Предстои ми ИН ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 42

  • 47 060
  • 785
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 622
Мили бъдещи майчета,

позволявам си да отворя новата тема и да пожелая на всички ви моя късмет и моето щастие, изразено по следните начини:

Първо така



после така



после погледнато от друг ъгъл



за да изживеете най-щастливия финал:



Всички го заслужавате, не се предавайте и постигнете мечтата си!



Линк към предната тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=551388.0



# 1
  • Мнения: 2 259
Дано сме на късмет  bouquet

# 2
  • Мнения: 531
Маргаритка, добре че избърза, утре не е подходяща дата за новата тема - 01. Апр. Laughing

Късмет момичета и много кураж!!!

# 3
  • Малта
  • Мнения: 1 126
 Hug Дано скоро да сбъднем мечтите си  Praynig

# 4
# 5
  • Мнения: 1 778
 Hug Дано всички гушкаме на финала своите рожби Simple Smile

# 6
  • USA
  • Мнения: 1 323
Благодаря за новата тема! Бързам и аз да се запиша.Вчера бях да си прибера децата и тази инжекция така ме приспа че съм спала повече от 13 ч Blush Върнаха ми 2 отличника и си пожелах да ги гушна след 9 месеца Praynig.Още от вчера им говоря Laughing
Малко ме задържаха в болницата да ми прелеят 3 банки с нещо си ама толкова бях удрямвана ,че не запомних какво.Док ме вика в понеделник пак да ми прелеят малко ,че ще летя в четвъртък обратно при тати Simple Smile
Успех на всички ви и големи  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 326
Цоп - и аз да се наместя в новата тема!  Hug Hug
Kalalily, пожелавам ти да ни се похвалиш след теста - на 10-ти ден ще правиш ли кръвен /видях, че ще си пътуваш/ или направо ще чакаш 14-ти ден за "пиклив"...? 

# 8
  • Мнения: 693
Kalality,пожелавам ти успех и всичко да е ок.и аз се записвам в темичката за мен е малко раничко,вторник доктора ще ми каже как ще започнем стимулацията.пожелавам на всички успех с новата темичка Hug

# 9
  • Мнения: 185
  tiptoe.....
Отдавна чакам да използвам точно този емотикон и първо точно в тази тема. За момент се умислих, дали не изпреварвам събитията, защото на 07.04 съм на преглед на който ще стане ясно дали вднага започваме или (надявам се да не) отлагаме за един месец. Но така или иначе това е темата в която се цопвам и пожелавам да ми е първа на мен и последна за мен и вас!

# 10
  • Мнения: 80
Дано  повели хорото в темата са ни късмет ! Запис.

# 11
  • Мнения: 207
Маргаритка благодарим за нова тема.
Нека на всички тя донесе много радост и бебчета. Нека да има много полижителни тестчета за бременност, да няма задържащи се тука и да минават в бременилските теми.  Hug Hug Hug

Kalalily искренно ти желая и двете да се развиват добре и да се похвалиш с тях след време! Лек път! Нека ти помагат с чантите по пътя, ако трябвя си поискай помощ, че си бременна. Пази се и се грижи за бебоците в тебе.  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 6 232
И аз пожелавам на тези,които тепърва започват-късмета на Маргаритка, а,на останалите-за последно да се срещаме тук  Hug
Kalalily,следващата темичка да я пускаш ти  Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 16 199
Записвам се и аз в темичката да я следя, голямо   bouquet на Маргаритка Simple Smile.

# 14
  • USA
  • Мнения: 1 323
Много ви благодаря за подкрепата много сте мили Hug Дай боже аз да я пускам следващата,а за теста ще чакам 14 за пиклив ,че в щатите трябва някой да ми го предпише кръвния  Rolling Eyes Аз съм търпелива толкова съм чакала....а и се връщам на работа като се прибера ,така че няма да го мисля толкова надявам се.Най-трудната част ще е да си седя на задника,но док. каза че не трябва да си променям рязко режима на живот.Вие какво мислите за разходчици от по3,4,5км няма да тичам както до сега ,но поне да се движа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт