Препоръчайте ми добър лекар от Шейново

  • 166 082
  • 537
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 1 913
момичета, някой да е раждал при д-р Герджиков скоро чрез секцио? Насочила съм се към него и ме интересува какви са отзивите?

# 526
  • София
  • Мнения: 1 913
извинявам се за двата поредни поста, но тъй като никой не ми отговори за д-р Герджиков, а все още не съм избрала лекар, който да ми води раждането, искам да питам следното: към раждалите  при д-р Ненов и д-р Велев- как мога да се срещна и уговоря с тях дата за секцио, като се има предвид, че не съм била тяхна пациентка- в този случай ще има ли проблем да поемат ангажимент за секцио? Благодаря предварително на всички отзовали се  Hug

# 527
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Здравей,
Аз съм раждала при д-р Герджиков преди повече от 3 години и половина. Не бях негова пациентка повреме на бременността ми. Запознах се с него в девети месец. Силно го препоръчвам. Преди 3 години и половина беше много добър, надявам се все още да е така ......

# 528
  • София
  • Мнения: 1 913
Благодаря ти!

# 529
  • Мнения: X
От Герджиков имам впечатления само от прегледи и от една лапароскопия. Доволна съм, обяснява и се държи мило, преглежда внимателно. Аз има вече едно секцио, не про него, преди повече от 4.5 години. Това, което не ми хареса е, че ми каза, че при следващо раждане не би се наел да е нормално, въпреки че е минало доста време.

# 530
  • София
  • Мнения: 1 913
Много малко лекари се навиват на нормално раждане след секцио.Често стената на матката там,където е бил шевът,е изтъняла и при естествено раждане има риск да се скъса и стане проблем.

# 531
  • Мнения: X
Вероятно си има своите съображения, но от други лекари съм чувала, че може да се случи и първо секцио не е предпоставка за второ.Иначе той е хирург и бих му се доверила за операция. Изглежда доста съвестен лекар.

# 532
  • Мнения: 77
Здравейте знаете ли Жени Панайотова дали още работи в Шейново и има ли частен кабинет за проследяване на бременост.Не мога да избера лекар за проследяване на консултация

# 533
  • Мнения: 10
На вниманието на всички бъдещи майки.Казвам се Ани Трифонова и заставам с напълно реалното си име зад поста,защото ще кажа неща,които съм изпитала от първа ръка.Отностно темата за завеждащия Патологична Бременност в Шейново, доктор Христо Василев мога само да кажа- БЛАГОДАРЯ ВИ ДОКТОРЕ,ЧЕ ВИ ИМА!ЗАЩАТО АКО ВИ НЯМАШЕ АЗ И МОЯТ СИН НЯМАШЕ ДА СМЕ ЖИВИ КЪМ ДНЕШНА ДАТА! Това е най,ама най-прекрасния човек , с който някога съдбата ме е срещала.Преди 11 години в една съботна вечер получавам контракции по време на бременността ми с първия ми и единствен син към момента, бивам откарана в Шейново, където се наблюдавах в Женска Консултация, приемат ме и се качвам в отделението с изтекли води,контракции и никакво разкритие.Попадам на Василев по случайност, той е дежурен през нощта. Аз не знаех кой е той до момента до който не се случи ситуацията. Той ми направи разкритие 3см .После изчезна.Тогава аз бях просто една бедна студентка без никакви връзки и позиции в болниците като цяло.Разбрах,че за мен ще е отговорен мъж на име Младенчев,който също беше дежурен във въпросната нощ,но отговаряше за нормални бременности.Просто при него се падах.Постъпих в 23:30 в събота вечер.До може би 3 през нощта нищо не се случваше.Леки болки,изкуствено направеното ми разкритие от Василев 3см и нищо др, просто ми мереха тоновете и т.н.Другите жени викаха,аз се чудех защо ли....Към 4 сутринта Младенчев реши да ми сложи 3 системи ,може би 2 от които за предизвикване на раждане. Не ми даваха вода,бях жадна.След около 10 часа на легло бях нито жива,нито умряла.Силни контракции,разкритие 3 см.Тялото ми започна конвулсивно да се тресе и гърчи,без да мога да го контролирам.Младенчев си беше в лекарската стая и дори не идваше да види какво става.Видях млад мъж и му казах:"Искам секцио!"Той ми отвърна,че той бил акушер и щял да повика който трябва.Дойде Василев, попита кой го вика.Аз веднага го познах-мъжа,който ми направи 3см разкритие.Аз му казах,че стоя вече 12 часа и нищо не се случва, че съм зле.Той отвърна с моя картон в ръка- Аз знам,теб много те е страх,но ти си напълно здрава и нямаш причини да искаш това (секцио).Аз съм завеждащият на Патологична Бременност, но аз няма да ти причиня това.Аз съм против секциото,освен ако не се налага.Ти ще пиеш кафе в двора на болницата след 3 часа,а няма да лежиш на легло след тежкото секцио със срязани коремни мускули.И няма да ходиш с корем,като бременна в 6 тия месец месеци след раждането.Предлагам ти епидурална упойка.
Аз приех,биха ми упойката и след 30 минути адът свърши.Аз бях родила момче 3 150.Този човек беше неотлъчно до мен.А Младенчев пое друг пациент.Дори шевовете ми направи лично Василев. Без да ми поиска и взема нито пукната пара.Бебето беше преносено , плувало в зелени води,омотано в пъпната връв.За малко и аз и моят син да отидем на оня свят.Благодарение на този ЧОВЕК,защото за мен той на първо място е човек и след това всичко останало ние сме ЖИВИ до ден днешен. Дължа му живота си и този на моето дете.Който и да ме попита заставам с двете си ръце и двата си крака зад гърба на Христо Василев. БЛАГОДАРЯ ВИ ДОКТОРЕ ОЩЕ ВЕДНЪЖ! ДОКАТО СЪМ ЖИВА ЩЕ ВИ ПОМНЯ С ДОБРО!

# 534
  • Мнения: 2
Най-добрия доктор в Шейново,това е Надежда Стивасарска💖💖💖Изклителен човек и професионалист.Препоръчвам я ,няма да съжалявате!

# 535
  • Мнения: 57
Здравейте! Искам да попитам някой знае ли дали д-р Богослова е част от екипа на Шейново или просто изражда там. Бях се насочила към доктор Чалмонов, но разбрах, че той не е част от екипа на болницата и само изражда там, т.е няма как от допълнителното здравно да ми покрият сумата за избор на екип.

# 536
  • Мнения: 2
Д-р Надежда Стивасарска,Шейново.Ако се наложи да родя още
10 пъти,всичките ще са при нея🙃 .Разбира си от работата!❤

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 20:51 от Юлия Младенова 671839

# 537
  • Мнения: 57
При нея ли ходеше на жк и ако да, в частния й кабинет ли? Работи ли по здравна каса? Колко излезе раждането и ти ли направи избор на екип или просто се падна при нея? Част ли е от екипа на болницата или просто има договор с тях? Благодаря!
Д-р Надежда Стивасарска,Шейново.Ако се наложи да родя още
10 пъти,всичките ще са при нея🙃 .Разбира си от работата!❤

Общи условия

Активация на акаунт