Отслабване с пач лепенки?

  • 102 314
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 358
Регистрирах се за да ви кажа, че има по-добри методи за отслабване. но естествено заядливия тон на хората веднага се обади. Не искам да се карам с никого споделих мнение.
Че така го кажи да те разберем. Вече разбрахме, че има и други методи за отслабване.  Не, не се заяждаме, даже благодарим   bouquet

# 106
  • Българско
  • Мнения: 48
Само тук намерих тема за Derma V10 исках да питам дали някой знае от къде мога да си взема крем за ръце DERMA V10 HAND AND NAIL MOISTURISING LOTION

Това е старата опаковка http://i466.photobucket.com/albums/rr26/kinkyfix/ebaypics/Derma_ … 10_Hand_cream.jpg
Новата е такава но вместо син фон е със розов поне на този крем който търся http://www.iazua.com/ekmps/shops/dazdazlin/images/derma-v10-inte … -cream-4023-p.jpg

# 107
  • Мнения: 5
Това, в което вярвам аз е, че мозакът е велика машина!

Ако успееш да го накараш да повярва, че нещо е възможно, той наистина може да го направи...сила на позитивното мислене му казвали:)

Това е единственият начин, по който нещо подобно може да се окаже полезно за мен.

# 108
  • Мнения: 685
Рових дали има тема за лепенки и намерих  Mr. Green
Не съм чела всичко, признавам, само първата и последната стр...обаче поддържам мнението на  rado0201  Peace
Аз съм от тези, които си мислят, че И благодарение на лепенките свалиха някое и друго кило в края на лятото (+ 1 м 90-дневната диета, но не спазвана стриктно) .. днес си намерих остатъци в кутийката (10на лепенки) от тогава и лепнах една...ми или си въобразявам (и така да е нямам против), но не ми се яде така зверски както последните седмици.  Mr. Green
Даже си поръчах някакви други, че тези, които ползвам явно са доста котиращи се и бая им скача цената  Laughing за капак взех и някакви си за детоксикация  Laughing
Crazy Сега видях и цената на горната снимка, такива са и моите лепенки, ама 21 лв струват у нас ли...тия са идиоти, за по 2 паунда се продаваха миналото лято в ибей...сега и доставка са им сложили, но пак няма как да са 21 лв.

# 109
  • Мнения: 366
Как, как ви действат тези лепенки, не мога да разбера. Имам икономически по-изгодно предложение- купете си обикновен лейкопласт за лев-два. Може да има по-голям ефект.

# 110
  • Мнения: 30
Купих си пластирите Slim Weight и ги ползвах един месец. Резултат- 0 килограма надолу. Не ги купувайте, пълна измама.

# 111
  • Мнения: 242
Как, как ви действат тези лепенки, не мога да разбера. Имам икономически по-изгодно предложение- купете си обикновен лейкопласт за лев-два. Може да има по-голям ефект.
С тези изказвания няма да спечелите уважение. Вече на всички, които следят темата, им е ясно за какво става въпрос. ASSAMARIS, мила, поведението Ви е самоубийствено. С това отношение към хората до никъде няма да стигнете.

# 112
  • Мнения: 366
Как, как ви действат тези лепенки, не мога да разбера. Имам икономически по-изгодно предложение- купете си обикновен лейкопласт за лев-два. Може да има по-голям ефект.
С тези изказвания няма да спечелите уважение. Вече на всички, които следят темата, им е ясно за какво става въпрос. ASSAMARIS, мила, поведението Ви е самоубийствено. С това отношение към хората до никъде няма да стигнете.

                                              Уважаема госпожо ndimitrova,
         Бихме могли да поспорим относно кое е самоубийствено в случая, но нека оставим това за аудиторията. Интересна би била ситуацията, ако наистина тези лепенки съдържаха обявеното кафяво водорасло, какво ли би станало с щитовидните жлези на употребяващите ги.
          Уважението съм си го спечелила с личното си име  в реалния живот, а поведението ми е професионално. Престъпление е да се печелят пари на гърба на пълничките и нещастни жени, лековерно доверили се на последната панацея за отслабване.
          Но, както се казва, очаквайте продължението!

Последна редакция: сб, 05 май 2012, 00:11 от ASSAMARIS

# 113
  • Мнения: 30
Най - важното е хората, които с първите летни дни решават да заслабнат, да бъдат предупредени от опарили се, че лепенките са си чиста измама на сериозна цена. Търсете друга алтернатива за редукция на теглото, тази не става!

