Отговори
# 75
  • Мнения: 256
Защото не могат да понасят майките им.......
Аз пък не мога да си обясня каква е тази истерия -видите ли  бащата не ще да вижда детето,ама трябва щото да има връзка с бащата ......Що да трябва ,как щяло да го понесе детето,ами понасят го децата по-добре от нас.Понякога се чудя дали майката иска тази връзка: дете-баща или детето повече newsm78
Като не ще да го вижда ,по-добре даже , прав му път ,няма скандали,няма проблеми ...и така, а и да ме убедите,че детето има крещяща нужда от баща....айде няма нужда  bouquet


Абсолютно вярно - важи и в обратната посока Simple Smile

# 76
  • Мнения: 897

1 Тук има над 1500 прочитания и нито една недоволна мама!  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=571522.0


А трябва ли да има недоволни. Аз не знам някой да се е развел, защото е живеел перфектно, че сега да е нещастен. Как да съм недоволна, може ли да ми обясниш подробно, защото аз съм руса и явно цвета на косата определя пилешки мозък и затова не разбирам... 

А "баща"  не е биологичния родител ( в семействата с осиновени деца няма проблеми с таткото нали?), а е човека до Вас. Търсете "баща"  с  по-добър модел на поведение и не искайте невъзможни промени в истинския татко. Peace
Ама много си прав и тук наистина те подкрепям с две ръце, че и тези на майка ми и сестра ми ще използвам, че ШЕСТ да станат. Адски си прав!!!

Мога само да допълня "Баща не е термин, а поведение".

# 77
  • Мнения: 256
А трябва ли да има недоволни. Аз не знам някой да се е развел, защото е живеел перфектно, че сега да е нещастен. Как да съм недоволна, може ли да ми обясниш подробно, защото аз съм руса и явно цвета на косата определя пилешки мозък и затова не разбирам...

S risk da stana "адвокат на дявола" - аз го разбирам другаря какво иска да каже, той обаче още не е разбрал, че  за различни групи хора....си има различен "език" Simple Smile
И е най- лесно да се каже - ама тя не дава и така прави - бе кат си мъж, направи така, че да не е така. Най- лесното е да се каже - ами щом е така....аз изчезвам.
Няма да забравя как стисках зъби и се бях "наострил" за трето заседание със свидетели.... Щях още тогава да спечеля! Ама какво?  Огледох се - видях един куп сеирджии и казох "Искам споразумение" и шашнах съдийката.  На адвоката си казах "Ще я караме поред - първо развод, после ново дело за детето - тогава няма сеирджии".  И адвоката на бившата ни пита след делото : "Е добре де, можели сте още преди да спечелите, а защо се отказахте?" . Отговора бе :" Не искахме да вадим кирливи ризи".  Дори и малкото останало достойнство на другия - трябва да се опази, а не - дай да го смачкаме....А пък нека и да има шанс да се докаже Simple Smile
Усложних си живота, но не изложих общия ни живот на показ пред разни стажанти...
Едно от нещата, което е важно е да се запази достойнството на другия пред детето, а и да не го унижаваш допълнително /другия/.  
То недоволни винаги има и ще има, а перфектния живот.... е кат Ел Дорадо Simple Smile
Нещо дето го има нейде си, ама никой не знае де е Simple Smile))))
Аз имам 2 вида отношения към бившата:
1. мое към нея
2. от нас за детето
По точка 1. хихихихи
По точка 2. - Ами и ся да се изтупка наблизо, да покаже с времето, че наистина желае и може да бъде....от мен грижи няма...  Аз и без нея си навестявам роднините и с, детето.
ОК, аз съм лош съпруг и недобър баща, но засега няма по- добра алтернатива... Ако има /това не значи неминуемо пари/ ...ми ОК . Ще ми кърви сърцето по малкия, но... сърцето на родителя е за това - да обича и кърви Simple Smile
Идеалният момент е.... стискам зъби, дорде трябва, а после се запознаваме с новите половинки и с времето е ОК.  КОйто мисли за децата си....ще помисли и затова!


Ама много си прав и тук наистина те подкрепям с две ръце, че и тези на майка ми и сестра ми ще използвам, че ШЕСТ да станат. Адски си прав!!!


И на кумувете стискай ако искаш...я подобре направо на Вишну....или пък Кали Laughing
Права си, че понякога нещата не се получават. Ами ....казва се "довиждане".  Прави се развод. И ако имаш човек насреща си, а и ти си такъв - всичко е ОК.
п.п: И да добавя - аз оставих детето , без съдебно решение и във всеки един момент можех да си го взема.....
Само гледах постановки малко време, преди да реша, че тая няма да я бъде!
Иначе идеалния ми вариант щеше да бъде .... майката да е отговорна, аз да помагам....
Да, ама ....аман от побеснели жени....при вас е от мъже....

Последна редакция: пн, 18 апр 2011, 19:52 от sevus

# 78
  • Мнения: 54 685
Иначе идеалния ми вариант щеше да бъде .... майката да е отговорна, аз да помагам.... Да, ама ....аман от побеснели жени....при вас е от мъже....

