My Toys - В света на играчките - 40!

  • 46 256
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 288
Привет, момичета Simple Smile
Някой поръчвал ли е тази раница: http://www.mytoys.de/UNDERCOVER-Schulranzen-Set-Cube-Dinos-3-tlg … a01.01.06/1932584. Изчетох коментарите назад за Scout и мнооого ми харесват. Ще дебна, ако пуснат прилично намаление, но искам да имам и резервен вариант  newsm78
Тони  Heart Eyes точно тази раница коментирах преди няколко странички  Laughing  Много добро попадение е,  бях дала и линк към спортния сак от серията, който в мом е 10 евро. Ако трябва да "мърморя" за нещо, нали съм голям капризник и претенциозник  Mr. Green малко съм по-резервирана към материала на вътрешните разпределения, но навярно е също толкова издръжлив, колкото и самата раница  Wink И другото, което ме "резервира" малко е десена ... в момента сме супер фенове на динозаврите, но 2-3 кл ... знам ли  Laughing и затова се въздържах и дебнах за добра цена от Scout ... но толкова добра, каквато е тази на UNDERCOVER ... не съм виждала ... освен както вече и други момичета споделиха ... единични бройки в малки немски населени места (може би и по-големи, де, но лично съм купувала за 50 евро от селце  Laughing) ... Добре е да имаме резервен вариант, а и раницата с дино-вците е все така намалена ... нищо не губиш. Дебни търпеливо и късмет  Peace  тойса те обича, с много кодчета си ни почерпила, току виж и някоя раничка намалили, само и само да ти угодят   Grinning

Какво да кажа, мила ни Жасмин   bouquet  след думите, които си използвала да ме опишеш  Laughing Прочетох те с удоволствие, ще си принтвам поста ти и право в рамка на стената  Joy  Имаш прекрасни дечица, да са ви живи и здрави! с прекрасно образование и възпитание  Heart Eyes Адмирации заслужаваме всички, достатъчно е да се вгледаме в себе си и хората, които обичаме и ще видим прекрасни стойностни качества, достойни за уважение, но които в забързаното си ежедневие ... пропускаме/подценяваме и правим от мухата слон  Laughing  Нека даряваме себе си и за хората, които обичаме с търпение, оптимизъм и доброта ... всичко е възможно! Желая го на всички ни от сърце   bouquet

# 736
  • Мнения: 2 122
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=591075.0
Заповядайте в нова тема
Безпроблемни и изгодни покупки на всички
Иве, имам код за 10 евро, ще ти го пусна на ЛС

# 737
  • Мнения: 95
Благодаря ти, Иве  bouquet
Извинете ме, четох отзивите назад, но точно тези съм пропуснала  Blush Честно казано и мен десена ме "резервира", тъй като ние сме почитатели на коли, джипове бъгита и тем подобни средства на колела  Laughing А и е с претенции, като каже нещо, че не му харесва и няма да го носи... ooooh!
На мен фаворит ми е тази, дето ти си взела за твоя малчо - Scout с робот, хем е тъмна и не е много шарена, но цената за момента ми идва малко "въз" Laughing

# 738
  • Мнения: 288
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=591075.0
Заповядайте в нова тема
Безпроблемни и изгодни покупки на всички
Иве, имам код за 10 евро, ще ти го пусна на ЛС


Мини   bouquet   прекрасен жест и съвсем навременен подарък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
в точния момент, когато трябва да поръчам отново липсващите артикули от последната доставка и съчинявах всякакви вмъквания, за да си спестим плащане на нова доставка за неполучени артикули   bouquet  Благодаря Мини  Heart Eyes  Благодаря   bouquet

Момичета, с удоволствие ще пре-поръчам липсващите артикули ... само ми дайте знак на лс, ако си ги искате ...  Диди  Laughing писах и на теб с въпросче ... че ти държиш "рекорда"  Sad  

Тони  Heart Eyes отиваме в новата тема, заедно с динозаврите   Hug

# 739
  • Мнения: 0
Огромно благодаря на ivasl за нещицата от тойса. Направо съм възхитена от тази жена, толкова е интелигентна, целенасочена, дисциплинирана и организирана. Иве, някой друг живот и аз ще съм като теб, поне по отношение на дисциплината и образованието на децата, засега мога само да черпя опит от теб. Адмирации за всичко, което правиш и огромно благодаря отново, че ми отдели време и ми даде толкова ценни съвети!  Hug  Изключително много се радвам, че те познавам!  Hug
Огромно благодаря и от мен на ivasl, подрепям напълно казаното от Жасмин.  Hug
Благодаря и на теб Жасмин и останалите момичета с безценните си съвети, напътствия и коментари   bouquet
Отскоро посещавам темичката ви и съм очарована.  Heart Eyes Много е уютно при вас! Приятни почивни дни  Simple Smile

# 740
  • Мнения: 7
И от мен голямо благодаря,успях да си пусна поръчка и вече дойде,но с една приятелка сега се опитваме и тя да си пусне,но не ни приема кода за първа поръчка,а аз не се сещам какъв код съм писала и от къде съм го намерила Thinking,ако не ви затруднявам помогнете ни  newsm17БЛАГОДАРЯ! newsm53

# 741
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Здравейте!
Харесах и аз няколко ранички за моя бъдещ първокласник.
Искам първо да попитам има ли някоя мама от Варна,която да организира общи поръчки? Thinking
И да ви попитам за тези трите мнения и отзиви дали имате:
http://www.mytoys.de/toitowear-Schulranzenset-Dragon-5-tlg/Schul … a01.01.01/1956368
http://www.mytoys.de/toitowear-Schulrucksackset-5-tlg-Graffiti/S … a01.01.01/2265841
и тази

# 742
  • Мнения: 511
Деска, има новата тема, попитай там. Peace

Общи условия

Активация на акаунт