ДОБЪР и ЛОШ ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ - тема 3

  • 110 835
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 820
Този месец бяхме на посещение в родилното. Аз ли да не съм разбрала нещо от обиколката, ама на 1ви етаж беше КАРИЛ, на 2ри - бъдещите майчета за задържане. На 3-ти бяха раждащите - няколко стай за раждащите + 2 предродилни с родилни зали. На 4ти бяха стаите за родилите майчета. 2 стай с по три легла, където бебчетата са при мамите и 2 стаи с по (не съм сигурна колко точно) 7 или 8 легла, където подават бебчетата през шибъра.

Със сигурност тези за задържане са на четвъртия етаж.

# 61
  • Мнения: 4 841
Момичета аз малко извън темата, но се хванах да си разчиствам аптечката и имам излишни лекарства, които на някоя бременна мама могат да послужат.
Имам 4 блистера Магнерич, срока им е до август тази година. Имам един блистер (без две таблетки) Магнетот със срок 2014г. Не са ми нужни, а ми е жал да ги изхвърля понеже съм дала пари за тях. Няма да пиша, че ще ги дам на някоя мама в нужда, понеже всички сме "в нужда". Ако някой има желание да му ги подаря само да свирка. Не искам нищо в замяна, просто да не отиват на вятъра парите, които съм дала за тях (вече изхвърлих лекарства за над 40лв). Лекарствата са съхранявани качествено, така че няма от какво да се притеснявате.

# 62
  • Мнения: 88
Този месец бяхме на посещение в родилното.

desi taseva, може ли да дадеш повече подробности - кой го организира? Да не би в Русе вече да има Ден на отворените врати в АГ?

http://www.zavasroditeli.com/index.php?st=view_page&id=4. Тука можеш да следиш инфото. Дида Върбанова го организира. Аз ходих и на краткия курс за родители и съм много доволна.

# 63
  • Мнения: 44
Здравейте! Влизам в темата, за да попитам някой знае ли д-р Маринов има ли кабинет и къде? При него раждах второто си дете и останах много доволна, млад е, но моето мнение за него е много добро.

# 64
  • Мнения: 0
Една съседка ми спомена че заминал за Германия,съпруга ми твърди,че го видял когато бях в Родилното.

# 65
  • Мнения: 43
аз посещавам д-р зарзаланов и съм много доволна засега от него.

# 66
  • Мнения: 4 841
Д-р Маринов беше в петък в родилното (цивилен). Гарантирам лично го видях.

# 67
  • Мнения: 0
И д-р Маринов и д-р Стаменов са заминали и работят в Германия.

# 68
  • Русе
  • Мнения: 244
И двамата лекари са в Германия, Стаменов от миналия април, а Маринов от тази година.

# 69
  • Мнения: 0
Може ли някои да каже Д-р Хубчев работи ли със здравната каса (с направление) и евентуално някакъв телефон за връзка с него?

# 70
  • Мнения: 820
Може ли някои да каже Д-р Хубчев работи ли със здравната каса (с направление) и евентуално някакъв телефон за връзка с него?

доколкото аз знам - не!

Преглежда в Евромедисон.

# 71
  • Мнения: 0
Може ли някои да каже Д-р Хубчев работи ли със здравната каса (с направление) и евентуално някакъв телефон за връзка с него?

доколкото аз знам - не!

Преглежда в Евромедисон.

Благодаря за бързия отговор!

# 72
  • Мнения: 226
Някой има ли някакъв актуален телефон на д-р Николай Петров? Този номер, който е на първата страница вече не съществува.  Sad
Търся лекар, който работи със здравната каса. Не можах да се ориентирам кои от гинеколозите в Русе имат сключен договор НЗОК. Ако някой може да ми помогне с информация ще му бъда много благодарна.

# 73
  • Мнения: 44
Има много лекари, които работят със здравната каса. В бившата трета поликлиника освен Петров са Иванова, Дуваджиев и още двама има, но не се сещам за имена. Във втора поликлиника Пейчев също работи с касата. В първа предполагам са най-много, но имена не знам. Шишкова и Юлиян Георгиев имат кабинети в кооперацията до паметника на Альоша - и те работят с касата.

# 74
  • Мнения: 222
тел на Николай Петров е 0887425294
а Юлиян Георгиев е покойник за съжаление...

Общи условия

Активация на акаунт