Подсъзнанието може всичко 39 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 70 273
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Starlight', чудесен старт, поздравления!

# 16
  • Мнения: 3 576
Радвам се да съм сред вас Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
Много съм развълнувана!
Преди малко получих мейл, в който на цяла група хора ни благодарят за един проект, за който някой ще вземем жълти стотинки, други почти нищо, но всички сме работили с пълна мощ и сме дали всичко от себе си. Щастлива съм, както никога до сега. Толкова е хубаво да се почувстваш част от група, работила за едната чест, всеотдайно и безкористно.  Laughing В момента летя.  Grinning
Какво прави една добра дума, а??? Факт.
Момичета - БЛАГО ДАРЕТЕ винаги, когато го чувствате - няма по-голям мотиватор!

# 18
  • Мнения: 371
Страхотна е началната картина на темата, както и самата тема и всички вие, които пишете и споделята своя опит!

# 19
  • Уханното пристанище на Вселената
  • Мнения: 0
Браво, Sratlight!!!   bouquet Чудесно оформление.
Благодаря ти за труда.
Не пиша, но много обичам да ви чета, момичета.  Hug

# 20
  • Мнения: 613
Starlight',благодаря ти за темата  bouquet.Много е красива  bouquet.

# 21
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
По късна доба и аз пристигам, взех си "хапчето" за сън - разкошно въведение Starlight'
Сега ще се разходя из приказния град. Благо Даря за възможността.
  bouquet

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Аз от мислене вече и  не мога да спя Thinking

# 23
  • Мнения: 7 201
Добро утро, позитивни момичета!   
Starlight', благодаря ти за новата темичка и за труда, който си положила!  bouquet
mijjjka, много ми хареса подписът ти!Зареди ме позитивно и ме усмихна. Heart Eyes


Забранено е! - Пабло Неруда

Забранено е
~ да не се усмихваш на проблемите;
~ да не се бориш за това, което желаеш;
~ да изоставиш всичко от страх и да не осъществиш мечтите си...

Забранено е
~ да плачеш, без да научаваш нищо;
~ да се събуждаш сутрин, без да знаеш, какво да правиш;
~ да се страхуваш от спомените си...

Забранено е
~ да не показваш любовта си;
~ да накараш друг да плати твоите дългове и лошо настроение;

Забранено е
~ да изоставиш приятелите си и да не опиташ да разбереш, какво сте преживели заедно;
~ да им се обаждаш само, когато се нуждаеш от тях;

Забранено е
~ да не бъдеш "Ти" пред хората;
~ да се преструваш пред тези, които не те интересуват;
~ да се държиш мило само, за да те запомнят и да забравиш всички, които те обичат...

Забранено е
~ да не правиш нищо за себе си;
~ да се страхуваш от живота и неговите трудности;
~ да не изживяваш всеки ден така, сякаш е последен...

Забранено е
~ да си спомниш за някой, без да се зарадваш и да забравиш неговите очи, неговата усмивка, всичко..., само защото пътищата ви вече не се пресичат;
~ да забравиш миналото и да останеш в настоящето;

Забранено е
~ да не се опитваш да разбереш хората;
~ да мислиш, че техният живот струва повече от твоя;
~ да не знаеш, че всеки има своя път и право на собствено щастие...

Забранено е
~ да не напишеш своята собствена история;
~ да нямаш и момент за хората, които се нуждаят от теб;
~ да не разбереш, че животът дава, но и отнема...

Забранено е
~ да не търсиш щастието;
~ да не живееш с положителна нагласа;
~ да не мислиш, че можем да бъдем по-добри;
~ да не почувстваш, че без Теб светът не би бил същият...
Забранено е!