# 114
  • Мнения: 358
Как, как ви действат тези лепенки, не мога да разбера. Имам икономически по-изгодно предложение- купете си обикновен лейкопласт за лев-два. Може да има по-голям ефект.
С тези изказвания няма да спечелите уважение. Вече на всички, които следят темата, им е ясно за какво става въпрос. ASSAMARIS, мила, поведението Ви е самоубийствено. С това отношение към хората до никъде няма да стигнете.

Това си е за самоубийство. да дадеш 30 лева за нещо, което струва 2-3 лева, че и такса да ти го докарат това нищо.
ndimitrova, вместо да бъдем непримирими в случаите, когато  ни подвеждат и лъжат, ти се нахвъри срещу жената. Тебе ако те прецакат така, няма ли да те е яд?
 

Последна редакция: нд, 06 май 2012, 09:45 от мамарамболина

# 115
  • Мнения: 242
Мисля, че не съм разбрала правилно ASSAMARIS. По всяка вероятност не съм прочела добре нейните постове и съм останала с впечатление, че тя е от хората, които защитават и рекламират лепенките за отслабване. Честно казано поста от 27.04 ге приех като подигравка. Ако е така, поднасям своите най-искрени извинения към ASSAMARIS и чистосърдечно моля да ми прости за несправедливите нападки и обвиненията към личността и. Още веднъж: СЪЖАЛЯВАМ1

# 116
  • Мнения: 554

Нека ще се радвам да продължим спора ако се наложи в съда!
П.П. направили сме скрин шотове на няколко форума! Като доказателство за думите, които сте използвали, както сме помолили и администраторите за засичането на ИП адреса Ви.

Надяваме се разума да говори над емоцията!


Здравейте,
Казвам се Анастасия Христова, от София съм и съм една от използвалите лепенките ви. При мен ефектът беше напълняване. С 2 кг за 2 седмици. И не плашете хората с глупости. Никой администратор няма да засича  ИП адрес, защото някой си го е помолил. Аз от биология не разбирам, но пък за разлика от вас съм на ясно с процедурите и законите на РБ, та за ваша информация процедурата по иск за засичане на ИП адрес НЕ става за 5 мин с едно "аз писах на администраторите". За глупост от сорта " Оронване престижа на марката" ще ви отнеме поне 3 месеца. Можем да се обзаложим Simple Smile Дайте мейл да ви изпратя координати за връзка и няма да имате нужда от асистенцията на администраторите. С удоволствие бих се срещнала с вас в съда, да видим дали "обидата" над боклуците, които продавате ще надделее или продажба и разбространение на стоки с измамно съдържание, от които съм потърпевша. Писах коментар в една реклама, която пуснахте във фейсбук и незнайно защо 2 часа по-късно линкът беше неактивен. Защо изтрихте рекламата, а не се свързахте с мен ,за да се съдим?
ASSAMARIS, мила, копирай поста ми там, където спорите с фирмата-измамник. Можем да си плюем на воля по форумите, който си поискаме и дори Бойко Борисов нищо не може да направи срещу това :)

Поздрави,

Последна редакция: пт, 11 май 2012, 21:13 от Elefteria

# 117
  • Мнения: 242
Прави ми впечатление, че има изтрити постове. И тук ли ще се налага цензура? За какво е тогава този форум?

# 118
  • Мнения: 0
Здравейте!!!По повод лепенките............от 2 седмици се лепя и смея да кажа че има ефект.Поне при мен .Луд фен съм на сладкишите.......в неограничени количества.От 5,6 дни дори не сещам за тях.Не знам дали ще сваля кг.,но значително намалих хапването.Нали знаете че всичко е в главата.Внушението е велика сила.Ако не помагат,поне не вредят ,за разлика от хапчетата.

# 119
  • Мнения: 358
Здравейте!!!По повод лепенките............от 2 седмици се лепя и смея да кажа че има ефект.Поне при мен .Луд фен съм на сладкишите.......в неограничени количества.От 5,6 дни дори не сещам за тях.Не знам дали ще сваля кг.,но значително намалих хапването.Нали знаете че всичко е в главата.Внушението е велика сила.Ако не помагат,поне не вредят ,за разлика от хапчетата.

Ало, новорегистриранта не се халосвай. Вредят, вредят на наивниците  дето дават по 30-40 лева на разни мошеници.
Внуши си, че тези дни ще изрезе резултата за анализа на въпросните лепенки и ще бъде излъчен по медиите.
 И познай какво открихме, че има вътре......

Последна редакция: ср, 30 май 2012, 11:58 от мамарамболина

Общи условия

Активация на акаунт