Какво си поискахте от добрия белобрад старец?

  • 1 723
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 700
Поръчката на Линда беше комплект за оцветяване по числа + нещо за игра. Заради проявената скромност ще получи освен комплекта за оцветяване, грънчарска работилница и "Монополи".

# 16
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Голяма кола Беемве - доста скромно и изпълнимо, бих казала. Това ще е за яслата де, а после вкъщи ще има още доста изненади, но не съм мислила какви.

# 17
  • Мнения: 2 241
Слава богу тази година си поиска нещо по-изпълнимо - среден на големина мотор с човек, даже видях нещо подобно вече, така че желанието ще е изпълнено. Simple Smile

Виж миналата година доста се озорих, защото искаше бинокъл, къде ли не обиколих, грешката ми беше всъщност, че търсех детски бинокъл, а такива не се намират. Накрая му купих обикновен бинокъл за възрастни и пак беше доволен. Simple Smile

# 18
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Поръчала си е:
- голям комплект моливи
- розова кола с дистанционно, на която да могат да се возят кукли Барби
- дървено столче ( вече счупихме две пластмасови )
Дядо Коледа е одобрил, вече е закупил и спокойно чака празника

# 19
  • Мнения: 7 821
Вики си поръча бензиностанция  Whistling , чудя се от къде да намеря такова нещо в България  newsm78 . И други дребни неща  Wink.
Дани все още не е съвсем на ясно какво предстои и батко поръча и за него - предимно коли и книжки. Одобрихме избора  Grinning.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Чакам функционални предложения за 2г. пич  bowuu. Само да уточня - коли и камиони не люби  Stop....само кукли  ooooh!
Купи му количка за куклите които има тогава  Wink
А тия понита с каручката от Марсела ли ги взе?

 Laughing Laughing Laughing Той количка има отдавна - наследствена Wink Понеже се возят в нея ту единия, ту другия си мисля, че има още бая живот в нея  Sunglasses!


Понитата са от Метро. 3бр.-  мама, татко и бебе. Бащата тегли каручката.

Има много играчки в Метро и сега му е времето за покупки, че все още е добре заредено и няма наплив!  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
бензиностанция съм виждала да продават в бензиностанциите на Шел - много готини комплетки бяха, ама тогава не купих, че търсехме бетон-помпа Wink
може и още да ги има

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Моите още не са си написали писмата. Наталия започна тази сутрин след мое настоятелно подсещане, но се наложи да спре, че закъсняваше за училище. Но ги питах и двамата. Ужасни са им поръчките. Наталия поиска бебе, макар да има вече няколко хубави, с хиляда екстри, функции и аксесоари. Дойде ми изневиделица. Не смятах да купувам нова кукла, но ще й купя, щом такова й е желанието. Поръчала си е и дневник с катинар. А аз бях решила да й купувам глобус. Тя отдавна искаше и аз сега го бях нарочила. Та това ще са й подаръците от нас. Бабите още не са ме питали и не съм измислила какво ще взимам от тяхно име.

Брат й си пожела ски, но няма начин да го огрее изобщо - ски.  Sad Никой от нас не ходи на ски, няма кой да го води и затова, поне засега, няма да стане. Аз реших микроскоп да му купя. Той умира за такива неща, обожава и животните, има някаква безумна страст по насекоми, така че смятам, че ще го хареса. Има време, ако пожелае още нещо, по-умно, ще се сдобие и с него. За ДГ още нищо не съм измислила.

Аз обикновено не си купувам нищо за Коледа. Толкова много пазарувам за кой ли не, че нямам никакво време за мен да търся и харесвам. А и обикалянето за децата ме зарежда достатъчно и с положителни, и с отрицателни коледни емоции. Обикновено за Нова година се уреждам с нещо подбрано в последния момент.

Баща им получава огромен подарък тези дни, та предполагам, че няма да иска нещо определено за Коледа, но аз винаги му избирам някаква изненада. Обикновено той намеква туй-онуй и аз се възползвам от оскъдното инфо.

За бабите... На свекърва ми ще дам пари, че с нея все не можем да си напаснем вкусовете, майка ми просто си поръчва какво иска. Там също не импровизирам никога.

За останалите деца и възрастни разчитам на случайността. Каквото ми попадне пред погледа взимам. Там няма как да планирам...

# 23
  • Мнения: 121
Малко да се посмеете Laughing
Като питам моята дъщеря какво иска да и донесе Дядо Коледа, отговора е
ТОЧКИ;
Питам какви точки?
Ами зелени  Laughing

# 24
  • Мнения: 7 821
бензиностанция съм виждала да продават в бензиностанциите на Шел - много готини комплетки бяха, ама тогава не купих, че търсехме бетон-помпа Wink
може и още да ги има

Благодаря за инфото   bouquet . Ще пратя таткото, дано има.

# 25
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Големия син си поръча скейтборд ooooh! (само такова превозно средство няма у нас), само дето не знам дали ще го огрее, че не сме проучили още колко струват newsm78
За малкия още не сме решили точно каква играчка да е - той поне засега претенции няма Mr. Green

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Ами Денис иска дядо Коледа да му донесе подарък рожден ден. Ха кажете ми сега какво да правя ?  Twisted Evil
Не ще да чуе никакви обяснения по въпроса Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
Моята пък тази година си поръча цветни камъчета и от онези подскачащите топки Joy
Е, не е чак толкова скромно детето - поиска и игра /от тези със зарчетата и пионките/, пластелин и понеже ми е много ученолюбива Laughing - енциклопедия и картинен речник. Лично аз съм доволна от избора й Mr. Green - хем много, хем полезно, хем евтино.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Ами Денис иска дядо Коледа да му донесе подарък рожден ден. Ха кажете ми сега какво да правя ?  Twisted Evil
Не ще да чуе никакви обяснения по въпроса Laughing

Додо, моят син смята, че "рожден ден" е всъщност торта. И до ден днешен не съм успяла да му обясня, че тортата си е торта, а рожденият ден е съвсеееееем друго нещо. Та да не е и при вас такава историята с рождения ден.  Laughing

# 29
  • Мнения: 7 821
Ами Денис иска дядо Коледа да му донесе подарък рожден ден. Ха кажете ми сега какво да правя ?  Twisted Evil
Не ще да чуе никакви обяснения по въпроса Laughing
Додо, то си е рожден ден, само че не е неговия  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт