И през новата година Октомврийчето лудее за двамина

  • 38 977
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 511
И аз да се оплача - ще оперират Мончо - двустранна херния!  Cry

# 721
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 368
ужас, не ми е идвало на ума, че толкова малко дете може да има херния... Praynig

# 722
  • Мнения: X
Имам спомен, че брат ми го оперираха на три месеца от херния.
OnlyOne, надявам се всичко да мине добре! Praynig Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 2 082
Сестра ми са я оперирали на 3 г. от херния.

OnlyOne дано всичко мине по възможно най-лекия начин за Мони. Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 1 197
Здравейте,
julianka Hug Hug Hug според мен няма причина за притеснение, всички деца са различни, Ого също не е от приказливите. напоследък се е разломотил, но само домашните го разбираме - говори с жестове, срички и измислени думи Crazy още повече, че Алек учи два езика Peace но нищо не ти пречи да пробваш нещата от книгата, споделяй как върви Praynig Peace Heart Eyes
-silvana- какво стана с конкурса Praynig Peace Hug
el_pl браво на детенце - на светлинни години сме от всичко това Crazy а за каката, лявото и дясното не се притеснявай - аз още съм така Rolling Eyes Crazy Joy на лявата ръка имам една бенка и лятно време когато съм с къс ръкав и се вижда лесно се ориентирам, но през зимата Whistling обясняват ми как било много лесно с тая дето пишеш е лява - хубу ама аз и с двете пиша - превъзпитан или не съвсем левак Crazy та ....
chip4e така ти е радвам на подписа - как е с три щастия в къщи?  Hug Heart Eyes Mr. Green
ДХ3 бързо да оздравяват дечица Praynig Hug Heart Eyes
OnlyOne Hug Hug Hug ох горко детенце Hug как му я откриха, как се чувства, кога ще го оперират? стискам палци всичко да мине бързо, леко и детенце да се оправи! моля те дръж ни в течение, ще ви мисля Rolling Eyes Praynig Hug Heart Eyes Hug
ние из къщи слава Богу сме добре, весело ни е Crazy днес Яна прави 40 дни Heart Eyes
желая ви усмихнат и спокоен ден и дай Боже само хубавини Praynig Hug Heart Eyes

# 725
  • Русе
  • Мнения: 511
Благодаря ви за стиснатите палчета! Запазете ги за 20-ти - тогава ще е операцията!

Ние още от лятото имахме съмнения и аз дори ги бях изказала и тук, като до последно вярвах, че са асансьорни тестиси. До миналата седмица, когато започна да плаче, че го боли и да сочи слабините си. Заведохме го на лекар и той каза, че хернията се е перфорирала и затова го е боляло и най-добре да не се отлага операцията, защото ако пак се перфорира, може да се наложи операция по спешност и не се знае на кой стажант ще попаднем....

Така след много чудене къде да го заведем се спряхме на Авис Медика, Плевен при д-р Рабчев. Някой има ли отзиви?

Съжалявам, че не се включвам по другите теми, но надявам се ме разбирате...

.....и дай Боже само хубавини Praynig Hug Heart Eyes[/color]

# 726
  • Мнения: 22 881
И аз да се оплача - ще оперират Мончо - двустранна херния!  Cry
Дано всичко мине и замине благополучно!!!! Hug

# 727
  • Мнения: 73
Благодаря ви за стиснатите палчета! Запазете ги за 20-ти - тогава ще е операцията!

Ние още от лятото имахме съмнения и аз дори ги бях изказала и тук, като до последно вярвах, че са асансьорни тестиси. До миналата седмица, когато започна да плаче, че го боли и да сочи слабините си. Заведохме го на лекар и той каза, че хернията се е перфорирала и затова го е боляло и най-добре да не се отлага операцията, защото ако пак се перфорира, може да се наложи операция по спешност и не се знае на кой стажант ще попаднем....

Така след много чудене къде да го заведем се спряхме на Авис Медика, Плевен при д-р Рабчев. Някой има ли отзиви?

Съжалявам, че не се включвам по другите теми, но надявам се ме разбирате...

.....и дай Боже само хубавини Praynig Hug Heart Eyes[/color]

Още две стиснати палчета и от нас  Praynig Дано всичко мине повече от добре  Hug

# 728
  • Мнения: 1
Здравейте и от нас!

OnlyOne, не е приятно това което ви предстой, стискам палци всичко да мине лесно и бързо!
Деси, дано и твоите момчета се оправят бързо, бързо!

