СОНОМА диета

  • 50 229
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 829
Сладуркииииииииииииии! Ох, и вие ми липсвате много!!!!! Първото нещо, което отварям на компа е Сонома диета Hug Ама днес имах много да ви чета! Изписали сте орталъка!
 Пинки, мъжо рече, че ако са разположени правилно мъдреците, а това се вижда от панорамната снимка, да ги оставите да си израснат. Проблемът е, ако са разположени хоризонтално Thinking Така е разположен един мъдрец на щерка му, но не и създава проблеми и засега не го пипат.
 Много красива снимка! И тук често има дъги! Аз отначало подскачах от радост под ошашавеният поглед на мъжо #Crazy, който после ми обясни, че тук, защото е много влажно има често дъги.
Танче, моята боза е във фаза втасване, ама така както я проверявам,дали е готова, много е вероятно да не втаса Joy
 Сноучева Hug Аз в живота си съм имала само три пълни упойки и последната я понесох зле Sick а ти с 9 newsm78 Хайде, да ти е последна Peace
Да дам отчет: след пицата и ваканцията, съм качила 500гр.,което не е малко, ама ако се има предвид това,което ядохме не е и много. Сега ще стягам пак колана. А и започвам фитнес от другата седмица. Имам да стегна шкембе!
И тук хич не ги долюбват румънците. А е пълно с тях, че им е много лесно да научат италиански.
за съжаление ни омешват с румънците и отначало много ме вбесяваше този факт, но после го обърнах в моя полза, загатвайки незнанието(да не река простотията) на този, който греши Mr. Green И когато те ме бъркат с румънка, аз пък ги наричам "тунезийци", нали са близо!
Много е вярно обаче, че географията им куца.
Сиви, стискам палци! но да си знаеш, че всичко ще е наред!
Танче, айде дай ги тез рехцепти за сладки с елда  chef! Не се срамувай бе!Ний всичко си изяждаме! hahaha  Yum

# 691
  • в колонките
  • Мнения: 510
                     Hi,банда, Hug
        Днес що така? Италианката и аз. newsm78.Похапвате си нережимности ли?  Joy
   От обяд съм започнала с шоко-истории,сключих дългосрочен договор с клиент,почерпихме се подобавъчно. Crossing Arms.Май ще се почне елда от утре,щото кантарев ще се намръщи бая. hahaha.
    Толо при нас,вън 20гр.,а са пуснали парното  ooooh!,отворени са балконси врати,не се трае.
    Иначе за сега сме в застой със стачките,щото Папандреу нали е близнак и си променя мнение и решения на всеки час. #Cussing out.Но това е затишие пред голяма буря. Naughty.
   Не сещам друго,ако се сетя ще пиша пак.
   Хубава вечер от мен                           

# 692
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 829
                     Hi,банда, Hug
        Днес що така? Италианката и аз. newsm78.Похапвате си нережимности ли?  Joy
   От обяд съм започнала с шоко-истории,сключих дългосрочен договор с клиент,почерпихме се подобавъчно. Crossing Arms.Май ще се почне елда от утре,щото кантарев ще се намръщи бая. hahaha.
   Hug                                                                                                                                                   Ха, аз днес да се вясна два пъти, щото хем ми е ред, хем ми се полага smile3503
Нъл си мълчах три дни, та сега да наваксам! Сиви, ама ти си на шоко- истории, Танечка на баница и боза cook, Пинки не се знае още, тя май сега трябва да се пръкне, Сноучева  newsm78....не се знае та с издути бузи нещо не им иде да седнат да пищат Joy Ама лошо няма,нъл тъй?
Моята елда ще я заредят към събота, а дотогава съм я заместила със жито, просо и други зърнести
и май имат същият ефект.
 Сноучева, мъжо е започнал занаята(зъботехник) на 12 години и работи в сектора почти 40 години та казва, че амалгамата е най-здравата пломба. Тези белите падат много бързо. Вярно, че амалгамата съдържа олово, ама съдържанието му е толкова малко, че не би могло да навреди. Проблемът остава преди всичко  естетически.
Гушки

# 693
  • Мнения: 2 275
тук съм,но работна
сивила Hug шоко-историите са много полезни от време на време
данилу Hugи аз на просо,но под формата на боза Joy
пинки Hugнали уж имаше 3 седмици до натовареното време
четох в едно списание за диетите и от коя какво да се "вземе" Laughing
чинийката от Сономата и обяда от Папе
нещо,което го правя bowuu
на прав път сме
само работното време на мъжо сега ми пречи
някои дни работи до 22 и 30 и вечеряме в 23,което за мен е втора вечеря ooooh!
макар и само вино и сирене,пак е лош навик Sad
единственото ми успокоение е,че това е допустимо в Системата hahaha
лек и успешен ден  bouquet

# 694
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 829
Танче, и моята боза стана, ама ....свърши Joy Оставих само една чашка за мая. Тъкмо и хванах цаката, сега ще се усъвършенствам  chef Я сега аз да те питам таз диета Папе, къде е, че нещо не я намерих във форума newsm78
Пинкито, радвам се,че блузката се получава хубава Hug Това ми напомня, да си седна на петата опорна точка и да си завърша блузата, която започнах миналата година Embarassed Чак ме е срам да си го призная.
 Сивила Hug Сноучева Hug
 Хубав уикенд ви желая на всички,аз за утре съм малко под въпрос,но късно вечерта, ако не ми мине котка път, ще мина да ви гушна hug  love001

# 695
  • в колонките
  • Мнения: 510
            Здравейте,милички, Hug
    Имам плюс от 600гр.сутринта от тези шоко-издънки. smile3511.Днес страшно много потих пътеката,освен това и бая пешеходене по банки.Освен това за наказание днес на нискокалорична и малко храна. Naughty.Мандаринки хапнах,пека тиква,че много я обичам,пък после по празниците не мога да намеря тикви. Sick.
   Утре ще поработя у дома,но малко имам да довършвам  Praynig,сутринта ще излезем на кафе май. newsm78.
   Пинкито и Сноучето,къде се загубиха пак?  Hug
   Таня6, Hug,аз и преди бях писала,че само чинийката ми е Сономска. Joy,вечеряме късно по навик,ММ се прибира късно,аз пък не мога по 2 пъти да вечерям./не,че не съм го правила,де. hahaha/
  Сицилианката,не съблазнявай с тая боза,че днес съм на пост. Naughty.И утре да се обадиш.  love001
  Хубава вечер от мен:                       

           

# 696
  • в колонките
  • Мнения: 510
                   Добро утро,интернационалки, Hug
   
                                             
           
           Днес по-късничко е ставането,мисля да се качвам на пътеката след малко.Не съм се мерила още.Ще поизлезем на кафе и лек шопинг,ще пиша повече довечера. Laughing
          Хубав и усмихнат ден!!!
                    bouquet

# 697
  • Мнения: 1 280
Ето меее... благодаря ви за цялото инфо .. Hug  Пикла сега спряха да я болят.. май единипт е тръгнал да избива , не знам.. На мен ми остават 18 дни .. и да ги броя и да не ги броя, днес се наядох, ама така се бях ядосала... лелееее, не е редно тук да  разказвам, ама това за простотията нашенска  няма почивен ден ! Спирам, че ще отворя пак хладилника... Както и да е... малко ми поразмина де.. Да ви кажа ,като яхнах метлата какво направих...намерих един плик с едни дрешки, които ми ги беше дала една приятелка, ама се оказах амного големи за мен, но съм ги запазила..и като ги нарязах, направих ги на рула, и си уплътних прозорците, защото си мисля,че и от там ми духа, и ми бяга топлото. Аз  съм много  зиморничава...ако мога да си опаковам апартамента да заприлича на хралупа, най- добре... дори се чудя, как съм живяла 8 г, на друго , много ,ама много по-студено място..? И само мрънкам, че ми е вечно студено.. пословична съм. Не ми работи терморегулатора и това си е.. Joy  Отивам да си лягам, утре ще намина .. Hug

