ДОБЪР и ЛОШ ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ - тема 3

  • 110 736
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 820
момичета помогайте, трябва да избера гинеколог, който да ми води консултациите само, документи и т.н. тоест не ми трябва да е супер специалист, защото после ще ходя при Тончева. иска ми се да е в трета поликлиника, че ми е близо - колебая се между: Бисер Иванов, Емил панайотов, НИколай Петров и Стефан Минов...за никой от тях нямам никакви мнения....само не ми препоръчвайте Дуваджиев, щото този е за ..теслата....
търся някой който да е по-скоро спокоен, уравновесен и мил....

Страхотна новина! Честито и леко бременеене!
Аз те съветвам да отидеш при Д-р Нейкова, с нея работи и Д-р Христова и акушерката е свястна по мои наблюдения. Поговори с тях и си прецени  Peace

За Тончева - аз понеже си изпатих те съветвам да имаш не едно, а две наум ... тя много шашка всички и създава паника, отделно като се запъне за нещо ... но ти и знаеш най-добре!

# 46
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Eх,браво Мая,много приятни емоции и здраво бебче на финала! Party
Подкрепям за Нели Нейкова,една от свястните акушер-гинеколози,нищо,че името и не е много сред ,,светилата,,акушерката е много мила,пуска всички изследвания,абе супер екип с две думи.
За другите вече се изказах,щом ще си правиш наблюденията при свой доктор,предполагам ще си спокойна.
Всеки път се радвам,щом чуя такива чудесни новини,да бъдеш родител е най-голямото призвание на този свят!
Честно казано,ако имах малко повече сигурни финанси,готова съм за трето... Blush

# 47
  • Мнения: 758
Мая, честито и от мен! Живи и здрави да сте и лека бременност.
Аз също ходя при Нейкова, която до момента не съм виждала, защото я няма, но д-р Христова, която я замества също е много внимателна, а акушерката е супер, ще ти пусне всички изследвания и ще ти даде съвети за естествено набавяне на много от витамините и минералите.

А за второ мнение ходя при Тончева, ама не всяка седмица де Simple Smile

# 48
  • Мнения: 222
мерси момичета   bouquet още не смея да се похваля много много, че е още раничко...а на мен не ми трябва супер специалист, щото ще си ходя при Тончева за по-сериозни прегледи, фетална и т.н

# 49
  • Мнения: 2
Здравейте !
Искам да попитам за отзиви за д-р Христова.
Имам проблеми с едно вагинално течение и търся професионалист в областта.
Незнам кой лекар да посетя....
Благодаря предварително !

# 50
  • Мнения: 0
Slavka70 не знам дали късно вече пиша,но искам да споделя че съвсем скоро Д-р Хубчев ме изражда със секцио и не спирам да казвам навсякъде колко съм доволна от него.Преди години като ми се е налагал преглед при гинеколог пак към него съм се обръщала.Невероятен е поне за мен!Екипът,който беше с него също бяха много добри през цялото време се шегуваха.Само 1 нещо помрачи щастието ми-моето слънце Пламена се роди с обрив и се наложи да лежим в неонатологично отделение.
А там мизерията е ужасяваща-стъклата са матирани,отделно че са счупени,ами и никаква слънчева светлина не влиза в тях.Като светнех лампите една ужасяваща заядлива санитарка Павлина ми правеше забележка да изгася лампите,че съм харчела много ток и болницата трябвало да плаща,а нея щели да я глобят  #Crazy В един момент си мислех,че съм в психодиспансера,а не в родилното,а тая специално ми идваше да я  #2gunfire Не съм доволна и от персонала,който се грижеше за бебетата.Със сигурност не бих искала да попадам отново в този куптор.За бъдещите майчета искам да споделя,че в Гинекология 3 и 4 етаж не е толкова мизерно,но поне не толкова в стаите-болница като болница.Само санитарните възли могат леко да ви поуплашат,но на фона на неонатологичното отделение,което се намира на първи етаж,на трети и четвърти си е като петзвезден хотел.Повярвайте ми АДЪТ е на първия.Не исках никого да плаша с този пост,но поне мъничко ми олекна като си казах какво ми е тежало.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 6 601
Благодаря ти за включването,при мен също нещата приключиха успешно.Съжалявам за това,което си преживяла.За родилното в Русе съм чувала и от други места лоши отзиви.Желая ти всичко най-хубаво и още веднъж ти благодаря.

# 52
  • Мнения: 820
На първия етаж е ИЗО-то ... на втория - Гинекология, операционна и Карил, на третия и четвъртия - Родилно отделение, Патология е само на четвъртия, а бебетата са - на третия - интензивен сектор, на първия ИЗО, на четвъртия - здрави бебета. Само пояснявам  Wink

# 53
  • Мнения: 0
Аз в Изо лежах заради обрива на малката,беше ужасно.Като ме приеха първия ден бях на третия,където условията са много по-добри от тези на първия етаж

# 54
  • Мнения: 820
Да се надяваме на новото АГ, където се предполага че битовите условия ще са доста по-добри.
Аз в ИЗО никога не съм влизала, но имах познати, които по съвет на лекари отиваха там, защото щели да са сами в стая и т.н. ... ама за мен това е много глупаво ...

Пък за изгасянето на лампата съм направо  Shocked защо не се оплака на Д-р Хубчев? Не е ли редно като е поел ангажимент и то срещу заплащане предполагам да се погрижи за вас във всяко отношение?

# 55
  • Мнения: 88
Този месец бяхме на посещение в родилното. Аз ли да не съм разбрала нещо от обиколката, ама на 1ви етаж беше КАРИЛ, на 2ри - бъдещите майчета за задържане. На 3-ти бяха раждащите - няколко стай за раждащите + 2 предродилни с родилни зали. На 4ти бяха стаите за родилите майчета. 2 стай с по три легла, където бебчетата са при мамите и 2 стаи с по (не съм сигурна колко точно) 7 или 8 легла, където подават бебчетата през шибъра.

# 56
  • Мнения: 0
Деси Карил е на втория етаж

# 57
  • Мнения: 0
имам бяло течение като желе може ли някой ми помогне

# 58
  • Мнения: 36
Този месец бяхме на посещение в родилното.

desi taseva, може ли да дадеш повече подробности - кой го организира? Да не би в Русе вече да има Ден на отворените врати в АГ?

# 59
  • Мнения: 250
имам бяло течение като желе може ли някой ми помогне
Най-добре е да посетиш някой гинеколог-тук не сме лекари и едва ли бихме могли да ти помогнем с нещо  Peace

Общи условия

Активация на акаунт