Ох, за говоренето и аз се бях притеснила, но Виктор започна като че ли от раз, та сега дори ни изненадва как се сеща да сглоби изреченията. Онзи ден като се раплака бебето, той го тупа по ръчичката и му вика "не плачи бебе, бате е тук" Simple Smile Разбира се, понягока ти трябва доста въображение за да се сетиш какво иска да каже, но го виждам че му прави удоволствие да си бърбори. напоследък дори и стихчета казва Simple Smile а като почне да смесва българския и френския - елате ни вижте  Joy





# 729
  • Мнения: 1 668
Чела съм само последната страница и моля да ме извините ако не се включвам адекватно.
Ние претърпяхме голяма коремна операция преди 10 дни. Ева се оказа със спукан апендицит от много дни (10 дни преди това бяхме в друга болница, където не успяха да го откриият). Изтеглиха 4 кубически см гной, но слава богу и спасиха живота. Била е в състояние пред сепсис. Преживя 4 ренгена, 2 скенера, 3 пълни упойки и живя над 10 дни на най-силния антибиотик в света, а преди това още 15 дни на други различни антибиотици. Живя на системи без да яде и да пие нищо почти всички от тези 20 дни по болници Бори се и се държа мъжки. След 20 дни в болница най-накрая си е у дома. Имаме над педя белег да ни напомня за това преживяване. Откри се изключително трудно, защото апендицита и е бил на гърба, под белия дроб и над бъбрека и всъщност никой не го е търсил там (е, в пирогов им трябваха 16 часа да открият за какво  иде реч, но друга тема). В момента се води проверка в болницата, в която ми объркаха детето и затова няма да я назова, но болницата, в която я спасиха е Пирогов.
OnlyOne, херния е лека операция, но все пак обмисляли ли сте варианта за Пирогов. Доколкото ми е известно тук е единствената детска коремна хирургия (ъф корс, може и да греша) и наистина са много добри. Ние бяхме в кърмачееско отделение и имаше бебчета по кило и половина с коремни операции. Каквото и да решиш, на 20ти ще се моля за вас всичко да мине бързо и следоперативния период да е безболезнен.

# 730
  • благоевград
  • Мнения: 164
Богиня:)))  Hug Не мога да кажа нищо за секунда се поставих на мястото ти какво си преживяла и се ужасих. Добре че все пак сте излезли живи и здрави от болницата понеже днес това май стана лукс  Confused
На теб и малката пожелавам сили да се преборите с всичко и скоро да тича на воля и да лудее. 

# 731
  • София
  • Мнения: 2 082
Богиня, дано Ева бързо се възстанови и всичко да лошо да остане в миналото  Hug
Борец е твоето момиче, дано това да е последното й изпитание!

# 732
  • София
  • Мнения: 5
atadar, chip4e честита радост!
честито и на всички други с поводи!
OnlyOne как сте? Стискаме ви палци.
Гер4о голямо тегло сте изтеглили...добре, че са ви помогнали в Пирогов! Стискаме палци и на Ева. Кажи коя е другата болница, какво ги жалиш. Тъпанари!
И ние с баткото го закъсахме. От септември месец е с кашлица, която ту се увеличава и има температура ту, затихва, но никога не изчезва. Пи какво ли не и антибиотици и го водих на хомеопат, пулмулог, УНГ, алерголог и вече съм толкова притеснена, че вдигам кръвно (а аз съм с 90/60 нормално). От толкова кашляне метна и на малката, но тя не успя да се пребори с вируса и постъпихме в детска пулмология към Александровска. Там всичко ок, само дето от вратата бият на децата урбазон и започват с вентолин, а ние уж бяхме само за наблюдение, та минахме и през антибиотик... Но най-гадното беше, като на следващия ден след като ни приеха с малката, татко ни дойде с баткото с т 39.5 и обезводнен и те ни отказаха да приемат и него... Бях поставена пред въпроса да спра да кърмя за да ходя с баткото в друга болница или не. От агенция за защита на пациентските права ми обясниха какво да направя и къде са засегнати моите, не само пациентски, но и човешки права, но да ви кажа вече нямам сили и нерви да се занимавам с простаци. А и с това кръвно направо ... нямам думи... Баткото сега е на лечение и пак подкашля, няма температура, но има вечната задна хрема. Дайте идеи къде да го заведа и какво да направя?

# 733
  • Мнения: 22 881
Мисока,а какво казаха пулмолога и УНГ ,както и алерголога,и къде го води,ако не е тайна?

# 734
  • София
  • Мнения: 2 082
misoka да не е трета сливица  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт