ОТЗИВИ ЗА МЕБЕЛИ ЯВОР

  • 26 495
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
здравейте, аз съм много доволна от Явор, имаме ъглов диван от там  и столове и за сега не са мръднали, купихме ги някъде преди половин година , така че и аз ги препоръчвам  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 405
Момичета, харесах си кухня от Явор. Каквото прочетох дотук като отзиви, май трябва да скачам и да не се притеснявам?

Като дизайн ми легна на сърце, само не знам как са всички пантички, закопчалки и т.н. Имате ли отзиви специално за кухните и то за тези 3:
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=42 … cat=&show=%20

http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=18 … cat=&show=%20

http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=39 … cat=&show=%20

Предварително благодаря за отзивите

# 17
  • Мнения: 33
Никога не бих препоръчала тези мебели. Отвратително качество, може би най-долнопробните, да не говорим, че всеки шкаф е с различна дължина. Учудена съм, че има толкова положителни коментари Shocked, но негативното ми мнение може би е повлияно от това, че знам някои неща за фирмата.

# 18
  • на дъното
  • Мнения: 1 555
Напълно подкрепям iliqnka. Свекърва ми си поръчаха кухня и направо е бясна.Нито размерите са точни, вътре сглобките са от на баба ми времето,на места корпуса е с по светъл и евтин материал,а излишно са обсъждали това при поръчката.Ужасно качество все едно са правене в някой гараж.

# 19
  • Мнения: 3 405
silviayo, iliqnka, мерси за мненията. Честно казано, постреснах се като ги прочетох.
Аз гледах само отвън като дизайн, не съм отваряла шкафовете да им видя пантите, но явно ще се разхождам втори път дотам.

# 20
  • Мнения: 3 191
И аз загледах ония ден втория модел от цитираните...ем отвън изглежда добре, ама вътре корпуса не е много цвете...от това 16мм ПДЧ и с малко кофти налепени кантове. Вратичките им са много красиви обаче..спор няма...По принцип би трябвало да са полски, ама май не са точно, щото питах момчето дали мога да си поръчам нестандартен размер шкаф и каза че за около 15 дни ще стане....аз се отказах..иска ми се кухнята да я ползвам повече от 1-2 години. Както по-горе писах ми дадоха според мен фрапантна цена за кухня по поръчка, но като сметнах броя на шкафовете от "Явор" и преправянето им излизаше с около 500-600 лв разлика. Ами за себе си сметнах, че е по добре някой да ми я направи и аз да не се занимавам с глупости. Успех с избора, но провери с кухня по поръчка дали няма да е по-добре Simple Smile

# 21
  • на дъното
  • Мнения: 1 555
В магазина мострите сигурно изглеждат перфектно,но като дадеш поръчка и като ти я доставят и почнеш сглобяването ooooh!От 5 шкафчета 3 са върнати.До колкото разбрах се правят в България и работят по каталог с фиксирани сандарти,понеже и свекито искаше нестандартни за барплота.За себи си съм се уверила,че най-добре е да се купува директно мостра както ние направихме в нашия случай Wink,но не е от Явор.

# 22
  • София
  • Мнения: 282
Аз си купих трапезарна маса от Явор, избрах си я от сайта на производителя в Полша, те и в магазина имат техни каталози, след което си я поръчах по интернет от тях и ми я доставиха в срок. Много съм доволна. Явно някои от моделите се произвейждат в България, така че моят съвет е да избирате директно от сайта на полския производител.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 323
the slayer,

Ние си купихме кухня от Явор миналата седмица. Държах повече на ниската цена, отколкото на качеството, защото е за квартира. Нашата се продаваше с нарязан плот, мивка, която не се вгражда в плот и крепежи за горни шкафчета, които не стават за нищо.. Имай предвид, че обикновен плот, водобранни лайсни, крепежи...и тн...от най-обикновените ще ти излязат поне още няколко стотин лева. Аз лично, ако обзавеждах собствен апартамент бих си поръчала кухня на някой проверен майстор Peace
Успех Hug

# 24
  • Мнения: 190
Ние  си взехме трапезни  столове и съм  много  доволна 

# 25
  • Мнения: 3 405
Момичета, мерси много за всички мнения и препоръки.

Кухните, които гледах бяха с плот и възможност за вграждане на мивка. Не отричам, че цената също имаше значение - въпреки че е за собствен апартамент, парите привършиха и реших да мина на стандартен модел, а не по поръчка.
Може ли някой да ми каже кой е сайта на полския производител и как да поръчам оттам - може ли като си харесам модела на сайта, да го поръчам в магазините на Явор?
За колко време горе-долу става доставката от Полша?
Пак мерси за ценните съвети.   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 923
Аз си купих трапезарна маса от Явор, избрах си я от сайта на производителя в Полша, те и в магазина имат техни каталози, след което си я поръчах по интернет от тях и ми я доставиха в срок. Много съм доволна. Явно някои от моделите се произвейждат в България, така че моят съвет е да избирате директно от сайта на полския производител.
ти си я избрала, но Явор имат огромен склад в Пазарджик от където се доставят и повечето мебели в София, имат над 50 магазина в Пазарджик, Явор НЕ са производители те са само вносители не ги бъркайте тези неща, може би ако имаха производство нещата щяха да са с малко по-високо качество и цени, един съвет от мен не си поръчвайте мека мебел от Явор, това им е най-некачествената стока, имат много голям асортимент, който е произведен в Китай сами си правете сметка за какво си давате пари, може би BRW им е най-успешната марка, която внасят Peace

# 27
  • Мнения: 342
Чак над 50 магазина нямат, защото съм от Пазарджик и знам какво имат.  Flutter
Ама е факт, че Явор са само прекупвачи, а не прозводители.  Peace
Малките мебелни фирмички използват името на Явор за да си продават нещата, а Явор използва по-евтината цена, която им дават тези малки фирми.  Flutter
Аз имам спалня купена от Явор. Има си кусури, ама за толкова пари по-добро няма как да си взема.  Thinking
А относно кухните, поне според моя опит, защото и аз съм на етап кухня, или даваш 500-600 лв. за по-некачествена кухня и я сменяш през 3-4 години или се бъркаш за 8-10 000 лв. за кухня по поръчка с най-качествения материал, с най-добрите механизми и тя ти служи вярно 15-20 години.  Flutter
Всичко останало е нагаждане според бюджета и правене на компромиси с материали, механизми, и т.н. Tired

# 28
  • Мнения: 3 405
На мен цени от по 2000 ми идват в повечко в този момент, така че май ще се примирявам с нещо временно - за 2-3 години, докато съберем парички з сериозна инвестиция. Гледах и в други магазини кухните (готови) - абсолютно същите като качество и цени, така че май няма значение откъде ще си вземеш евтина кухня с компромиси.

# 29
  • Мнения: 6 004
Имам полско бюро и контейнери към него от Явор от 3 години. При доставката бяха точни. Но..Плота на бюрото вече е протрит само от плъзгане на мишката,папките и ръцете.Просто се получиха едни белезникави, като избелели петна там , където най-много се трие. Инак е здраво, няма други проблеми.

Последна редакция: сб, 28 май 2011, 10:26 от W

Общи условия

Активация на акаунт