Добро утро на всички ранобудни.

Пиша темичката по повод съвет или препоръка към кого да се обърна за следния проблем , които имам вкъщи. Телевизорът ми е вграден във метална рамка ще се опитам да прибавя снимка към поста си за да бъда по-конкретна за какво става въпрос

Въпросната рамка е направена по поръчка от мебелист , които ми направи всички мебели вкъщи , но се е преместил извън БГ и в момента търся мебелист или майстор , които се занимана с полиране на метални детайли (нераждавейка)
Проблема е следният ТВ рамката е надраскана и трябва да се полира или по някакъв начин да се заличат драскотините по нея ( рамката не е боядисвана това е естественият и цвят ) Моля Ви , препоръчайте ми майстор в София , които би се заел с този ангажимент.. Кой би ми бил полезен в тази ситуация интериорен дизайн или мебелист , които се занимава с по-нестандартни детайли? (Мислих и за вариант за нова рамка , но рамката няма вдлъбнатини по нея за да не може да се поправи , само трябва да се полира или да се измисли нещо по нея да се заличи надрасканото)

Бих била изключително благодарна да ми препоръчате някой или да ми дадете съвет , защото дори не знам към какъв майстор да се обърна в случая.

Благодаря Ви!
Бъдете здрави 🙏🏽