Подсъзнанието може всичко 39 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 70 287
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 72
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Клонка
Здраве и късмет ти желая. Бъди винаги обичана и много, много щастлива.
Всичко ще е наред с детенце.  Heart Eyes

# 661
  • Мнения: 3 416
КЛОНКА честит рожден ден и от мен! Много положителни емоции ти желая!  bouquet И със синчето ти всичко ще е наред,пиши как е.

Вени,а ти щом не искаш и нещо те възпира, защо го правиш? Веднъж щом си стигнала до решението да го оставиш?

Момичета бях питала за тая програма за 25-ия кадър,бихте ли ми обяснили какво значи?

# 662
  • Мнения: 105
КЛОНКА бъди жива и здрава,весела,щастлива,обичай и бъди обичана!Много здраве и късмет на детенцето ти! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Желанията ми се сбъдват...Но пак си спомням,че за да получиш,трябва да дадеш,за да срещнеш някого,с друг трябва да се разделиш...
Получих  последна среща със стар приятел,в очакване съм на някой нов такъв.Получих дар,голям и от сърце,сега е моя ред,да видим за кого ще е.. Heart Eyes

# 663
  • София
  • Мнения: 3 648
Клонка, бившия.

# 664
  • София
  • Мнения: 2 840
Е...той е по-въвлечен в ситуацията от другия. Но пък има нещо в него...което не ми харесва Mr. Green Лъже ли този човек? Laughing

# 665
  • Мнения: 385
СИЯЙНО МЕЧТАНИЕ, много ти благодаря Hug
КЛОНКА, честит празник  bouquet Много любов и вълшебства на яве!

# 666
  • Мнения: 548
[/Сега започвам да чета и хоп,КЛОНКА,нашата добра съветничка е рожденничка-желая ти прекрасни моменти,здраве и както ме посъветва една по-възрастна жена,когато детето ми беше малко-"Не се ядосвай,когато детето ти е болно,защото като порасне,то има нужда от здрава и млада майка!"i]

# 667
  • Бургас
  • Мнения: 620
ЧЕСТИТ  РОЖДЕН ДЕН КЛОНКА

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 620
Здравейте, дами компютъра ми  беше на ремонт и  са ми изчезнали някой неща включително и аудио утвържденията на Луиз Хей бихте ли ми  помогнали.


 Peace

# 669
  • София
  • Мнения: 13
Кланка и от мен пожелания за много здраве и много време да му се насладиш, много приятели с които да споделяш радостите и мечтите си! Пожелавам ти щастие през всички сезони в живота!http://www.gifzona.com/flash_01.htm

# 670
  • София
  • Мнения: 13
Специално за теб:

# 671
  • София
  • Мнения: 3 648
Клонка, едно голямо Благодаря от мен, че на празника си отделяш време за мен!

По въвлечен - какво влагаш в това? Той лъга преди, предаде ме и ме изостави и затова и се разделихме. сега незнам, но вече му нямам вяра.

# 672
  • София
  • Мнения: 2 840
Милве, специално благодаря! Hug

Вени...ами щото ми се "появи" един такъв, кръглолик човек, усмихнат уж, ама...не ми хареса много, леко едричък, в смисъл по-пълен в лицето Crazy Joy, та явно е много вътре в ситуацията, по-развълнуван или по-въвлечен от другия. Може да има повече съмнения, но и повече желание. Но пък и желанието му не ми е ясно, някак си не го харесвам... Grinning
Егати обяснението. Ако се впусна по-дълбоко, ще е като да изглеждам на врачка Mr. Green
Светъл, леко оредяваща коса към челото и темето???
Някакъв такъв изниква. Може да е никой. Joy

# 673
# 674
  • Мнения: 21
Чета ви от няколко дни и току-що се регистрирах, за да мога да пиша. Искам да ви кажа, че се възхищавам на всичко позитивно, което намирам в тази тема и ми се иска да бях попаднала на вас по-рано. Но, както казват мъдрите хора: "Когато ученикът е готов, учителят ще се появи."
По същия начин имам над 30 книги на много мъдри хора от поне 10 години, Луиз Хей и компания, обаче явно не съм била готова да работя върху себе си и живота си. Е, вече няма накъде по-надолу  Grinning След 4 годишни лични несгоди, смъртта на баща ми, тежка депресия, липса на интерес към всичко и всички, ще трябва да се измъквам нагоре  Grinning  Мисля при следващото новолуние през юни да си направя и карта на желанията, купих си и книга за справяне с депресиите. Не, че съм толкова зле, а и съм доста борбен човек, обаче около Нова година усетих, че цикля здраво и през последните 2 години съм минала като през мъгла...
Пожелавам на всички приятна вечер и наистина ви благодаря, че ви има, мили момичета!
А аз започвам да чета отново, вече съм стигнала до 4-та тема  Wink

Общи условия

Активация на акаунт