ДОБЪР и ЛОШ ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ - тема 3

  • 110 865
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 864
А моя позната пък е много доволна от Атанасов. Simple Smile

# 676
  • Мнения: 455
Аз също съм много доволна от него. Раждането мина много леко и без усложнения. Много мил и внимателен, обяснява всичко.

# 677
  • Мнения: 30
Благодаря ви много за бързите отговори Simple Smile

# 678
  • Мнения: 14 133
Добър ден, искам да попитам за доктор Боян Атанасов за някакви впечатления, мнения относно отношението му към пациенти. Благодаря Ви предварително хубав ден Simple Smile
Аз не съм доволна.  Crossing Arms На първата визитация след раждането ме наплаши, че се наложи да ме кюртират.  ooooh! Е, не позна. Всичко с мен беше наред.  Crossing Arms

# 679
  • Мнения: 30

А какво означава кюртират? Тоест това, което прочетох е за жени, които са загубили бебенцето си, благодаря предварително Simple Smile

# 680
  • Мнения: 2 352

А какво означава кюртират? Тоест това, което прочетох е за жени, които са загубили бебенцето си, благодаря предварително Simple Smile
Не е така, кюртаж се прави ако се задържи кръв в матката или може би и плацента, т.е. ако матката не се е изчистила напълно след раждането. Прави се и в други ситуации, не свързани с раждането. Прави се с пълна упойка, доизчистват матката допълнително.

# 681
  • Мнения: 14 133

А какво означава кюртират? Тоест това, което прочетох е за жени, които са загубили бебенцето си, благодаря предварително Simple Smile
Не е така, кюртаж се прави ако се задържи кръв в матката или може би и плацента, т.е. ако матката не се е изчистила напълно след раждането. Прави се и в други ситуации, не свързани с раждането. Прави се с пълна упойка, доизчистват матката допълнително.
Peace

# 682
  • Мнения: 4 841
Моите наблюдения е че е внимателен. Той ме прие като влизах да раждам. Пое си ме, прегледа си ме, поговорихме си... На сутринта за секциото беше друг лекар.

# 683
  • Мнения: 107
аз Атанасаов само съм го виждала, но за Шишкова бих казала, че е ужасна, 2 пъти ме е преглеждала, не я знам за каква се мисли,но има език на мъж, селско отношение. Единия път като се падна тя да ме преглежда, с мен чакаха още 4-5 момичета, на мен не намери какво да ми каже, ама на тях им говори все едно тя е на хипер високо ниво от тях, само упреква, вместо да им обясни къде им е проблема и какво да направят, тя тръгнала да ги обижда,че са стигнали до там. Не я харесвам определено

# 684
  • Мнения: 31
И аз мога да дам мнение за Шишкова, тъй като ходеХ при нея на ЖК 3 години сигурно.. докато в един момент имах проблеми с яйчниците и тя дори не ми каза какво ми има, само аз обяснявах и после ми се разкрещя какво съм искала да ми кажела (като никаква диагноза не ми постави).На всичкото отгоре при възпаленият яйчник и ми прави тест за бременност, аз й казвам - няма шанс да съм бременна тя, не направи го и то за 2лв..
От тогава насам вече не ходя при нея, не мога да търся селското й отношение и как нито веднъж не ме е прегледала на вагинален видеозон за 3 години, аз съм с обърната матка и на коремния трудно да види всичко!!!

А също така и имам история за сестра ми, която живее в друг град, но й се наложи да посети тук лекар и тъй като аз и майка ми ходехме при Шишкова тя отиде при нея.Сестра ми е вече над 35, но няма деца и тя с това я посрещнала - време ти е да забременяваш, ти как ги мислиш тези работи и така нататък.
Това не е нормално за мен да ти се бърка в живота.А и много циганки виждах напоследък в кабинета.От много пациенти започна да претупва работата си и да се държи ужасно с пациентите.

Сега ходя при Светла Христова и съм доволна.Много спокойна, мила и отзивчива жена.
Успех от мен!

# 685
  • Русе
  • Мнения: 20
Аз пък за Светла Христова мога да кажа всичко друго но не  мила и отзивчива!!!И то при положение че си плащам!!Аз съм безкрайно разочарована от нея.ДА не говоря,че 10 дена преди друг лекар да ми каже,че съм бременна тя ми обясняваше,че май имам проблем с тръбите и трябва да отида на специално изследване.Повечето са бизнесмени а не лекари,виждат ни като едни портфейли това е истината!

# 686
  • Мнения: 290
Повечето са бизнесмени а не лекари,виждат ни като едни портфейли това е истината!
[/quote]

Точно затова вече не посещавам русенски гинеколози newsm10 Вярно пътувам когато ми се наложи,но поне ми е спокойно и знам,че няма да ме гледат като касичка  Stop

# 687
  • Мнения: 20
Здравейте!  Hug
Моля дайте мнение Узунова или Матеева да избера за раждането си? Термина ми е след 10 дни, но аз сега реших, че искам да имам лекар  Embarassed

# 688
  • Мнения: 107
за Узунова нищо не мога да кажа, само на визитация съм я виждала, а Матеева ми допада

# 689
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
за Узунова нищо не мога да кажа, само на визитация съм я виждала, а Матеева ми допада
Какво значи допада... Rolling Eyes
Маги,с Матеева няма да сгрешиш   Peace
Внимателен и добър специалист.

Общи условия

Активация на акаунт