Отслабване с пач лепенки?

  • 102 312
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
lepenkite Slim weigh patch.
Pulna izmama..
polzvax gi 14dni.
rezultata 0kg.

# 61
  • Мнения: 4
Здравейте на всички!
Аз вече си поръчах лепенките преди да прочета форума?! И със сигурност ще Ви кажа на всички какво се е случило след моите 60 пластира?!  Rolling Eyes  newsm78  baby_neutral

# 62
  • Мнения: 0
Аз вече съм 6-ти ден с Derma V10 и съм 2 кг надолу. Освен, че апетитът ми намаля, перисталтиката на червата се засили и работят на пълни обороти Simple Smile
Надявам се до края на курса /общо 14 дни/ ефектът да продължи.
Не бих съветвала, просто споделям опита си.

# 63
  • Мнения: 0
Много ми е странно когато някой започне да прави генерални изводи от това, че той не отслабва с даден продукт. Аз като свалих 8 килограма до тук точно с тези лепенки на slim weight какво да кажа, че това е най-великия продукт на света... И аз съм ползвала какви ли не продукти, от които и едно кило не съм свалила, но мои приятелки свалят със същите продукти. Просто всеки организъм си е луд за себе си и няма как на всички да действат еднакво явно. Ама да кажеш, че нещо е пълна измама само защото ти не си отслабнал си е доста тъпичко с извинение. А и стига хвалби на тез Дерма V10 от току що регистрирали се хора. Чак пък да се регистрираш, че да споделиш тази велика радост си е леко казано странно. Ако се опиташ да търсиш в google за тях почти нищо не можещ да намериш. Странно в ebay ги продават по 0.06 паунда http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360376423 … r_id=244306261272   newsm78
Освен да са втора употреба там или просто в България искат в пъти повече за нещо, което реално струва стотинки  Wink

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Много ми е странно когато някой започне да прави генерални изводи от това, че той не отслабва с даден продукт. Аз като свалих 8 килограма до тук точно с тези лепенки на slim weight какво да кажа, че това е най-великия продукт на света... И аз съм ползвала какви ли не продукти, от които и едно кило не съм свалила, но мои приятелки свалят със същите продукти. Просто всеки организъм си е луд за себе си и няма как на всички да действат еднакво явно. Ама да кажеш, че нещо е пълна измама само защото ти не си отслабнал си е доста тъпичко с извинение. А и стига хвалби на тез Дерма V10 от току що регистрирали се хора. Чак пък да се регистрираш, че да споделиш тази велика радост си е леко казано странно. Ако се опиташ да търсиш в google за тях почти нищо не можещ да намериш. Странно в ebay ги продават по 0.06 паунда http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360376423 … r_id=244306261272   newsm78
Освен да са втора употреба там или просто в България искат в пъти повече за нещо, което реално струва стотинки  Wink



Хахахха.Бас хващам че си вноситела на лепенките. hahaha hahaha hahaha hahaha

# 65
  • Мнения: 0
Хахахаха  Laughing егати и майтапа. Мерси все пак нямаше да е зле да съм.

# 66
  • Мнения: 1
Аз пак ще се повторя... мързела на човека го кара да дебеллеееее....

Без активен живот никой никога няма да отслабне каквото и хапчета да приема или лепенки да си лепи Simple Smile

По-добре да ги дам тези пари за пешеходен туризъм в Стара планина или Родопите да опозная красивите места от колкото да се лепя или да пия хапчета Simple Smile

П.С. Лично мнение

# 67
  • Мнения: 4
Аз лично не мисля ,че "мързелувам".
По цял ден съм на работа ,след работа съм с децата  на парка.Събота и неделя съм с двете си дъщери сама- нямам много време за мързел между работа ,обличане ,закуски ,разходки ,събличане приспиване,къпане ,обяди и вечери.Но въпреки това не мога да отслабна от натрупаните килца.Вярно че и възрастта има значение,но аз се надявам ,че поне ще ми намалее апетита от там ще се справям сама с борбата с килцата.
 Praynig
Лично мнение.

# 68
  • Мнения: 0
и аз си взех тези лепенки но нито грем не свалих пълни глупости са това не си давалите парите на вятъра сега съжалявам ама........

# 69
  • Мнения: 0
Моят курс с Derma V10 приключи и резултатът е 2 кг надолу /за 14 дни/. Не знам много ли е, малко ли е, в рекламите казват до 4 кг за този период. Вероятно наистина си е до организъм. Аз също не съм от мързелуващите - работя на две места, имаме малко дете, с което непрекъснато сме в движение, имаме куче, което разхождаме два пъти на ден, ходя и на пилатес. За съжаление, обаче, имам известен застой в теглото си и исках да дам начален тласък с тези лепенки, пък нататък ако успея сама, още по-добре. Мисля, че за хора, които искат да премахнат бързичко някое и друго килце тези лепенки вършат работа.

# 70
  • Мнения: 1 095
Моят курс с Derma V10 приключи и резултатът е 2 кг надолу /за 14 дни/. Не знам много ли е, малко ли е, в рекламите казват до 4 кг за този период. Вероятно наистина си е до организъм. Аз също не съм от мързелуващите - работя на две места, имаме малко дете, с което непрекъснато сме в движение, имаме куче, което разхождаме два пъти на ден, ходя и на пилатес. За съжаление, обаче, имам известен застой в теглото си и исках да дам начален тласък с тези лепенки, пък нататък ако успея сама, още по-добре. Мисля, че за хора, които искат да премахнат бързичко някое и друго килце тези лепенки вършат работа.

А колко имаш да сваляш, ако не е тайна ?
Аз имам много, затова питам, за да преценя, дали е малко сваленото или много.
Мерси за отговора предварително ! Peace

# 71
  • Мнения: 0
Здравей, Теа! Имам около 7 кг да сваля, за да съм в оптимално добра форма. Не са малко и за това мислих, че с лепенките ще постигна успех - рекламираните 4 кг /нали уж повечко килограми се свалят по-лесно/. Не се получи точно така. Да видим сега дали поне ще задържа свалените 2 кг Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 095
Здравей, Теа! Имам около 7 кг да сваля, за да съм в оптимално добра форма. Не са малко и за това мислих, че с лепенките ще постигна успех - рекламираните 4 кг /нали уж повечко килограми се свалят по-лесно/. Не се получи точно така. Да видим сега дали поне ще задържа свалените 2 кг Simple Smile

Аз имам да свалям много, чак ме е срам да кажа колко.... Blush И 60 кг ще се харесвам, макар че няма да съм слаба, но сега съм 90кг.
Ти спазва ли някаква диета покрай лепенките?

# 73
  • Провинция
  • Мнения: 313
Здравейте!

От 25 дни ползвам лепенките Slim Weight™, вече си поръчах още 45(с една приятелка си разделихме 90).Лично аз съм доволна.За тези дни съм свалила 4 и 1/2кг. Но в сантиметри доста повече.При мен действат .
1.Ходя редовно до тоалетна(преди да ги ползвам ходех 1-2 пъти седмично),а сега малко след като се нахраня съм там
2.Апетита ми определено изчезна - когато съм гладна и си натрупам най-различни неща , изяждам 1/5 от това което съм си намислила
3.Не ми се ядат сладкиши,така както преди - но не се лишавам,ако ми се дояде си хапвам малко
4.Забелязвам стягане на кожата,но мисля че още е рано да твърдя със сигурност
5.Не съм променила навиците си и начина си на хранене
6.Мисля даже да спра и цигарите,докато ползвам лепенките

Не зная само дали има ограничен срок на използване.Ако знаете дали може да се използват дълго време , моля пишете! Ще влизам от време на време да ви казвам какво се случва.
Мисля , че всеки организъм е индивидуален и съществува възможност на някой да не му подействат.Обикновено търся отзиви за даден продукт, но никога, те не са критерий за мен.Всеки трябва лично да се убеди дали са подходящи за него или не.
Мили дами - безплатен обяд няма Simple Smile

# 74
  • Мнения: 55
Сладко пухче, моля те включи се и дай отговор на въпросите, които ти писах на лични?

Общи условия

Активация на акаунт