Аз като съм отговорна и той няма как да го отрече , защо не ми помага ?

И не съм побесняла  Crazy

# 79
  • Мнения: 897
Цитат
S risk da stana "адвокат на дявола" - аз го разбирам другаря какво иска да каже, той обаче още не е разбрал, че  за различни групи хора....си има различен "език" 
Аз поне го разбрах така, както съм му отговорила.

Цитат
И на кумувете стискай ако искаш...я подобре направо на Вишну....или пък Кали
На кума едва ли.  Joy Не плаща издръжка и за две години си видя 2 пъти детето и то защото кумата напираше.  Crazy

sevus, много ме кефат разсъжденията ти.  Peace

happy mama, аз мога да ти отговоря от гледна точка на моят бивш съпруг.  Защото него го познавам. Веднага и с точност като с хирургически нож.
Мършата си е мърша, колкото и парфюм да й сложиш все ще си смърди на мърша...

# 80
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Sevus, радваш ми окото!
 Аз не съм сигурна дали имам право да взимам отношение в този подфорум, защото аз съм в позицията на " новата жена", но се надявам да не ми се сърдите.

# 81
  • Мнения: 2 723
Sevus, много точни попадения имаш.

# 82
  • Мнения: 2 931
Аз не съм сигурна дали имам право да взимам отношение в този подфорум, защото аз съм в позицията на " новата жена", но се надявам да не ми се сърдите.

Някои от нас също вече са в позицията на "новата жена", нищо, че са и бивша Hug Винаги е добре да знаеш как изглеждат нещата от другата страна.

# 83
  • Мнения: 7 325
Аз не съм сигурна дали имам право да взимам отношение в този подфорум, защото аз съм в позицията на " новата жена", но се надявам да не ми се сърдите.
Аз съм бивша първа и настояща втора, но това на никой не пречи.
А Sevus доста често е „странна птица“ но както е казала Никси има много точни попадения.

# 84
  • Мнения: 508
Моя  ме подложи и на двата варианта -да съм настояща ,след което станах поредната бивша.Докато бях настояща ,когато взимахме неговото дете -той все беше изморен  и понеже аз обичам децата се занимавах със щерка му.Сега тя е голяма и когато той взима нашето дете ...се занимава тя с брат си ....е не казвам ,че той не се занимава ,но ...познаваме се ,знаем как е ....всичко е показност ,да видят хората ,колко добър и грижовен татко е ,а мама ....си вее парцалите по заведения!!!

# 85
  • Мнения: 1 732
http://www.blitz.bg/news/article/106804
Алекс Сърчаджиева и болката, която споделя от отношението на баща и към нея.

"Срамувам се че този човек ми е баща. Не може да ти е баща човек, който никога не се е грижил за теб, той не ми е баща, води ми се биологичен баща."

# 86
  • София
  • Мнения: 17 338
От край време на този само като му видя мутрата и ми се повдига - точно заради това с Алекс Sick

# 87
  • Мнения: 1 732
От край време на този само като му видя мутрата и ми се повдига - точно заради това с Алекс Sick
Голям актьор бил. То като не си човек, кел файда от титли, Аскери и другите му там признания. Най-важното в този живот не го е свършил, не е бил баща на детето си. Confused Мен повече ме впечатли факта, че въпреки дълбоката обида и разочарование, тя пак се е интересувала за него, докато е бил болен. А животът се върти ли, върти, накрая да не остане на нейните ръце, тиквеника му с тиквеник!

# 88
  • София
  • Мнения: 6 477
Според мен тези "публични двойки и връзки" не винаги са това, което изглеждат! Първо Алексчето разведе Ласкин - ама това не се брои щото тя сега била супер яко щастлива! ...Винаги ми става лепкаво при такива истории! И навремето баща й никак даже не е искал да я признава, той така и не се е развел....а в онези години признаването на извънбарчно дете беше доста кощунствено! Имаше някакви тъмни и лепкави истории как точно Пепа Николова го е накарала да я признае...Та не мога точно да пляскам с ръце - браааво, Алекс, то така се прави! И съответните имотни лакомии между всичките наследници на Сърчаджиев...така, че нещата не са само бели или черни!
А сега ми е странно Иванчо Ласкин колко точно се сеща за другата си дъщеря...ама нейсе!

# 89
  • Мнения: 98
Според мен тези "публични двойки и връзки" не винаги са това, което изглеждат! Първо Алексчето разведе Ласкин - ама това не се брои щото тя сега била супер яко щастлива! ...Винаги ми става лепкаво при такива истории! И навремето баща й никак даже не е искал да я признава, той така и не се е развел....а в онези години признаването на извънбарчно дете беше доста кощунствено! Имаше някакви тъмни и лепкави истории как точно Пепа Николова го е накарала да я признае...Та не мога точно да пляскам с ръце - браааво, Алекс, то така се прави! И съответните имотни лакомии между всичките наследници на Сърчаджиев...така, че нещата не са само бели или черни!
А сега ми е странно Иванчо Ласкин колко точно се сеща за другата си дъщеря...ама нейсе!



Ах колко точно го напипа и как напълно споделям мнението ти  Wink

Общи условия

Активация на акаунт