Препоръчайте ми добър лекар от Шейново

  • 166 166
  • 537
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 8 131
Ами ние ще се режем. Бебо е много голям, а и имам предишна операция. Та избирам си Ненов. Дано няма вариант да не дойде за секцио. Simple Smile

# 481
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Здравейте момичете,

Случайно попаднах на темата, за някои вече може да е късно моето мнение, но дано да съм от полза на някои бъдещи майки, които още се колебаят.
През  януари 2013, с избор на екип, родих в Шейново, при д-р Герджиков, със спешно секцио в 2.00 часа посред нощ. След като ми изтекоха водите в 23.30 часа, се обадих на д-р Герджиков, който дойде веднага и направихме секцио по спешност .... Изключително съм доволна от отношението, много мил и внимателен. Препоръчвам го с две ръце.

# 482
  • Мнения: 2
Здравейте, 

 д-р Валери Иванов - АГ в ІІ САГБАЛ Шейново - страхотен човек и професионалист. На 11.12.2013 ми прави лапароскопска операция за премахване на киста от яйчник и всичко мина успешно. През целият ми престой в болницата беше до мене. В днешно време човек трудно може да открие лекар като него - от една страна е отличен професионалист и знае какво прави, а от друга страна е страхотно мил с пациентите. Уникален доктор и със сигурност някой ден ще родя при него! Ако повечето лекари бяха като него щеше да е супер!

# 483
  • Мнения: 39
някой да ми препоръча добър гинеколог в щейново ? благодаря предварително Simple Smile

# 484
  • София
  • Мнения: 8 131
Зависи за какво ти трябва.

# 485
  • Мнения: 39
ми трябва ми понеже имах зацапване което изчезна след 7-8 дена пак се появи и след 29 ден нямах ништо и днес ми дойде претеснявам се какво може да ми е

# 486
  • Мнения: 39
ми трябва ми понеже имах зацапване около 15-16 ден което беше за 2-3 дена  което изчезна след 7-8 дена пак се появи и след 29 ден нямах ништо  за 4 дена  и днес ми дойде претеснявам се какво може да ми е
ходила съм на лекър казаха ми ,че нищто ми няма ама това което ми се появава ме претеснява
 Sad

# 487
  • София
  • Мнения: 8 131
Малко объркано си го написала...По кое време на цикъла беше това зацапване, кои дни?

# 488
  • Мнения: 39
значи около 15 до 17 ден имах зацапване след това изчезна и  след  8 дена пак се появи  само ,че беша малко повече около 3 дена пак изчезна и веече 29 ден нямаше нищто закъсня ми 5 дена и днес ми е 6 ти и ми дойде Simple Smile

# 489
  • Мнения: 39
значи около 15 до 17 ден имах зацапване след това изчезна и  след  8 дена пак се появи  само ,че беша малко повече около 3 дена пак изчезна и веече 29 ден нямаше нищто закъсня ми 5 дена и днес на   6 ти и ми дойде Simple Smile

# 490
  • София
  • Мнения: 8 131
Хубаво е да се види това зацапване. Аз ходя при Ненов, но там е много чакане. А и съм с конкретен проблем за него. Но ако искаш ще дам координати.

# 491
  • Мнения: 39
ако трябва ще чакам цял ден само да видя какво е това Simple Smile

# 492
  • София
  • Мнения: 8 131
0893 42 92 42 - Това е телефонът за записване на час. Но се чака въпреки часовете.

# 493
  • Мнения: 39
здравето е по важно  ше се чАКА  Simple Smile колкото трябва

# 494
  • София
  • Мнения: 864
И аз препоръчвам др. НЕНОВ.Нищо,че понякога се чака доста....

Общи условия

Активация на акаунт