Усмихнат и вълшебен ден на всички Ви!Благодаря Ви, че ви има!   bouquet  Hug

# 24
  • Мнения: 0
Starlight', благодаря за новата тема! newsm51

# 25
  • Мнения: 3 118
Старлайт, благодаря за темичката!  Hug
Благодаря на всички феички

# 26
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен,
хем запис и да ви споделя.
Имах сериозни препятствия, които преодолях, благодаряние на вас и тази тема.
Много учене и амбиция също.
Мисля че започвам един нов живот, супер щастлива съм и окрилена.
Всеки ден е щастие и радост. Покрай всичко това, започнаха да се случват и неща, които не съм очаквала и не съм искала. Например, обмислях как да кажа на шефката, че може би ще напусна, защото искам да правя нещо различно, коренно различно от това за което съм учила и правя в момента, но тя ме изпревари и ми каза че от днес съм проджект мениджър на 3 проекта. Което си е голям плюс и повишение, и ще седи добре и в св-то ми, но аз още не съм убедена че го искам. Работя по проектите, но си мечтая юли месец да напусна, и да започна да се занимавам с друго.
Мисля да следвам мечтите си и вътрешният си глас, но защо след като Вселената знае това, ми предлага това, за да бъде по-труден избора, или за да извлека поука. Много се чудих, но има време до юли, кой знае какво още може да се случи Simple Smile
Освен това, за около месец-два, срещнах ужасно много нови хора, и се получиха страхотни приятелства. А напоследък трудно се сприятелявах....А сега над 5-6 супер ценни контакта. Сякаш небето се отвори и ми прати тези хора, точно в момента в който имах нужда от тях, и точно със същите интереси като моите, за което много много БЛАГОДАРЯ.
И освен това, успях да помогна на няколко човека, засега само с информация, но много ценна информация и опит. Много ми хареса чувството и изградих един план. Ще помагам с каквото мога, на всеки който поиска помощ от мен.

Starlight, благодаря за прекрасната тема, някак си се размечтах да живея в такава къщурка Simple Smile

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Starlight', браво и благодаря за темата   bouquet


Смелостта да променяме живота си

Всички искаме нещата да си останат същите. Живеем нещастно, защото се боим от промяната и че всичко ще рухне. Нашият капан е не хаоса в живота ни, а привързаността ни към нещата… А разрухата е дар. Тя е пътят към трансформацията. Трябва винаги да сме готови за безкрайна трансформация...
(из Eat Pray Love)


Силни думи. И толкова истински и вярни. Всички се боим от промяната. Мислим си, че тя неминуемо води до разруха. Но нали именно тя е тази, която ни дава основа да започнем отначало. Да съградим всичко от първото камъче. Да започнем на чисто живота си. Нали именно това разрушение ни дава шанс да съградим нещо ново, по-голямо, по-различно и със сигурност по-добро. Нали нещата трябва да се променят, за да имат възможността да станат по-добри (Мечо Пух).

Нека да дадем шанс на себе си, на промяната в нас, в живота ни. Нека бъдем по-смели и ценящи моментите си. Нашите моменти. Защото те са само и единствено наши и ние сме отговорни за това те да са пълноценни и изпълнени със смисъл. Да прекрачим рутината, дори и с цената на разрухата. Да трансформираме животът си в нещо по-добро, бъдейки по-смели и не се оставяме на навиците си, на нещата, които са от същите все по-същите, които ни правят нещастни и ни зариват в сивота и безвремие.

Да разрушиш означава след това да съградиш, да издигнеш, да разшириш. Нещо истинско и ново. Хубаво и само твое. Какво по-прекрасно от това да държиш животът си изцяло в свои ръце.



Из "Сайтът на една жена"  Peace едно от любимите ми кътчета  в нет-пространството  Grinning







# 28
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ако искаш да имаш нещо, което не си имал.Трябва да направиш нещo,коeто не си правил!!!








*означава ПРОМЯНА  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 3 648
Дес, страхотни думи. Аз самата се опитвам точно това да правя и усилено ми пречат и искат да върнат старото. Незнам какво да правя с тия хора, напълно явно трябва да се изолирам от влиянието им, защото виждам тотално неразбиране у тях към нуждата ми от промяна, от самоопознаване и намиране на Пътя!

Общи условия

Активация на акаунт