# 698
  • Мнения: 2 275
девойки  bouquet
данилу Hugето тук е моят любим д-р Папе Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=569859.0
има и някаква френска версия,но си е абсолютен глад,а това тук си е направо нормално и традиционно хранене,а ако добавиш и Сономската чинийката хем слабееш хем не си на режим Peace
Пинки Hugтова е добре да ти е студено-отслабваш
някъде  newsm78нещо четох за "сива" мазнина,която я има при бебетата и нещо беше свързано с метаболизма и студа,но като не мога да съхраня всичко,което чета #Cussing out
извода беше по-добре за отслабването е да ти е студено
сивила ,пинкиHugнаправо ви завиждам
аз от лакомия толкова много работа взех тази година(Юпитер е виновен),че едвам успявам ooooh!
спи ми се и нямам сила ни за кростренажора ни за акуабикинг (и ще ми изгорят 3 сеанса Cry)
днес имам масаж на тялото и грижа за лицето :party:2 часа релакс Laughing
яденето е малко много Joyтези дни,но много бях натоварена
лек ден  bouquet

# 699
  • в колонките
  • Мнения: 510
             Добра вечер,сономки, Hug
  Пинкито, Hug,спри да броиш дните,дето ти остават.Стресираш се по този начин,момиче. Naughty.Ще ти се карам вече,аааа,ма ха. Laughing.Увреждаш си на здравето така,на кг.също.Ела тук в Гърция,топло е,26гр.у дома,парното работи,балконската врата отворена  ooooh!,гръцка им работата.Утре пак 21-22гр.ще имаме. Laughing.По блузка без ръкав съм.
   Таня6,аз сутринта наистина се пораздвижих на пътеката,но после ходихме на църква да запалим свещи за умрелите,че днес нали е Задушница.След обяд правих разни баници,тиквеници,едни нережимности  ooooh!,утре положението с кантара хич не се очертава положително. Mr. Green.Наистина ще се заема на сероизно с елдата,щото тая седмица нещата не се развиват в добра насока от към тегло. Heart Eyes
   Данилу,Сноуче, Hug,искренно вярвам,че си изкарвате добре с любимите си хора.  bouquet
      Хубава съботна вечер от мен
                                                            
       

# 700
  • Мнения: 2 275
хлъц
много хубаво месце с винце
хлъц
какъв режим Laughing
хлъц
добре ми е,а елдата е от понеделник и добре,че я има Laughing
лека вечер и ще  обадя резултата след анти-целулитен масаж и вино със свинско,но без хляб Mr. Greenи без десерт
много съм стриктна bowuu
  bouquet

# 701
  • в колонките
  • Мнения: 510
                               Здравейте, Hug
        Черпя по едно обедно 

                                               

             И  до като си пиете кафето аз изчезвам до кухнята,че съм започнала елдови кюфтета да правя,никога не съм правила,резултати по-късно. Crossing Arms
               Хубава и приятна неделяbouquet

# 702
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 829
Танче, благодаря за диетата Hug
Сивила, айде и вие на избори, че после май и ние сме на ред Laughing Аз съм правила кюфтета от овесени ядки: Попарвам ги, оставям да набъбнат и после в цедка или гевгир, зависи от количеството, добавям лук на ситно, магданоз, черен пипер и "пържа",т.е. пека в тиган незалепващ, с много дебело дъно, нещо като родопски сач за катми(марудници, както ги наричат в Павелско), заливам със сос от домати или фрикасе.
 Килата са ми в застой, ама следобед ще си взема елдата и се надявам да се отблокира Thinking
 Hug

# 703
  • Мнения: 2 275
здравейте девойки   Hug
аз нямам никакъв плюс след съботно-неделното освиняване Embarassed
предполагам масажа ме е спасил
днес съм на пиле с кафяв ориз и зеленчуци,а от утре пак ще викам елдата на помощ
лек и успешен ден

# 704
  • Мнения: 1 280
Така е Сивилче, нищо повече няма да броя.. ни дни , ни каквото и да е.. Може би наистина , когато ти дойде в повече всичко, трябва просто да се отпуснеш ... Днес ще съм си в нас, никъде няма да излизам, голям кеф...

Общи условия

Активация на акаунт