Препоръчайте ми добър лекар от Шейново

  • 166 079
  • 537
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 60
Аз раждах при Китанова и мисля,че е перфектен специалист:)Успех!

# 31
  • Мнения: 47 981
аз раждах при богословова, smile3525но имам лични впечатления от славкова и зарев че са също страхотни,едно момиче с което лежах за задържане беше при ненов и е страшно доволна,общо взето всички са много мили ,единствено мишел шайоб не е за препоръчване
хайде леко раждане и спокойно,дори и без уговорки всичко ще мине добре newsm53 newsm53

# 32
  • Мнения: 17
Аз раждах в Шейново и двете си деца при д-р Тодор Димитров и съм много доволна от професионализма му.  bouquet
Наистина в Шейново има много добри специалисти,но аз съм за предварителна уговорка с лекар.
Късмет на всички бъдещи мами!

# 33
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Gerist Ти колко му плати на Димитров защото на мен не ми казва за сега нищо. Само ми се моли да го викна но за пари не казва. Аз тези дни чакам да родя. За сега за 16. Благодаря ти.

# 34
  • Мнения: 56
Д-р Славкова и Д-р Ненов!

# 35
  • Мнения: 324
 newsm10
Д-р КИТАНОВА, мноооого съм доволна от нея,
изключително добър специалист, много внимателна и любезна
до деня на изписването

# 36
 Аз горещо препоръчвам Д-р Велев. Невероятен специалист и човек; изключително внимателен и мил; завеждащ патологията е и е единственият, който прави амниоцинтеза в болницата. Можеш да погледнеш мнения за него в темата velev, sheinovo. Той ми следи бременността и родих при него със секцио през август, 2005 - операцията мина блестящо, той идваше да ме вижда всеки ден, въпреки, че беше в отпуск. Заедно избрахме начина на раждане - бебка беше едричка за мен ( много му благодаря и за това че не ме остави първо да пробвам нормално, защото имах всички други предпоставки). Отвсякъде съм чувала добри отзиви за него - и от колегите му, и от други майки. Пазя прекрасен спомен за раждането си благодарение на него. Hug
Хубаво е човек да има уговорка с някого - винаги отношението е по-специално, ако имате възможност, въпреки че в Шейново наистина са добри.

# 37
 Момичета, а знае ли някой колко взима д-р Гагова за раждане?Благодаря

# 38
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Момичета, а знае ли някой колко взима д-р Гагова за раждане?Благодаря

Няма определена тарифа, доколкото знам. Колкото й дадеш- толкова. Най- добре е, ако се спреш на нея, около месец преди раждането да ги уточните тези неща все пак.
И като стана въпрос за Гагова, отново ще използвам случая да поднеса букет цветя на една от най- страхотните жени, които познавам.
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 39
  • Мнения: 56
С две ръце за д-р Гагова!
 newsm10 newsm10

Вярно е, че първото ми раждане беше 2000 г., но не вярвам да се е променила оттогава- приятелски настроена, прави майтапи и дори от тежкото ми раждане спомените са добри, благодарение на нея!

Изобщо не коментирам професионализма й, тъй като многократно беше изтъкнат.

А като става дума за плащане, отказа да приеме пари и трябваше да се чудя какви подаръци да й правя!

Благодаря й пак и я препоръчвам от цяло сърце!

# 40
  • Мнения: 12
др,велев е много добър ,за мен поне няма по добър лекар и човек а и това е много важно но и да нямаш лекар в шейново не се притеснявайте там почти всички са добри ,акушерките също

# 41
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Аз съм раждала при д-р Станков и съм много доволна. Той прави и колпоскопии. Заедно с доц. Духовников бяха екип за секциото ми и операцията мина успешно.  Hug  Hug  Hug

# 42
  • Мнения: 959
С две ръце и два крака за д-р. Ненов. Той е голям специалист и наистина си знае работата. newsm51 newsm51 newsm51

# 43
  • Мнения: 41
Д-Р БОГОСЛОВОВА!   smile3525

# 44
 Stopздравейте аз сам акушерка.За Шейново имам негативно мнение и все пак ако държите да сте там д-р Гагова или д-р Мишел!

Общи условия

Активация на акаунт