 86
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Добро утро, мами!
Днес кафето е от мен


Мама МиМи, ужас, представям си каква картинка е бил с вестника!
miMozzza, надявам се, че днес си по-добре, ще чакаме добри новини от теб!

Днес се очертава чудно време за разходки, ще се възползваме по-късно.

Mishinatorka, къде си? Нали щяхме да си правим компания сутринта  Grinning Или пък Мел се е смилила над теб?

# 87
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Кате, милинкия ми той!  Sad Ама тия сополки от зъбите ли са или не?  Thinking
Сънувах ви цялото семейство!  Laughing

Ами от зъбки са и се дразня вече  #Cussing out
хаха, представям си какво си сънувала  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 224
Смърфи, ето ме  Joy
Чета, ама си трая. Така се е смилила Мел, че не спира да цвили като магаре и да се хили  Joy

Добро утро  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 146
Смърфче,къде я търсиш Мишката.Снощи е мачкала чаршафите с Мишинатора.  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт