My Toys - В света на играчките - 40!

  • 46 255
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 58
Момичета, дали се намира в Тойс-а някаква триколка (колело) с доставка до България? Пробвах 1-2, но все ми дава, че няма да ми доставят, а миналата година без проблем си купих и колело, и кола... Благодаря

# 46
# 47
  • Мнения: 34
Здравейте!
Пазарувам от време на време от тойса, но ви чета редовно и си открадвам по някоя идейка Mr. Green
Сега мола да ми препоръчате колело/триколка или подобно превозно средство, което да отговаря на 2 "малки" изисквания - да е за дете на 3 години, което е високо 100 см! Много ще съм ви благодарна!

# 48
  • Мнения: 277
извинете ме, но само се записвам

# 49
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Офф - да помоля krea1 да си изчисти кутията, че не мога да й пиша! Hug

# 50
  • Мнения: 125
Офф - да помоля krea1 да си изчисти кутията, че не мога да й пиша! Hug
Готово,прощавай. Embarassed

# 51
  • Мнения: 77
Код за 10% за нови клиенти: CD7RKL9TN3RC
Валиден до: 31.08.2011

# 52
  • Мнения: 79
И за нас настъпи моментът за каране на колело с протектори и каска, ще махаме помощните колела  Heart Eyes харесала съм ето тези http://www.mytoys.de/FILA-Skates-FILA-Protectoren-Set-Junior/Pro … a01.07.02/1940915 но малко се притеснявам да не са му големички, той е на 4г. Ще се радвам, ако някой ги е поръчвал и сподели мнение. Ivasl, вие с какви сте?  Очаквайте посещение и от нас, ако е удобно да мерим каската ви  Simple Smile

# 53
  • sofia
  • Мнения: 97
 Hug момичета, може ли да ми пуснете линк към онзи пластелин-тесто, който после се пече и става за ядене ? и ако имате отзиви , заслужава ли си , пробвали ли сте го?

# 54
  • Мнения: 567
Момичета, този бъги борд дали става за количка Куини Спиди - http://www.mytoys.de/ABC-Design-Trittbrett-f%C3%BCr-Kinder-Kiddy … .07.07.13/1678334
Не мога да разбера дали трябва още нещо да се купи, за да се върже към количката?  newsm78
Някой има ли опит?

# 55
  • Мнения: 17
Не се доставя извън Германия...поне това е сигурно

# 56
  • Мнения: 33
Здравейте момичета, направих си регистрация и ще поръчвам, но се чудя,  newsm78 кога излизат нови артикули? По кое време на деня.
Знам, че преди беше сутрин рано..., а сега?

Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 16:20 от Mama na Rony

# 57
  • Мнения: 17
Момичета, моля някой да ми каже как стои въпроса с връщането на стоки. Объркали са ни един размер, но искам и още нещо да върна. Нали може без причина да им се върне. Как да им пратя бележката с пощенските и до кога връщат парите  ? Thinking

# 58
  • Мнения: 17
Mama na Rony обикновенно зареждат много когато си пусна поръчката  Mr. Green Е след час вече е пълно с нови интересни намалени неща Simple Smile Сериозно ... често и следобед зареждат...трябва да се дебне  Naughty

# 59
  • Мнения: 567
Не се доставя извън Германия...поне това е сигурно

Ооооооо, мерси! Виж за това не погледнах!  Embarassed Значи ми решиха проблема - ще си търся в БГ или втора употреба!

Общи условия

Активация на акаунт