Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 15

  • 25 417
  • 720
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 34 242
Stefok, изчисти си пощенската кутия.

# 646
# 647
  • Мнения: 21 201
Здравейте! Не видях първите преведени части на епизода.

# 648
  • Мнения: 27
Има и друг вариант-Фатмето накрая да си остане сама.   Тъй като мен не са ме изнасилвали,и незнам какво чувства тя,познавам едно момиче с нейната история.Значи,преди 10-15г. това момиче отива на море,и там я хващат незнам колко 4-5 мъже и я изнасилват......Незнам дали се е стигало до съда,знам само,че е лежала по психиатрийте доста време. След време нейните родители са решили да я омъжат за едно момче,за да забрави миналото. Живя с него само няколко месеца и се разделиха. Сега момичето си е само,има сестра и и помага в отглеждането на племенника си.

# 649
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
 Сара бри Hug    Нелка,не правя сравнение с Мустафа и Джамил-там място за сравнение няма.  А,с Ламия и Фатмагюл.   Нещата зависят от Фатмето,тя  ще си направи избора.И според мен нейния избор ще е Мустафа.Колкото до Мелодията,в началото и аз симпатизирах на Кенан ,ама после и аз като Ламия се обърнах към Джамил.Да можеше повечето мъже да са като Джемил Heart Eyes  

Това би могло да се случи, ако образът на Мустафа претърпи развитие в положителна посока.
Има някакви такива заявки - отношението му към Асу, доста категоричните изкази към майка му.
Но пък кашите в които се забърка с Яшаранови са толкова големи, че все ми се струва, че сценаристите ще го убият накрая, за да не създава повече проблеми.

# 650
  • Мнения: 115
Той наистина просто няма какво друго да направи . Показа си любовта по всякакъв начин, накрая и се и предаде.От тук нататък тя решава като иска да стане нормална, да има нормален живот с него ли ще стане тва или без него.  

# 651
  • Мнения: 12 009
Мисля че първо Фатмегюл трябва да намери своето изгубено аз ,а тя е силна и умна и  с помощта на психолог и на Мерием ще се справи с това и тогава трябва да намери сили за любовта към Керим /ако изпитва такава/.

# 652
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Има и друг вариант-Фатмето накрая да си остане сама.   Тъй като мен не са ме изнасилвали,и незнам какво чувства тя,познавам едно момиче с нейната история.Значи,преди 10-15г. това момиче отива на море,и там я хващат незнам колко 4-5 мъже и я изнасилват......Незнам дали се е стигало до съда,знам само,че е лежала по психиатрийте доста време. След време нейните родители са решили да я омъжат за едно момче,за да забрави миналото. Живя с него само няколко месеца и се разделиха. Сега момичето си е само,има сестра и и помага в отглеждането на племенника си.

Много тъжно и за съжаление най-вероятно развитие на такава ситуация. smile3518

Но все пак гледаме романтичен сериал и образът на Керим, който ни поднасят ни подготвя за друга по щастлива развръзка. Поне така се надявам аз.
Достатъчно са ни реалните житейски драми. Нали затова гледаме тези т.н. сапунки. Поне за малко да повярваме, че има и по-добри начини на живот и оцеляване.

# 653
  • Мнения: 27
Така е ios Hug,за съжаление живота никак не е розов,добре,че са сапунките ,та и да си помечтаваме,и позабравяме какъв фалш ни заобикаля.

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 34 242
Аз мисля, че Фатмето още тази серия ще даде заявка, че е с Керим.
Може би не в смисъла който аз искам. Но за да се накажат глупаците.
Слагането на халката на пръста сигурно не е от любов и симпатии към Керим,
а Фатмето заедно с него да започнат борбата срещу тримата. Всеки ще се
бори вероятно за доказването на неговата си правда. Нещо като пречистване....

# 655
  • Мнения: 374
Здравейте момичета,следя ви неотлъчно от няколко месеца.Не вярвах,че някога нещо ще ме провокира да се регистрирам и пиша във форум.Ето,че този прекрасен филм,брилянтната актъорска игра и най-вече вашата добронамерена,духовита и толкова романтична компания направиха това!!! Благодая ви,радвате ме толкова много.  bouquet Все си мисля,че едно от посланията на този филм е,че голямата любов на един мъж може да излекува душевната болка и страдания на една толкова измъчена жена.

# 656
  • Мнения: 27
Добре дошли на всички нови момичета Hug! Наистина темата ни е като едно райско кътче,където всеки си казва мнението,а не като някой други теми-всички трябва там да мислят еднакво.

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 34 242
sincerita и ти си ни добре дошла. Поредната добронамерена фенка.
Ей, страшен отбор се събрахме покрай този прекрасен филм. Толкова е хубаво...

# 658
  • Мнения: 115
Синсеритка, дано миличка да си права.
И добре дошла.  Hug Hug

# 659
  • Мнения: 115
Явно филма набра скорост, стигнали сме до страхотен момент. Само днес колко нови мацки дойдоха. Здравейте, милички в отбора на Неспящите невероятни романтички!  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт