Препоръчайте ми добър лекар от Шейново

  • 166 263
  • 537
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 8
Здравейте ,
Зачетох се случайно в темата и тъй като родих съвсем скоро в Шейново , веднага препоръчвам - д-р Герджиков! Споделям много негативното си  мнение за д-р Х.Василев-ужасно груб и неприятен човек....и лекар....

# 466
  • София
  • Мнения: 8 131
Интересно...Това за Василев от патологията ли?
Аз лежах там известно време и от контакта си с него останах с много добри впечатления - като професионалист и отношение.
На теб какво не ти допадна?
Аз от години се следя при Ненов. Сега и при него ще раждам. Вярно, че все закъснява, но не го сменям за друг лекар!

# 467
  • Мнения: 8
 Да , Василев от патологията. Ужасно грубо се държа при един преглед... както и да е, може да не му е бил ден.....макар че всеки си има проблеми .....

# 468
  • София
  • Мнения: 8 131
Не, аз не споря. Просто ми стана чудно, защото на мен ми направи друго впечатление. Та ми стана интересно. Защото наистина ми се стори добър специалист.

# 469
  • София
  • Мнения: 102
Давам категорично гласа си за д-р Румен Велев- чудесен специалист за ВСИЧКО, свързано с АГ!!!  bouquet

# 470
  • Мнения: 19
Здравейте ,
Зачетох се случайно в темата и тъй като родих съвсем скоро в Шейново , веднага препоръчвам - д-р Герджиков! Споделям много негативното си  мнение за д-р Х.Василев-ужасно груб и неприятен човек....и лекар....
Предстои ми раждане и тъй-като искам да си избера екип,събирах различни мнения......най-вече от форумите в нета.
Препоръчаха ми 3-ма лекари от Шейново:д-р Герджиков,д-р Мишел,за когото прочетох ужасни коментари в нета и д-р Василев,за когото се двоумях.........там нещата са 50 на 50,има и доволни има и недоволни......нормално е.Д-р Герджиков е единственият лекар,за когото не съм прочела нито едно негативно мнение  Rolling Eyes,независимо дали раждането е било с избор на екип или не........удивена съм колко харесван и обичан лекар е......чак не ми се вярва  Rolling Eyes.В крайна сметка може би ще избера него  Simple Smile......дано да не сбъркам.

# 471
  • Мнения: 1 266
Здравейте момичета?
В Шейново има ли добра неонатология?Подходяща ли е за раждане на близнаци?Близки допускат ли се всекидневно на свиждане?
Започнала съм от рано да събирам отзиви.
Ще се върна да прочета темата назад. Hug

# 472
  • Мнения: 371
Аз раждах при Василев и сега пак се следя при него. Винаги е бил много мил и внимателен. Странно ми е, че е бил груб тъй като никога не съм го виждала в такава светлина.

# 473
  • София
  • Мнения: 869
Глас за д-р Ненов.
Наистина почти винаги закъснява, но пък не претупва.
Много внимателен.
При него съм от близо 6г и не мисля да го сменям.

# 474
  • София
  • Мнения: 8 131
Глас за д-р Ненов.
Наистина почти винаги закъснява, но пък не претупва.
Много внимателен.
При него съм от близо 6г и не мисля да го сменям.
Подкрепям. Бях питала, но не получих отговор и да питам пак.
За раждане как е? Ти при него ли си раждала?

# 475
  • София
  • Мнения: 869
Глас за д-р Ненов.
Наистина почти винаги закъснява, но пък не претупва.
Много внимателен.
При него съм от близо 6г и не мисля да го сменям.
Подкрепям. Бях питала, но не получих отговор и да питам пак.
За раждане как е? Ти при него ли си раждала?
За съжаление не. Защото по времето по което аз раждах той беше напуснал Шейново и после се върна там отново.
Но снаха ми е раждала и други мои приятелки и са хипер доволни.
Минавал е да ги види след това колкото пъти е бил в болницата и т.н.

# 476
  • София
  • Мнения: 8 131
Благодаря ти. Аз се притеснявам дали ще дойде навреме, че нали все закъснява... Mr. Green

# 477
  • София
  • Мнения: 869
Благодаря ти. Аз се притеснявам дали ще дойде навреме, че нали все закъснява... Mr. Green
Ами аз го подозирам, че именно затова закъснява- защото ходи или да изражда или да прави секцио:))) Какво да правиш раждащите имат предимство:)

# 478
  • София
  • Мнения: 8 131
Благодаря ти. Аз се притеснявам дали ще дойде навреме, че нали все закъснява... Mr. Green
Ами аз го подозирам, че именно затова закъснява- защото ходи или да изражда или да прави секцио:))) Какво да правиш раждащите имат предимство:)

Е да, така е.  Mr. Green Ще разчитам на него. И аз съм му пациентка от 3 години. Дано остана доволна.

# 479
  • София
  • Мнения: 1 345
И мен ме изражда Василев-при това ми се падна случайно,тъй като за раждане не давам пари.
Държа се изключително нормално,нито прекалено любезен,нито пък е бил груб,
по време на самото раждане беше много спокоен,справи се блестящо,тъй като имах някакви проблеми,които се показаха след като той извади бебето.С много добри впечатления съм от него.

Общи условия

Активация на акаунт